תינוקות

חדש בכותנה*כותנה חליפת שלושה חלקים לרך הנולד. 

אחרי שנים של ייצור בגדי ילדים, הרחבנו את הקו לבגדי תינוקות שרק נולדו ועכשיו אנחנו גאים להציג את המוצר החדש – 

חליפה כוללת שלושה חלקים לרך הנולד. 

עשוייה מ100% כותנה אורגנית היפואלרגנית , אינטרלוק במשקל 200 גרם למ”ר.

ניתנת להרתחה/הלבנה .לא עושה כדוריות.

חלק עליון לפי בחירה + מכנס עם רגליות + כובע.

הכל ארוז על קולב + לוגו של הלקוח מוטבע על המוצר.

גודל 0/6.

צבעים: לבן , ורוד אפרסק , תכלת שמיים
* בהזמנה של 200 חליפות מינימום לרכישה

למכירה ליחידים נא לפנות לחנות “במבוקו ” ברמת השרון רח’ ביאליק 45 או לאתר www.bambooco.co.il לעודפי ייצור נא לפנות לחנות העודפים בטלפון 052-6406953

בגדי תינוקות בסיטונאות

 

לאחר תהליך פיתוח ארוך, התחלנו לייצר במפעל הטקסטיל שלנו ביגוד לתינוקות באיכות הגבוהה ביותר אשר מיועד לחברות ובתי עסק אשר מעוניינים להציע ללקוחותיהם ביגוד איכותי לתינוקות עם אפשרות להדפסה בעיצוב אישי. 

לפרטים נוספים והזמנות – צרו איתנו קשר עוד היום להזמנת 200 יחידות  של ביגוד תינוקות מבד איכותי 100% כותנה אורגנית. לפרטים צרו איתנו קשר או התקשרו 052-5952633

בגדים לתינוקות

ביגוד לניובורן ולקטנטנים בסיטונאות

קטגוריית הביגוד לתינוקות של כותנה*כותנה מתאימה לתינוקות מיום היוולדם, ניובורן, ועד לגיל חצי שנה והיא כוללת חליפה שלמה לתינוקות אשר אפשר להרכיב ולייצר בדיוק לפי צרכי העסק שלך. הסטים האיכותיים שאנחנו מציעים לתינוקות מגיעים בחלוקה הבאה: חלק עליון לבחירה, מכנס עם רגליות וכובע. 

כמו כן, ביכולתנו לייצר ביגוד לתינוקות בצבעים ורוד אפרסק, לבן ותכלת שמיים.

בעזרת המכשור המתקדם שברשותנו, ביכולתנו לעצב את ביגוד התינוקות בדיוק לפי דרישותיכם, כך שאם אתם מעוניינים בביגוד לתינוקות עם לוגו החברה שלכם או עם כל הדפסה אחרת, ביכולתנו לבצע זאת באיכות הגבוהה ביותר ומבלי שהדבר יפגע באיכות הבגד עצמו.

מה היתרונות בהזמנת ביגוד לתינוקות מכותנה*כותנה?

כבר יותר מארבעים שנה שחברת כותנה*כותנה מובילה את תחום הייצור הסיטונאי של בדים כחול לבן ומייצרת מוצרי טקסטיל עבור מגוון רחב של בתי עסק בארץ . מעבר לעובדה שאנחנו בין מפעלי הטקסטיל האחרונים שעדיין מייצרים בישראל, אנחנו ידועים באיכות הבלתי מתפשרת של מוצרינו. גם בגזרת הביגוד לתינוקות אנחנו מציעים איכות חסרת תחרות בזכות השימוש ב – 100% כותנה אורגנית עם אינטרלוק במשקל 200 גרם למ”ר.

האיכות של מוצרינו מתבטאת בכך שאפשר להרתיח ולהלבין אותם בלי לחשוש שייווצרו כדוריות, או שבגדי התינוק יינזקו. מעוניינים להצטרף למשפחת כותנה*כותנה ולהציע ללקוחותיכם את בגדי התינוקות האיכותיים ביותר? 

לפרטים צרו איתנו קשר או התקשרו 052-5952633

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל