מה הטקסטיל לתינוקות המומלץ ביותר?

אנחנו משקיעים המון מחשבה כדי לוודא שלתינוק שלנו יש את הטוב ביותר. אנחנו בוחרים בעבורו את המשחקים המומלצים, את הטקסטיל המומלץ ביותר לתינוקות וכל דבר שאנחנו עושים נעשה מתוך נקודת מבט של אהבה ודאגה שנוכל להבטיח לילדנו את התנאים הטובים ביותר להתפתחותו. אבל לפעמים אנחנו לא באמת מבינים מה זה אומר טקסטיל לתינוקות כיוון שמדובר על הגדרה רחבה מאוד, זו בדיוק הסיבה שהחלטנו להרים את הכפפה ולהכין מאמר שיפתור את הבעיה הזו וינסה לקבוע פעם אחת ולתמיד מהו הטקסטיל לתינוקות המומלץ ביותר.

מה ההבדלים בין סוגי הטקסטיל לתינוקות

ההבדל העיקרי שיש בין סוגי הטקסטיל לתינוקות הוא חומר הגלם שממנו מייצרים את הטקסטיל, מובן שסוג חומר הגלם משליך באופן ישיר גל על תהליכי העיבוד והייצור של המוצרים ולכן הדבר הראשון שאנחנו רוצים לסקור ולהבין זה את ההבדלים בין חומרי הגלם השונים, רק כך נוכל להתחיל ולדבר על מהו הטקסטיל לתינוקות המומלץ ביותר.

  • כותנה – חומר הגלם הנפוץ ביותר במוצרי טקסטיל לתינוקות הוא כמובן הכותנה שמוכרת לנו מעוד המון מוצרי טקסטיל אחרים. בעבור מפעלי טקסטיל רבים מדובר על הבחירה האוטומטית בייצור מצעים לתינוקות, הרבה מכך בזכות הביקוש הרב ותכונות כמו רכות ויכולת הנשימה של הבד.
  • פשתן – גם הפשתן הוא חומר טבעי שמשמש אותנו הרבה פעמים בייצור טקסטיל לתינוקות. מצעי פשתן נחשבים לאלו שנושמים בצורה הטובה ביותר ומאפשרים אוורור טבעי ומומלץ מאוד כפתרון לאנשים הזקוקים לוויסות טמפרטורה טבעי בזמן השינה. הבעיות היחידות שיש לפשתן הן עובדת היותו נוטה להתכווצויות וזה שלפעמים הוא יכול להתחספס ולהיות לא נעים למגע.
  • במבוק – מצעי במבוק הם הטרנד האחרון בתחום הטקסטיל לתינוקות. בד הבמבוק לא רק נושם ונעים למגע, הוא גם היפו אלרגני ודוחה חיידקים באופן טבעי. אבל לא נרחיב את הדיבור עליו כי כתבנו בעבר על ייצור בדי במבוק.
  • פוליאסטר – אומנם הפוליאסטר הוא בד סינטטי, אך בכל זאת יש כאלו שבוחרים לייצר ממנו מצעים לתינוקות. אבל הוא זכה לפופולריות בזכות העובדה שהוא קל משקל, לא מתלכלך ובעיקר בזכות מחירו הזול.

בחירה של טקסטיל לתינוקות

מה הטקסטיל המומלץ ביותר לתינוקות

כמפעל טקסטיל המתמחה בייצור סיטונאי, אנחנו נשאלים לא אחת את השאלה הזו. אבל התשובה יכולה להשתנות מאדם לאדם כיוון שאין באמת תשובה אחת ועיקרה מתבסס על הצרכים. ישנם אנשים אשר בעבורם נמליץ על מצעי במבוק בעיקר כי הם מחפשים מוצר אורגני שמספק הגנה מפני חיידקים, ויש להם תקציב בהתאם. אבל יש אנשים שנמליץ להם לייצר את מוצרי הטקסטיל שלהם מכותנה מצרית למשל, או מבד ג’רסי.

בעבור התינוק שלך אנחנו ממליצים לבחור את מוצרי הטקסטיל שהכי מתאימים לו. אם נגיד ילדכם סובל מגלי חום בלילה אז יכול להיות שהיינו ממליצים על מצעי פשתן, אבל אם מדובר על תינוק עם עור רגיש אז היינו ממליצים על במבוק. בכותנה*כותנה אנחנו מתמחים בייצור טקסטיל אורגני ואיכותי, ועושים זאת בשני המפעלים שלנו השוכנים בישראל ובירדן. כך אנחנו יכולים להתחייב בפניכם על איכות מוצרי הטקסטיל ואף אפשר לתאם ולהגיע לבדיקות איכות בהתאם לצורך.

לסיום אנחנו רוצים להציע לכם להתקשר אלינו ולהתייעץ על ייצור הטקסטיל המושלם בעבור המותג שלכם. אז אם יש לכם עסק ואתם מחפשים מוצרי טקסטיל, או שאתם רוצים לייצר מתנה איכותית לעובדים, כל שעליכם לעשות בשלב הבא זה ליצור איתנו קשר בכותנה*כותנה ואנחנו נטפל בכל השאר.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה