למה חשוב לעבוד עם מתפרה מקומית?

בעולם הפוסט מודרני שבו אנחנו חיים נדמה לפעמים שהאפשרויות שעומדות בפנינו הן בלתי מוגבלות. הרי אם אנחנו רוצים להדפיס עכשיו חולצה עם לוגו זוהר בחושך אז בתוך עשר דקות כנראה שנמצא את מה שאנחנו רוצים בדיוק באינטרנט. אבל במקביל לכך שכל האפשרויות פתוחות בפנינו, איבדנו משהו בדרך וזה הקשר האישי עם מי שמייצר את המוצרים וכתוצאה מכך תעשיות רבות נפגעות ונכחדות מהעולם. במאמר זה אנחנו רוצים לדבר על חשיבות המתפרה המקומית ולהציג בפניכם יתרונות לעבודה עם מתפרה מקומית שפועלת משטחי מדינת ישראל.

אצלנו בכותנה*כותנה מאמינים כי מוצרי הטקסטיל הטובים ביותר נעשים בשילוב של מקצוענות וטכנולוגיה וזו הסיבה שאנחנו מחזיקים שני מפעלי טקסטיל ומתפרות משוכללות שבהם תמצאו עובדים מנוסים ומיומנים. אנחנו מביאים לכם את השילוב בין ניסיון לבין חדשנות בצורה היעילה והאיכותית ביותר כבר עשרות שנים לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת.

מה מיוחד במתפרה מקומית?

בתקופה שבה כל דבר מגיע אלינו מסין וממדינות רחוקות במחירים מגוחכים, אך גם במקרים רבים באיכות מגוחכת, קצת קשה להסביר את החשיבות שיש למתפרה מקומית על הכלכלה. אבל אם נניח שניה בצד את המחיר ואת ההשפעה החיובית שיש למתפרות תעשייתיות על הכלכלה, ונבחן את המוצרים עצמם אז נראה כי מוצרים שמיוצרים במתפרה מקומית בדרך כלל יהיו איכותיים יותר. המתפרות המקומיות מנסות לשמור על עצמן בחיים וכדי לעשות זאת, ועדיין לשלם לעובדיהם משכורות מכבדות, הן חייבות להציע מוצרים איכותיים יותר מאשר מתפרות שממוקמות במדינות עולם שלישי.

למה לך לעבוד עם מתפרה תעשייתית מקומית?

האיכות מגולמת בראש ובראשונה בחומרי הגלם שבהם משתמשים במפעל טקסטיל מקומי – כך למשל אצלנו בכותנה*כותנה תוכלו לבחור מבין מגוון של חומרים איכותיים כמו: כותנה מצרית, בדי ג’רסי, במבוק אורגני ועוד. אנחנו מציעים לכם מגוון אין-סופי של מוצרים שתוכלו לייצר אצלנו באמצעות שרות בלעדי של ליווי בהליך התכנון והייצור, שכולל כמובן בדיקות איכות שתוכלו לבוא ולעשות בעצמכם במתפרה שלנו. אבל מעבר לכך היתרון המהותי ביותר של המתפרה המקומית היא הקרבה ועובדת היותה מקומית. כך אפשר לבצע שינויים בצורה מהירה וגמישה יותר מבכל מקום אחר, כך אפשר לשלח אליכם את הסחורה המוכנה ללא עיקובים ובלת”מים וכך אנחנו מתמודדים בצורה המיטבית עם כל בעיה שעלולה להיווצר.

למה לך לעבוד עם מתפרה תעשייתית מקומית?

בשונה ממוצרים שמזמינים בסיטונאות מחו”ל, הגישה הישירה שלך למתפרה תעשייתית מקומית מבטיחה לך לא רק איכות והשגחה מלאה על תהליכי הייצור, אלא היא מאפשרת לך התאמה אישית ומלאה של כל אלמנט במוצר שאותו אתה רוצה לייצר. ההתאמה האישית לא רק מתייחסת ליכולת שלך לשנות ולהתאים את אלמנטים שונים על פי צרכי הלקוחות שלך, אלא שהיא מתבטאת גם ביכולת שלנו לייצר בעבורך במהירות ובאיכות שאין לה תחרות. אנחנו מספקים לך את השירות המלא והאיכותי שמתחיל עוד בשלב התכנון של המוצר ונמשך במעטפת, בבחירת החומרים, ברמת הגימור, פלטת הצבעים וכל האלמנטים הקטנים ביותר.

המוצרים שמתקבלים מצליחים לשקף את ערכי המותג שלך בצורה הטובה ביותר והופכים את החוויה של ייצור מוצרי טקסטיל בסיטונאות לחיובית ואף מהנה. לאחרונה התחלנו להציע ללקוחותינו שירות של ייצור מגבות ממותגות וכאמור גם מוצר זה מיוצר אצלנו במתפרה המקומית, כך שאם אתם רוצים לפנק את הלקוחות שלכם במגבת חמימה, סופגת ואיכותית אתם חייבים להכיר את השירות הזה שלנו.

לסיכום אפשר להגיד כי כאשר אתה בוחר לעבוד עם מתפרה מקומית, אתה לא רק רוכש מוצר, אלא אתה משתתף בתהליך הייצור שלו. אתה יכול להיפגש פנים אל מול פנים עם הפועלים והפועלות שמייצרים אותו, אתה יכול לבחון אותו בשלבי הייצור השונים וכך לצמצם את האפשרות שיעשו טעויות לאורך הדרך ואולי הכי חשוב – אתה מחזק את הכלכלה המקומית ומסייע ליצירת מקומות עבודה נוספים במדינה. לא רק שאנחנו נרגשים להציע לכם את שירותינו, אלא שאנחנו מתחייבים בפניכם שהמוצרים שתקבלו יהיו האיכותיים ביותר שהרגשתם וזה באחריות.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל