מתפרות בארץ – תופרים כחול לבן

אחד מענפי הייצור המרכזיים שנמצאים סביבנו עוד משחר ההיסטוריה, הוא כמובן ענף הטקסטיל. מה שבעבר היה ענף מפואר גם בארצנו אשר בחובה ישבו עשרות ומאות מתפרות איכותיות שהעניקו שירותים לכל דורש, היה לאחרונה לעוף נדיר במחזותינו. כיום מרבית המתפרות בארץ שנמצאות במרכזי ערים הן מתפרות קטנות שמנוהלות על ידי אדם אחד, או כמו שבהרבה מקרים מדובר על עסק משפחתי קטן. קשה מאוד למצוא בארץ מפעל טקסטיל שלו מתפרה המסוגלת להציע בדים בסיטונאות.

המתפרה של כותנה*כותנה

אחד מהדברים החשובים לנו ביותר בכותנה*כותנה זה להבטיח ללקוחותינו את איכות הבדים הטובה ביותר. כדי להבטיח להם את זה ולוודא כי אכן כל פיסת בד שיוצאת ממפעלנו עומדת בתקני האיכות, אנחנו מוכרחים לבצע בדיקות איכות תקופתיות ויומיות. כדי שנוכל להיות תמיד עם יד על הדופק ולוודא את איכות הסחורה שלנו יש לנו מתפרות בארץ ובירדן. בעזרת המתפרות המקצועיות שלנו שמעסיקות למעלה ממאתיים עובדים, אנחנו מייתרים בעבורך את החיפוש אחר קבלני משנה או את הסיכון שהמוצר שיגיע בסוף התהליך לא יהיה לטעמך.

במתפרות שלנו אנחנו מציעים לכם את השירותים האיכותיים ביותר ואף נתאים במיוחד בעבורכם את כל פס הייצור. אנחנו מספקים שרותי ייצור מלאים ללקוחותינו ומאפשרים להם לעצב ליין מוצרים פרטי משלהם, המשתמש בבדים האיכותיים שלנו.
בכותנה*כותנה אנחנו רואים במכירת בדים כדבר שהוא הרבה יותר מסתם מכירה, עבור מפעל הטקסטיל שלנו כל בד שמיוצר הוא עולם ומלואו. לא משנה אם תזמינו כותנה מצרית או בד במבוק, תמיד תקבלו מוצר איכותי ונעים להפליא.

למרות המאמצים והקשיים שמלווים את קיומן של מתפרות בארץ, אנחנו עושים את כל הדברים האפשריים כדי להמשיך ולייצר בארץ. מבחינתו ייצור טקסטיל כחול לבן ומכירת בדים בסיטונאות שנארגו ויוצרו בארץ זו שליחות. אומנם התופעה של מיקור חוץ בייצור הבדים לא ייחודית רק לארצנו, אך המתפרות המקצועיות שעדיין פועלות בישראל מציעות בדים מדהימים באיכותם וגם חוסכות לחצים מיותרים שיכולים לצוץ כשמזמינים בדים מחו”ל.

מתפרות בארץ – תופרים כחול לבן

הבדים של כותנה*כותנה

יותר משחשובה לנו השליטה על איכות הבדים שיוצאים ממפעל הטקסטיל שלנו, אנחנו מוודאים תמיד כי חומרי הגלם שאיתם אנחנו עובדים הם אכן חומרי הגלם האיכותיים ביותר. אי אפשר להתעלם מהעובדה שחומר גלם ירוד לא יוכל לעולם לייצר מצעים מדהימים, לכן אנחנו עובדים רק עם ספקים מוכרים שאת איכותם אנחנו יכולים להבטיח בביטחון מוחלט. בזכות הקשרים ואיכות חומרי הגלם שלנו, אנחנו מציעים לכם כמה בדים מדהימים שמהם אפשר לייצר כל סוג של מוצר טקסטיל שאתם חולמים עליו.

  • בדי במבוק – את בדי הבמבוק שלנו כבר מזמן אין צורך להציג, מדובר על בדי במבוק אורגני שמספקים את כל האיכות המדהימה של הבמבוק אך בצורה נעימה ומלטפת. זהו חומר הגלם החדשני והטרנדי ביותר שקיים היום בעולם ואנחנו גאים להציע ללקוחותינו את האפשרות לייצר מצעי במבוק איכותיים למותג הפרטי שלהם.
  • בדי ג’רסי – עד שהגיע הבמבוק בדי הג’רסי נחשבו לאחת הסחורות החמות בעולם הטקסטיל. שלא תטעו, בדי ג’רסי הם עדיין כל מה שדובר עליהם, רק שעכשיו יש להם תחרות עם עוד חומר גלם נהדר. אז מה הופך את מצעי הג’רסי למוצר כמעט אלמותי? העובדה שהוא רך, נמתח בצורה מדהימה והכי חשוב – כל התכונות האלו משתבחות עם השנים.
  • כותנה מצרית – עוד מימי יוסף ופרעה אפשר לדבר על הכותנה המצרית. אותה כותנה מלאכית שנחשבת לאחת הטובות והאיכותיות בעולם. אנחנו בכותנה*כותנה גאים מאוד לעבוד עם חומר גלם מכובד ואיכותי כמו זה ולהציע לכם מצעים מדהימים העשויים מכותנה מצרית.

 

אז לפני שאתם ממשיכים לחפש מקום למכירת בדים או מפעל טקסטיל שיטפל בייצור המצעים או מוצרי הטקסטיל שלכם, פשוט צרו איתנו קשר בכותנה*כותנה ונייצר בעבורכם את כל מה שאתם צריכים באחת מהמתפרות המקומיות שלנו.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה