טקסטיל לתינוקות

מוצרי טקסטיל לתינוקות הם חלק בלתי נפרד מרשימת הקניות שלכם ברגע שתתבשרו כי מצפה לכם תינוק בשעה טובה. הטקסטיל עוטף את תינוקכם בכל שעות היום, מאפשר לו להיות מוגן מפני חום וקור, להרגיש בנוח ולהיות לבוש בבגדים שהולמים אותו. התחושה של הטקסטיל הנעים תהיה נעימה לעורו ותרגיע אותו והצבעים האופטימיים אותם ילבש ישפיעו על תת המודע שלו וישרו עליו רוגע ושלווה.

טקסטיל לתינוקות הוא נושא שיש להתייחס אליו ברצינות ולא לקנות כל בגד שבא ליד. על הבגדים והמצעים של התינוק להיות באיכות גבוהה הן על מנת שישמרו לזמן רב והן על מנת שיהיו בריאים לעור התינוק.

טקסטיל לתינוקות – נלחמים באלרגיות 

אלרגיות הן מטרד המהווה חלק מחייהם של אנשים רבים. חלק מן האלרגיות יכולות לגרור תופעות לוואי קשות במידה והגוף נחשף לגורם האלרגי, בעוד אלרגיות אחרות הינן קלות יותר ומשותפות למרבית האנשים כמו אלרגיה לאבק. אלרגיה זו נוצרת בבית פעמים רבות עקב הפרשותיה של קרדית האבק אשר יוצרות תגובות כמו התעטשות, נזלת ועיניים דומעות.

את הצטברותה של קרדית האבק על הבגדים והמצעים ניתן לפתור ע”י שימוש במוצרי הטקסטיל של חברת כותנה*כותנה בע”מ אשר שמחה להציעה ללקוחותיה מצעים היפו-אלרגניים. מצעים אלה עוברים תהליך צביעה מיוחד במהלכו לחומרי הצביעה מתווספים חומרים המונעים את הצטברותם של בקטריות שונות, בכללן קרדית האבק. הדבר מבטיח כי תיהנו תמיד ממצעים רעננים ונקיים ממזיקים.

עולם הבד של כותנה*כותנה – טקסטיל לתינוקות

אנו בכותנה*כותנה בע”מ מאמינים בלהעניק ללקוח הצצה לעולם בו קיימים רק בדים איכותיים. מוצרי הטקסטיל שלנו עשויים מחומרי גלם משובחים, תפירה קפדנית והדפסות איכותיות אשר מאריכות שנים ומשרתות את הלקוח גם לאחר כביסות רבות. איכות החומר מבטיחה כי הצבע לא דוהה וכי הפריט לא מתכווץ לאחר הכביסות. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם חנויות ומותגים רבים המעוניינים להשתמש במוצרינו ולהעניק ללקוחותיהם את מוצרי הכותנה הטובים ביותר. הנכם מוזמנים לעקוף את כל קבלני המשנה וליצור איתנו קשר ישירות על מנת ליהנות משירות מוביל.(השרות ללקוחות סיטונאיים בלבד).

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה