מפעל ייצור מגבות ממותגות בסיטונאות

אצלנו בכותנה*כותנה מאמינים כי חדשנות ואיכות הולכים יד ביד. לאורך כל שנות פעילותנו עמלנו במרץ רב על הקמת מפעלי טקסטיל שיעמדו בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם, ואכן הצלחנו ליישם זאת בהצלחה בזכות צוות העובדים המוכשר שלנו. החלטנו להביא לתחום המגבות את החדשנות והאיכות שהבאנו לתחום המצעים וכלי המיטה ולהכניס לתחום זה משב של רעננות.

הבחירה בהקמה של מפעל ייצור מגבות מאפשרת לנו להציע לכם ולכן שדרוג מהותי. אם עד היום התמקדנו במוצרי טקסטיל וסייענו לכם לפנק את לקוחותיכם בשמיכות ומצעים מפנקים, אז עכשיו אנחנו רוצים להתרחב מחדר המיטות ולעבור אל חדר המקלחת כדי להשלים את החוויה בעזרת מגבות רכות ומפנקות שעשויות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ונועדו למטרה אחת – להיות מושלמות.

לפרטים נוספים על שירותי ייצור המגבות שלנו ולהזמנות – צרו איתנו קשר עוד היום.

ההתמחות של כותנה*כותנה בייצור מגבות ממותגות

כחברה אשר מתמחה בייצור של בדים בסיטונאות כבר עשרות שנים, עצם העובדה שביצענו הסבה של חלק מהמתפרה שלנו לכדי מפעל לייצור של מגבות ממותגות אומרת בהכרח שאנחנו באים לחולל מהפכה בשוק. בשונה ממפעלי ייצור מגבות אשר נמצאים מעבר לים במזרח הרחוק, אנחנו מאפשרים ללקוחותינו שליטה מלאה, וכמובן שגם גישה מלאה, על תהליך ייצור המגבות הממותגות שלהם ועל ידי כך אנחנו מצמצים מראש את הבעיות שעלולות לצוץ בחוסר תקשורת ושקיפות. לאורך כל שלבי הייצור של המגבות אנחנו נמצאים איתכם בקשר ישיר ומאפשרים לכם להשמיע את קולכם ולבצע את השינויים הדרושים כדי שהמגבות ישרתו את המותג שלכם בצורה הטובה ביותר.

מפעל לייצור של מגבות ממותגות בסיטונאות

ייצור של מגבות בסיטונאות זוהי לא משימה פשוטה. עלינו לדאוג לבקרת איכות מתמדת ולהספקה שוטפת של חומרי גלם אקולוגיים ואיכותיים אשר עומדים לא רק בתווי התקן הייעודיים, אלא בעיקר בציפיות הגבוהות שבהם הרגלנו את לקוחותינו הרבים לאורך השנים. בכל מגבת ומגבת שאנחנו מייצרים תוכלו לראות את תשומת הלב לפרטים הקטנים ואת העין האנושית שבוחנת את הפרמטרים החשובים ביותר – אסתטיקה, כושר ספיגה, מהירות התייבשות וכמובן שמגע המגבת. אנחנו עושים תמיד את כל המאמצים כדי שהתוצר הסופי יהיה באיכות הגבוהה ביותר ואנחנו מתחייבים בפניכם על כך.

מגבות בסיטונאות בלי להתפשר על איכות

כדי להתאים את ייצור המגבות שלנו לסטנדרטים של שאר מוצרינו שלחנו את עובדינו להכשרות ולהתלמדויות וביצענו טסטים רבים עד אשר מצאנו את השילוב המנצח לייצור של מגבות מפנקות ונעימות שמציעות ספיגה מרבית, וגם מתייבשות במהירות בלי לאפשר התפתחות של חיידקים. בשלב זה אנחנו מתמקדים בעיקר בייצור של מגבות רחצה בסיטונאות במגוון של גדלים אשר מתאימים למבוגרים, לנערים ולילדים. העובדה שבחרנו במגבות גוף בסיטונאות מעידה על הנכונות שלנו להמשיך ולפנק את לקוחותיכם במוצרים האיכותיים והנעימים ביותר. ממש כמו השמיכות והמצעים שלנו שמאפשרים להם להתכסות ולישון בנעימים, המגבות שלנו יציעו להם גם כן כיסוי מירבי ואת האפשרות להתפנק בתוך מגבת אוורירית, פלאפית ומחממת.

מי מכם שכבר מכיר את מוצרינו יודע להגיד כי כאשר אנחנו מבטיחים איכות ורכות אנחנו גם עומדים מאחורי ההצהרות האלו בפועל. אך מי מכם שעדיין לא מכיר את מוצרינו, נגיד שאתם קודם כול מוזמנים לבוא ולבקר אותנו כדי להתרשם בעצמכם, אך מעבר לכך נציין כי אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם בתי מלון ברחבי הארץ והעולם, וגם עם חברות וארגונים רבים ממגוון תחומים אחרים, כך שמרבית הסיכויים שאם אי פעם נתקלתם במצעים, שמיכות או כיסויי כריות נעימים ואיכותיים אז וודאי נתקלתם במוצרינו.

 

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל