נהרסים לאורך זמן: טיפים לשמירה על מצעים העשויים מבמבוק

אנשים רבים חוששים להשקיע במצעים למיטה מהסיבה הפשוטה שרובנו מכבסים אותם לא נכון והורסים אותם. שמירה על איכות המצעים היא לא משימה קשה, אך היא כזו שדורשת תשומת לב בעת הכביסה. בכותנה*כותנה אנחנו מבינים דבר או שניים במצעים והחלטנו לקבץ את הטיפים הטובים ביותר שיש לשמירה על המצעים. הסיבה שאנחנו בוחרים להתמקד דווקא במצעי במבוק היא פשוטה – מצעי במבוק הם המצעים שנשמרים מעצמם בצורה הטובה ביותר וקשה מאוד לפגום באיכותם.

שמירה על איכות המצעים לאורך שנים

הדבר הראשון שחשוב לדעת על מצעים כדי שנוכל לשמור על איכות המצעים לאורך שנים ארוכות הוא חומר הגלם ממנו עשויים המצעים. כל חומר דורש יחס שונה וחשוב שנדע למשל לא לכבס את מצעי הכותנה באותה צורה שאנחנו מכבסים את מצעי הבמבוק. אבל עוד לפני שניכנס לעניין של סוגי הבדים השונים, חשוב להגיד שכל מצעים באשר הם דורשים החלפה שבועית. המחשבה כי מקלחת לפני השינה באופן קבוע היא סיבה לדחיית החלפת המצעים היא לא נכונה.

מצעי במבוק אומנם מספקים הגנה ממזיקים ובקטריות, אך למרות התכונות האנטי בקטריאליות שיש למצעים אלו במהלך שנת הלילה גופנו משיל מיליוני תאי עור שמצטרפים לקרדית האבק ולשאר הדברים שקיימים על המיטה שלנו גם אם אנחנו לא רואים. הוספה של מגן מזרן תעזור לנו לשמור על המזרן עצמו מלהיפגע מהלכלוך הזה, אך המצעים עצמם בכל זאת יספגו ולכן חשוב להחליפם פעם בשבוע גם אם מתקלחים לפני השינה.

כאשר מכבסים את המצעים חשוב לעשות זאת בנפרד משאר הכביסה, כן גם בנפרד ממגבות, כדי להגן על הבד של המצעים ולאפשר לו להמשיך ולהיות רענן ונעים למגע. באופן גורף מומלץ שלא להעמיס את מכונת הכביסה כדי לאפשר למצעים להתערבב ולהתנקות בצורה יסודית, וחשוב לזכור כי הייחוד של בדי במבוק בהקשר זה הוא שככל שמכבסים ומשתמשים בהם יותר כך הם הופכים נעימים יותר.

נהרסים לאורך זמן: טיפים לשמירה על מצעים העשויים מבמבוק

שמירה על איכות מצעים מבמבוק זו לא משימה קשה

ציינו בתחילת דברינו כי מצעי במבוק נחשבים לנוחים יותר לתחזוקה וכדי להבין זאת חשוב אולי שנרענן בקצרה את התכונות הייחודיות של בדי במבוק:

  • אנטי בקטריאליים
  • מונעים התפתחות של פטריות
  • מתייבש במהירות
  • מאפשר מעבר אוויר בקלות
  • יכולת ספיגה מוגברת ב-60%
  • רכות חלומית
  • היפואלרגני
  • אורגני

השילוב של כל התכונות האלו הוא זה שעומד בלב הסיבה שכל בית בישראל חייב לבחור במצעי במבוק. מדובר על מצעים שמספקים את התחושה הנעימה ביותר, כזו שגם מסייעת לשנת לילה טובה יותר, ואולי חשוב מכך הטיפול שלהם נחשב לקל ביותר. העובדה כי מדובר על תוצר מאה אחוז אורגני הופכת אותו גם לאקולוגי וידידותי לסביבה ולכן גם נמליץ בחום שלא להשתמש באקונומיקה בעת הכביסה. את טמפרטורת הכביסה מומלץ לכוון ל – 30 מעלות צלזיוס כדי שלא נגרום להתכווצות הבד.

הצוות המנוסה שלנו בכותנה*כותנה מתמחה בייצור של טקסטיל בסיטונאות כבר עשרות שנים. אנחנו עובדים בשני מפעלים משלנו, אחד נמצא בארץ והשני בירדן, וכך אנחנו יכולים לבצע בקרת איכות באופן מלא ולהתחייב ללקוחותינו על איכות ללא תחרות. צרו איתנו קשר עוד היום ואחד מנציגי כותנה*כותנה ישמח לסייע לכם ולהעניק עוד פרטים על תהליך הייצור של טקטסטיל בסיטונאות בעבור המותג שלכם על ידינו.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה