מצעים מעוצבים לילדים

הבחירה הטובה ביותר לתינוקות ולילדים, וגם לנו המבוגרים, הם כלי מיטה מכותנה שנחשבים לאיכותיים ונעימים במיוחד. כותנה היא בד שמלווה את מזג האוויר ועוזר לנו להרגיש חם או קר, בהתאם לעונות השנה.

אחד הפריטים הראשונים שהורים טריים רוכשים לחדר התינוק הם מצעים, אבל גם את הפריטים הפשוטים וההכרחיים האלו כדאי לבחור בקפידה. תינוק קטן בעל עור רגיש, הוא רגיש גם לחום ולקור ומראה כמעט באופן מיידי שלא נוח לו או לא נעים. בחירת מצעים מעוצבים לילדים שהם איכותיים, עשויים מהבדים הנכונים ונעימים למגע חשובה ביותר. אז הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם קונים כלי מיטה לתינוק החדש שלכם.

סוגי מצעים לילדים שקיימים היום בחנויות:

מצעים מכותנה

הבחירה הטובה ביותר לתינוקות ולילדים, וגם לנו המבוגרים, הם כלי מיטה מכותנה שנחשבים לאיכותיים ונעימים במיוחד. כותנה היא בד שמלווה את מזג האוויר ועוזר לנו להרגיש חם או קר, בהתאם לעונות השנה. 

כותנה היא בד שבדרך כלל לא גורם לגירויים בעור ונחשב עדין ונעים למגע, לכן מומלץ במיוחד לרכוש עבור התינוק סטים מ-100% כותנה. היום אפשר למצוא בחנויות גם סוגים שונים של כלי מיטה מכותנה – למשל כותנה אורגנית, כותנה מעורבת עם בד סינטטי ועוד.

מצעים מבדים אורגניים

עוד בחירה טובה עבור תינוקות, ילדים ומבוגרים. בדים אורגניים הם בדים עם מגע טבעי, נעימים ולרוב רכים ונוחים. הם לא יוצרים גירויים בעור. כשבוחרים כלי מיטה לתינוקות כדאי לבדוק שמדובר בבד אורגני נעים, למשש ולגעת לפני שקונים. 

מצעים וכלי מיטה מודפסים

אלו מגיעים במגוון רחב של סוגי בדים, כאשר גם כאן כדי לבחור כלי מיטה מכותנה או בדים אורגניים אחרים. הדפסה על מצעים מאפשרת לכם למצוא הדפס שמתאים לעיצוב חדר התינוק או לחילופין להדפיס על מצעים כל דבר שתרצו ולתת לחדר נגיעות אישיות.

כמה כללים לבחירת מצעים:

  • בודקים את אחוזי הכותנה בבד.
  • נוגעים וממששים כדי לבדוק את רכות הבד.
  • בודקים שיש למצעים תו תקן ישראלי או אירופאי
  • בוחנים את התפירה, העיטורים והתוספות כדי לוודא שמדובר במוצר בטוח לתינוק. 
  • אם אתם מדפיסים על המצעים, הקפידו לעשות זאת רק במקום בעל ניסיון, שמתמחה בהדפסה על בדים המשמשים לייצור כלי מיטה לתינוקות, כך תוודאו שהמוצר המודפס יהיה איכותי ומתאים לשימוש. 
  • בחרו בצבעים ניטרליים שיתאימו לעיצוב החדר לאורך זמן.

חברת כותנה*כותנה מציעה לכם מבחר גדול של מצעים לתינוקות וכלי מיטה לילדים ולמבוגרים. אנחנו מתמחים בהדפסה על טקסטיל איכותי ומקפידים על שימוש בבדי כותנה אורגניים ונעימים למגע.

אם אתם רוצים ליצור עיצוב אינדיבידואלי, להעניק למישהו מתנה ייחודית או להפוך את חדר התינוק לפינה שהיא כולה שלכם, כותנה*כותנה היא הכתובת שלכם. אנחנו במצעים הדפסה על מצעים ובדים באמצעות ציוד מתקדם ומקפידים על כל הפרטים הקטנים כדי להבטיח שתוכלו להשתמש במצעים במשך שנים ארוכות.

בואו להכיר עולם שלם של מצעים נעימים, נושמים ונוחים לתינוק ולילד, בעיצובים ייחודיים, מעניינים ואינדיבידואליים. בואו להכיר כתובת איכותית ומקצועית לרכישת מצעים לתינוק החדש במשפחה.

הדפסה על בדים ומצעים

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה