מתנות לבית חדש: כך תזכו בתואר הבאת המתנה השווה ביותר

הוזמנתם לחנוכת בית ולא יודעים מה להביא? אל תדאגו, אתם לא לבד. חנוכת בית היא אירוע מרגש ומשמח, חברים (או משפחה) הקימו בית והם מזמינים אותנו לחגוג איתם את המאורע. אבל בגזרת המתנות אנחנו אף לא יודעים מה צריך להביא. האם אפשר להסתפק בעציץ או שצריך להשקיע יותר ולהצטייד במתנות לבית? יצאנו לבדוק את הנושא וחזרנו עם רעיונות למתנות לבית חדש שיבטיחו לכם את תואר המתנה השווה והמוצלחת ביותר.

מה מביאים לחנוכת בית

הדבר הראשון שחשוב לדעת בהקשר של חנוכות בית הוא שאנחנו צריכים לבחור את המתנה בהתאם למשפחה הגרה בבית. שלא בדומה למתנות לחתונה שמתבטאות בצ’ק גנרי, מתנות לבית חדש צריכות להיות מותאמות באופן אישי למקבל המתנה כדי להצליח ולרגש ולהיות רלוונטיות. למשל לזוג טרי ששוכר את הבית הראשון שלהם ביחד לא נביא את אותה המתנה שנביא לזוג הממתין לילד ראשון.

אחרי ששמנו מאחורינו את השלילה, בואו ונראה מה כן אפשר להביא כשאנחנו מוזמנים לחנוכת בית. הזכרנו קודם את הזוג הטרי, אז בואו נמשיך עם הדוגמה הזו. בשביל להבין את מהות המתנה שנביא, אנחנו צריכים לחשוב על הדברים שאותו זוג זקוק להם. אנחנו יודעים שהם מצפים לילד ראשון ולכן ההיגיון אומר לנו שהם כנראה כבר הצטיידו בכל הדברים הבסיסיים שצריכים להיות בבית, מה גם שאם הוזמנתם לחנוכת הבית כנראה שגם תוזמנו להולדת הילד ולכן חשוב להבדיל בין המתנות. במקרה שכזה אפשר לחשוב על הדברים הקטנים שתמיד צריך יותר מהם, למשל מצעי ג’רסי לתינוקות שנחשבים על ידי רבים למצעים הטובים ביותר לתינוקות בשל הרכות והעובדה שהם רק משתבחים ככל שמשתמשים בהם.

עוד דבר שתמיד אפשר להביא כמתנה לבית חדש זה ריהוט דקורטיבי. לא מדובר על ספה או מיטה, אלא על כל מיני דברים שמקשטים את הבית והם מעין בונוס עיצובי. הבחירה הקלאסית תחייב אותנו להמליץ כאן על ואזה עם פרחים או איזה סט פמוטים, אבל אנחנו לא מחפשים להמליץ לכם על הבנאלי אלא על דברים שיגרמו למקבלים להגיד “וואו”. אז ההמלצה שלנו היא לחשוב מחוץ לקופסה ולהביא משהו כמו שמיכה יפה או סט כריות מרוקאיות שתמיד משדרגות את עיצוב הפנים.

איך מביאים מתנת חנוכת בית מושלמת

איפה מוצאים מתנות מקוריות לבית חדש

האינטרנט מלא ברשימות של מתנות לבית חדש ומתנות לחנוכת בית, אבל כמעט כל הרשימות שתמצאו יציגו את אותם הדברים שאולי נראים מיוחדים ומקוריים אך בפועל הם חוזרים על עצמם לעייפה. אז אנחנו רוצים להמליץ לצאת מהמסגרת המחשבתית שמתנות קונים רק במקומות שמוכרים מתנות, נסו לחשוב על מקומות שבהם תוכלו למצוא דברים מקוריים ויפים במחירים מפתיעים. למשל אפשר ללכת לסיטונאי בדים ולמצוא אצלו בדים כדי להכין משהו בעצמכם, או אם אין לכם כוח לתפור (או שאתם לא יודעים) אז אפשר לפנות ישירות למפעל טקסטיל ולהזמין משהו ייחודי ומקורי.

אין מקום שאי אפשר למצוא בו מתנות וכמו שאתם רואים בהחלט אפשר למצוא רעיונות למתנות בכל דבר ורק אנחנו צריכים לשים לב לכך שהדבר היחידי שמגביל אותנו זה אנחנו עצמנו והמחסומים המחשבתיים שלנו. אחרי הכול אנחנו לא מכירים הרבה אנשים שממליצים לקנות מתנות לבית חדש במפעל טקסטיל, אבל אולי זה כי יש לנו שני מפעלי טקסטיל ואנחנו יודעים עד כמה התוצרים שלנו איכותיים.

ככלל אצבע היינו ממליצים תמיד לחשוב מה אתם הייתם רוצים לקבל לבית החדש שלכם, ואם אתם יכולים לרחרח לפני ולהבין אם חסר משהו ספציפי שבעלי הבית ישמחו לקבל אז לכו על זה כי אין כמו להביא למישהו את המתנה שהוא באמת צריך. אנחנו בכותנה*כותנה מסוגלים לייצר בסיטונאות את המצעים, כלי המיטה וכל מה שקשור לטקסטיל ברמה הגבוהה ביותר בישראל. 

 

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

 

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:
www.bambooco.co.il

למוצרי תינוקות:
www.tom-tom.co.il

במבוקו 15% הנחה תום תום 15% הנחה