רעיונות לכיתוב על מצעים לחדר הורים

הטכנולוגיות השונות שלא מפסיקות להשתכלל מרחיבות כל הזמן את מנעד האפשרויות שיש לנו. בפרט הן תורמות עוד אופציות לעיצוב הבית, ואחת האופציות היותר מומלצות היא הדפסה על גבי מצעים – ציפיות, ציפות ואפילו שמיכות. כדאי לדעת שמדובר בשירות לא יקר במיוחד, ואם לוקחים בחשבון את התוצאה היפה מאוד וגם העמידה לשנים רבות, מתקבל יחס עלות תועלת משתלם ואפשרות שכדאי מאוד לנצל.

הדפסים רומנטיים לחיזוק הקשר הזוגי

כיתוב על מצעיםחדר השינה – גם כשמדובר על זוג צעיר בתחילת הדרך וגם כשהוא שייך להורים שכבר חיים שנים רבות זה עם זו – הוא מרחב שחייב להיות גם רומנטי. עבור הורים זהו המקום היחיד בבית שבו הם קודם כל זוג ורק אחר-כך אבא ואמא. גם עבור זוגות צעירים ללא ילדים חדר השינה הוא לוקיישן מבודד מהעולם ומכל המטלות והתלאות והטרדות – מקום שהוא נטו רומנטיקה.

בהתאם בחלק גדול מהמקרים הדפס על מצעים לחדר השינה יהיה בעל אופי רומנטי. אופציה אחת היא טקסט, ואפילו פשוט למדי אבל כזה שיוצא מהלב ונכנס אל הלב כמו “אני אוהב אותך” (או I love You למי שמעדיף באנגלית). אופציה שנייה היא שורה משיר אהוב – למשל “תשאירי לי מקום לחבק אותך בחלום”, או “מכל האהבות שיש לחלום ביקשתי לי אותך”, כשבמקרה זה אפשר את החלק הראשון של הציטוט להדפיס על ציפה אחת ואת החלק השני על ציפה שנייה.

עוד אפשרות נפוצה היא לב אדום גדול ויפה, עם שמות האוהבים, גם תמונה זוגית – רצוי מלוקיישן רומנטי, או כזה בעל משמעות ייחודית עבורכם – תיצור סדין יפהפה, ציפה מרשימה וגם ציפיות שכיף לשים עליהן את הראש.

מבע אישי ומקורי

הדפסה על מצעים באמצעות מכונה מתקדמת שמבוססת על טכנולוגיה חדשנית מייצרת פריטים יפים ובעיקר ייחודיים – כך שזו הזדמנות מצוינת למבע אישי אמיתי.

כל גבר וכל אישה יכולים להשתמש בסדין, בציפה או בציפיות כדי לכתוב לאהובי ליבם כל דבר בעצם. מקוריות היא תמיד תכונה מבורכת, וכשהדברים שמודפסים על המצעים משקפים באמת את האהבה, התוצאה תמיד תהיה מרגשת.

בנוסף אפשר להשתמש באופציית ההדפסה על המצעים גם למטרות ספציפיות – למשל הצעת נישואין שתישאר גם כמזכרת שובת לב לרגע הקסום, ואם אמא לעתיד רוצה להפתיע את בעלה באמת היא יכולה להשתמש בסדין עם הדפסה גם כדי לבשר לו על כך שנכנסה להיריון…

על מה חשוב להקפיד כשמדפיסים על מצעים?

על-מנת שהתוצאה תהיה יפה ומרשימה באמת, חשוב להקפיד גם על איכות ההדפסה וגם על איכות המצעים עצמם. מצעי הכותנה הם האופציה המומלצת גם בזכות המגע הנעים שלהם, גם בזכות העובדה שהם נשמרים לטווח ארוך וגם בגלל שהדפסה עליהם – באמצעות מכונה מתקדמת, כמובן – מתאפיינת בחדות ובעמידות, כך שתוכלו לישון על מצעים יפים, רומנטיים ומרגשים פעמים רבות.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה