כותנה*כותנה מפעל הכולל מתפרה.

חברת כותנה*כותנה דוגלת בייצור מקומי של מוצרי טקסטיל איכותיים וזו הסיבה שאנחנו מחזיקים במתפרה איכותית שבה אנו מייצרים את כל מוצרינו. למעשה, ברשותנו שתי מתפרות המתמחות בייצור ועיבוד של טקסטיל בסיטונאות. בעבור המוצרים שאנחנו מייצרים לייבוא, אנחנו משתמשים במפעלנו היושב בירדן, שם יש גם מתפרה ושירותי שינוע ישירות לכל יעד בחו”ל (דרך נמל חיפה). אך את המוצרים שאנחנו מייעדים ללקוחותינו הישראלים אנחנו מייצרים פה בארץ בכפר מנדא. במתפרה המקומית שלנו אנחנו מעסיקים כ – 60 עובדים מנוסים ומיומנים אשר עושים לילות כימים כדי לייצר בעבורכם את מוצרי הטקסטיל האיכותיים ביותר.

כל המוצרים שאנחנו מייצרים במתפרות שלנו עוברים תהליך תכנון דפקני הכולל שימוש במערכות תכנון ממוחשבות, שירותי גזרניה מתקדמים, מתפרה עם מיטב מכונות התפירה הנחוצות לביצוע העבודה, מפעל הדפסה שכולל דפוס משי ודיגיטלי, מערך אריזה, מערכת בקרת איכות ועוד. כל המוצרים שלנו, בשתי המתפרות, מיוצרים בתהליך מפוקח ואיכותי המבוסס על פי תקן T.Q.M

להזמנות חייגו אל כותנה*כותנה במספר: 052-5952633

מתפרה כותנה*כותנה

המתפרה של כותנה*כותנה – איכות ללא תחרות

חברת כותנה*כותנה ידועה בייצור סיטונאי של מוצרי טקסטיל ולאורך שנים רבות מיצבנו את עצמנו בטופ העולמי בזכות החומר האנושי והטכנולוגי שנמצא במתפרות שלנו. השירותים שאנחנו מעניקים ללקוחותינו כוללים מעטפת שלמה של אנשי מקצוע וקבלני משנה אשר ברשותם כל הידע והניסיון הדרוש לייצור איכותי ומהיר של כלי מיטה, בגדי תינוקות, ייצור בדים למעצבים ועוד. זאת בנוסף ליכולות הטכניות שברשותנו אשר עומדות בקו אחד עם המתפרות ומפעלי הטקסטיל המובילים בעולם.

תו התקן לפיו אנחנו פועלים הוא כאמור T.Q.M אשר פירושו באנגלית הוא – Total Quality Management (ניהול איכות כוללני). מדובר על אסטרטגיית ניהול אשר מטרתה היא הטמעה של מודעות לאיכות לאורך כל התהליכים הארגוניים השונים. המטרה העליונה של תו תקן זה היא הלקוח. הנהלים והדרישות אשר בלב ליבו של תו התקן נועדו לספק את כלל הדרישות והצרכים של כל הלקוחות השונים וזאת תוך כדי הטמעה מתמדת של הליכים מתודיים לשיפור מתמיד של יכולות הביצוע הארגוניות.

במילים פשוטות יותר, הגישה שבה אנחנו מאמינים היא שהלקוח הוא מעל הכול. במוקד כל ההליכים שלנו אנחנו מנסים תמיד להציב את הלקוחות שלנו אל מול עינינו וזה גם הרוח שמניעה אותנו לשיפור מתמיד של תהליכי העבודה במתפרות שלנו. השאיפה שלנו היא להגיעה למצב שבו ישנה בקרה מלאה של אפס ליקויים וכך אנחנו למעשה מחייבים את העובדים שלנו לשאוף תמיד לשפר את ביצועיהם, תוך כדי שמירה על איכות המוצרים שהם מפיקים.

תפירה מוצרי טקסטיל

מתפרה לייצור מוצרי טקסטיל

כאמור לחברתנו ישנו מפעל מתקדם הממוקם בגליל ובו אפשר למצוא מתפרה עם כלל הציוד הנדרש לגזירה ותפירה של מוצרי טקסטיל שונים, אך טרם ציינו את ההתמחות של מתפרה זו בתפירת מצעים מבדי טריקו איכותיים. הסיבה שבגינה אנחנו מתמחים במפעל המקומי שלנו בייצור של מצעי טריקו היא פשוטה – מצעי הטריקו הם המתאימים ביותר לאקלים הייחודי ששורר בארץ ישראל ולכן הם גם אחד המוצרים המבוקשים ביותר במתפרה שלנו.

במתפרה שלנו תוכלו לקבל את השירותים הבאים בסטנדרטים הגבוהים ביותר:

 • מערכת ממוחשבת לתכנון הפריסה.
 • שלושה שולחנות גזירה רחבים וארוכים.
 • מערך של כשמונים מכונות תפירה חדישות, חלקן ממוחשבות, המסוגלות לתת מענה לכל סוגי התפירה של מוצרים העשויים מבדי טריקו, וביניהם כמובן, תפירת מצעים.
 • מערך קפדני לביקורת איכות, גיהוץ ואריזה של מוצרי הטקסטיל, כולל כל הסימונים הנדרשים מכל זוג שהוא.
 • מנהרה מגנטית המבטיחה כי המוצר המוגמר אינו מכיל שברי מתכות כלשהן (מחטים שבורים, כפתורי מתכת פגומים וכו’) – כל המוצרים המיוצרים במתפרות שלנו בכותנה*כותנה עוברים במנהרה המגנטית הזו לפני אריזתם ושילוחם.

השירותים השונים שמוצעים במתפרות של כותנה*כותנה

השירותים השונים שמוצעים במתפרות של כותנה*כותנה

מעבר להתמחות שלנו בייצור של מצעי טריקו, המפעלים שלנו מצוידים בנוסף בציוד המשוכלל והמתקדם ביותר שקיים לשימוש במגוון מוצרי טקסטיל אחרים. לאחרונה השקנו את ליין מוצרי הבמבוק שלנו, אך מעבר לכך אנחנו מציעים ללקוחותינו עוד מגוון רחב של בדים שמהם אפשר לייצר מוצרי טקסטיל איכותיים. חומרי הגלם הפופולריים ביותר שברשותנו הם:

 • בדי טריקו
 • כותנה מצרית
 • בדי במבוק
 • בדי ג’רסי
 • כותנה אורגנית

כל אחד מחומרי הגלם האלו עובר תהליכי בקרת איכות הייעודים לו, ובהתאם למוצר המוגמר. אנחנו מציעים ללקוחותינו את האפשרות לייצר ללקוחותיהם מוצרים ייחודיים ואיכותיים במהירות ועם תווית כחול לבן. השירותים שאנחנו מציעים כוללים הרבה יותר מאשר ייצור של מצעים וכלי מיטה ולמעשה הם כוללים את כל הדברים הנחוצים לעסק שלכם.

 • בדים למעצבים
  אחד מהשירותים הראשונים שהצענו במתפרה שלנו, עוד בשנת 1974, היה שירותי עיצוב וייצור בעבור מעצבים. בין לקוחותינו אפשר למצוא מעצבי עילית וחברות אופנה רבות אשר נהנות מייצור סדור של מוצרים באיכות הכי גבוהה שאפשר לייצר, וזאת לצד יחס אישי מצד מנכ”ל החברה – מר מנשה מולאים.

 • הדפסה על מצעים ועל מוצרי טקסטיל
  באפשרותנו לייצר בעבורכם מוצרי טקסטיל ומצעים מודפסים לפי כל עיצוב שתחפצו. תחום ההדפסה על מצעים מצריך סוגים שונים של מכונות, אשר את כולן יש לנו, כדי לייצר סוגים שונים של הדפסות. הדפסה אחת מכונה “All Over Print” והיא מכסה את כל הבד, ואילו ההדפסה השנייה מכונה “Placement Print” והיא למעשה הדפסה נקודתית ולא כזו שמכסה את כל המוצר.

 • ייצור של שמיכות לילדים ותינוקות
  למעלה מ – 40 שנה שהמתפרות שלנו בכותנה*כותנה עוסקות בייצור של סדינים, שמיכות ושאר כלי מיטה לילדים ולמבוגרים כאחד. בשונה מייצור של מוצרי טקסטיל למבוגרים, כאשר מייצרים סדינים ושמיכות לילדים חשוב להשתמש בחומרי גלם אחרים שלהם תכונות היפו-אלרגניות ואנטי בקטריאליות. זאת כדי שלא לעורר רגישויות וגירודים אצל הילדים והתינוקות.

 • מתפרה
  שירותי המתפרה שלנו עומדי בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם ובנוסף למכשור מתקדם אנחנו משלבים גם ניסיון של שנים. אנחנו מקפידים על כלל המאפיינים ההכרחיים לשמירה על איכות מוצרי הטקסטיל לאורך שנים, זאת בנוסף לעובדה שאנחנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. בזכות תפירת אוברלוק בשולי המצעים למשל אנחנו מוודאים כי המצעים לא יפרמו לאורך הזמן וכמובן שאנחנו מקפידים על התאמה מלאה של צבעי החוטים לצבעי המצעים.

 • ייצור סיטונאי של מוצרי טקסטיל
  באפשרותנו לייצר בעבורכם בדים ארוגים ובדים סרוגים לכל מטרה ולשלחם לכל יעד שתרצו. המחלקה שלנו לייצור סיטונאי של טקסטיל עובדת בשיתוף פעולה עם ארגונים וחברות מכל רחבי תבל וביכולתנו להתמודד עם הזמנות ענק ולעמוד בכל הפרטים הטכניים הנדרשים.

 • מצבעת בדים
  צביעת בדים היא חלק בלתי נפרד מתחום הייצור של מוצרי טקסטיל ובזכות מצבעת הבדים המשוכללת שלנו אנחנו יכולים לצבוע בעבורכם את המצעים ואת הבדים בכל צבע שתרצו. במלאי המוצרים שלנו תוכלו למצוא את סוגי הבדים הטובים ביותר והצוות שלנו ישמח לסייע לכם בהתאמה של הבד לפרויקט. לאחר מכן תוכלו לצבוע את הבדים האלו במצבעת הבדים שלנו לכל צבע שתרצו.

 • עיצוב וייצור של כלי מיטה וכריות נוי
  באפשרותנו לסייע לכם בתכנון ובייצור של הרבה יותר מאשר כלי מיטה ובגדי ילדים. אצלנו בכותנה*כותנה תמצאו מחלקה ייעודית לעיצוב וייצור של כלי מיטה וכריות נוי אשר תסייע לכם לתכנן את הפריטים הייחודיים של המותג שלכם. הניסיון שלנו והדמיון שלכם יעבדו בשיתוף פעולה וביחד נייצר את המוצר המושלם בעבורכם.

להזמנות צרו קשר דרך האתר חייגו אל כותנה*כותנה במספר: 052-5952633

מתפרה לייצור מוצרי טקסטיל

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל