כל מה שצריך לדעת על תפירה על מגבות

לאחרונה אנחנו מדברים בבלוג שלנו הרבה על השירות החדש ביותר שלנו – הדפסת מגבות ממותגות בסיטונאות, וגם הפעם רצינו להמשיך ולדבר על הנושא הזה. אבל הפעם החלטנו להתמקד בחלק מאוד ספציפי של ייצור המגבות והוא, כפי שאפשר להבין משם המאמר, תפירה על מגבות. התפירה על המגבות היא חלק מהותי מהנראות של המגבת והיא זו שהופכת מגבת סטנדרטית למגבת ממותגת שהלקוחות שלכם יעריכו פלאים. אז אם אתם מחפשים דרכים חדשות כדי לפנק את העובדים שלכם, או את הלקוחות, את כל מי שאתם חפצים בכך, אז דעו כי שירות ייצור המגבות שלנו הוא האיכותי ביותר בארץ והיחידי שמיוצר במפעל טקסטיל מקומי על ידי צוות עובדים מנוסה ומקצועי.

חברת כותנה*כותנה היא מהמובילות בישראל, ובעולם, בייצור של בדים בסיטונאות ובין לקוחותינו אפשר למצוא מלונות בוטיק, רשתות ענק וחברות מובילות במשק שמחפשות מוצרי טקסטיל איכותיים לכל מטרה באשר היא. במשך עשרות השנים שאנחנו פועלים ייצרנו בעיקר מוצרים כמו כלי מיטה, בגדים ובדים למעצבים אבל עכשיו אנחנו מציעים לכם לרענן את כל מה שחשבתם על מגבות וזאת בזכות השירות החדש שלנו של תפירה על מגבות. לפרטים נוספים המשיכו לקרוא, או צרו איתנו קשר עוד היום.

מה הופך את התפירה על מגבות שלנו לייחודית?

מה הופך את התפירה על מגבות שלנו לייחודית?

אם נתחיל בלשים את כל הקלפים על השולחן, אז יש עוד חברות שמציעות תפירה על מגבות. אבל בשונה משאר המקומות שמציעים לכם שירות שאולי נשמע דומה, לנו בכותנה*כותנה יש את הכלים ואת ניסיון המקצועי לייצר בעבורכם את כל המגבת וכמובן שלתפור או לרקום עליה כל דבר שתרצו. מקומות אחרים יציעו לכם במרבית המקרים סוגים שונים של הדפסות על מגבות, כאשר מרביתם מבוססות על הדפסות טכנולוגיות, אבל אצלנו תקבלו את האיכות הטובה ביותר בשל העובדה שאנחנו לא מדפיסים על המגבות אלא תופרים על מגבות. ההבדל הזה אולי נשמע מינורי, אבל הדפסה דיגיטלית למעשה מולבשת על גבי המגבת, בעוד שאנחנו הופכים את הסמל שלכם לחלק בלתי נפרד מהמגבת והתוצאה שמתקבלת היא לא מגבת עם הדפסה אלא משהו מרהיב הרבה יותר – מגבות ממותגות.

עוד דבר שחשוב לציין בבואנו להציג את היתרונות שיש לנו בכותנה*כותנה בכל הקשור לייצור מגבות זה שלנו יש מפעל מגבות משלנו ואנחנו לא משתמשים במפעלים חיצוניים. בשונה ממקומות אחרים שייצרו בעבורכם את המגבות במדינות אחרות, לנו יש שני מפעלי טקסטיל משלנו שיושבים ממש פה, וכך אתם חוסכים המון על הוצאות השילוח ואתם יכולים לבצע בדיקות בקרת איכות בעצמכם אם תחפצו בכך.

הבסיס לייצור מגבות ולתפירה על מגבות בצורה איכותית

כדי שתוכלו להזמין את המגבות המושלמות ביותר, גיבשנו רשימה של כמה מהדברים הבסיסיים ביותר שכדאי לדעת על תפירה על מגבות באופן ספציפי ועל ייצור מגבות באופן כללי יותר:

  • תכננו מראש את העיצוב
    מגבות מגיעות בגדלים סטנדרטים שאתם ממש לא צריכים לשנן את המידות שלהם. מספיק שתדעו להגיד אם אתם מעוניינים במגבת גוף או במגבת ים ואנחנו כבר נדע את הגודל הנכון. אבל מה שכן חשוב לתכנן מראש זה את עיצוב המגבת בכללותו ואנחנו מדברים בעיקר על אלמנטים כמו צבע המגבת, חומר הגלם שממנו עשויה המגבת וכמובן שאת הרקמה או התפירה שנרצה לבצע עליו. ככל שנתכנן את הדברים מראש כך המתפרה שלנו תדע לבצע את העבודה בצורה מושלמת לפי רצונותיכם.

  • תחשבו בגדול
    אין דרך לכמת במספרים את ההשפעה העצומה שיכולה להיות למגבות על המותג שלכם. עסקים רבים שאנחנו עובדים איתם, ואנחנו לא מדברים על בתי מלון כרגע, סיפרו לנו בהתרגשות על התגובות הנלהבות שהם מקבלים מהעובדים ומהלקוחות בכל פעם שהם מעניקים מגבת כשי לחג. אנחנו מספרים לכם את זה כי כדאי גם לדעת שאם מזמינים מגבות בסיטונאות המחיר הסופי משתלם יותר ומגבת לא מתקלקלת כך שאפשר לשמור אותה ולהעניק אותה במידת הצורך.

  • חומר הגלם הוא העיקר
    אף על פי שהזכרנו את עניין חומר הגלם בסעיף הראשון, מדובר על עניין מהותי כל כך שהחלטנו שראוי להעניק לו סעיף משל עצמו. קיימים סוגים רבים של חומרי גלם שמהם אפשר לייצר מגבות, אך לכל חומר גלם יש את התכונות שלו וכמובן שגם את היתרונות ואת החסרונות שמאפיינים אותו. חשוב להכיר את חומרי הגלם ולהבין את ההבדלים ביניהם כדי לבחור את זה שהכי מתאים למה שאתם רוצים להעביר.

אצלנו בכותנה*כותנה תמצאו צוות מקצועי ומיומן שייצר בעבורכם כל מוצר טקסטיל שאתם רק יכולים לחשוב עליו. לפרטים נוספים על השירותים שלנו ובמיוחד על ייצור המגבות והתפירה על מגבות – צרו איתנו קשר עוד היום.

 

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל