מצעים מיוחדים לתינוקות וילדים לרשתות אופנה וטקסטיל

רשתות אופנה וטקסטיל מחפשות כל הזמן לחדש וליצור עוד הזדמנויות למכירה מול הלקוחות שלהן. בכל הקשור לרשתות למשפחה, מוצרי תינוקות וילדים מובילים את מצעד החידושים. בכל חודש ובכל עונה אימהות מחפשות עוד מוצר שאין להן בבית ושיעזור להן לעבור את אותה עונה בשלום. בין אם מדובר בשמיכת פוך לעגלה או מצעים לתינוקות עבור תינוק שזה עתה נולד, תמיד כיף לשדך בין אופנה זמנית וצורך קיים.

הדפסה על מצעים ועל טקסטיל בכלל מאפשרת ליצור קולקציות מיוחדות עבור רשתות אופנה שרוצות להוסיף לשלל המוצרים הקיימים גם מצעים ייחודיים. הזמנה של מצעים לילדים ולתינוקות אשר נתפרים ומודפסים במיוחד עבור קולקציית החנות, יכולה להוביל למיתוג של החנות בתוך מקום ייחודי, מסוגנן ואמין לקניית המוצר.

אילו מצעים אפשר להזמין ברכישה סיטונאית?

רשתות אופנה וטקסטיל יזמינו בדרך כלל מצעים לתינוקות ולילדים באמצעות רכישה סיטונאית. ההזמנה תכלול תהליך של עיצוב, יצירת דגמים, אישור, גזירה או הדפסה על טקסטיל לצד תפירה סופית, אריזה והכנת המצעים למכירה בחנות.

שלל המוצרים שניתן לרכוש ברכישה סיטונאית תוך התאמה אישית לסגנון ולמסר השיווקי של החנות רב. בכל הקשור לעולם המצעים לילדים תוכלו למצוא סטים של מצעים לתינוקות וילדים, שמיכות, סדינים בודדים, ציפיות לכריות, מגני ראש, נחשים ועוד מגוון רחב של מוצרים. המוצרים נוצרים בהתאמה אישית, כך שכל בעל חנות או מותג יכול לתכנן יחד עם היצרן הסיטונאי את הקולקציה שלו ולרכוש את המוצרים בכמות גדולה ובהנחה.

מדוע כדאי לך לפנות לספק סיטונאי?

עיצוב מצעים או הדפסה על טקסטיל לצורך יצירת קולקציה לחנות היא תהליך יצירתי ארוך אותו אפשר לעשות גם באמצעות מעצב פנימי ומפעל. ספק סיטונאי המציע את השירותים האלו חוסך לבעל רשתות האופנה והטקסטיל לא מעט כסף.

פנייה למוקד חיצוני שידאג לעיצוב או הדפסה על מצעים פירושו צורך בפחות עובדי ייצור, מעצבים במשרה מלאה, אנשי קריאייטיב, מתפרות ועוד שלל תפקידים ושירותים הנדרשים כדי לעצב קולקציה לחנות. רכישה בסיטונאות של מוצרים שהותאמו אישית למסר של רשת האופנה, פירושה חסכון כספי גדול עבור כל רשת.

בנוסף, ספק סיטונאי שמתמחה בתחום הטקסטיל ומציע הדפסה על טקסטיל מכל סוג שהוא מביא איתו את המיומנות הספציפית שלו. הוא מאפשר לאנשי הרשת להנות מאיכות גבוהה של מוצרים, מבלי להשקיע כספים בבניית מערך ייצור פנימי.

בחירת ספק המתמחה בטקסטיל איכותי ובתהליכי הדפסה והכנת המוצר מא’ ועד ת’ מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ובתהליך ייצור ברמה הגבוהה ביותר חוסך לא מעט משאבים לכל רשת אופנה.

לבסוף, רכישה סיטונאית של כל פריט ובעיקר מצעים לילדים שצריכים לעמוד בתנאי איכות גבוהים, מאפשרת לבעלי הרשת למכור בסופו של דבר את המוצר במחיר משתלם יותר עבור הלקוח.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה