מפעל טקסטיל לייצור מצעי ג’רסי ומוצרי טקסטיל

מעל לכל סוגי המצעים יש סוג אחד שנחשב, ובצדק, כבר שנים לאחד המלכים הבלתי מעוררים של עולם הטקסטיל. אנחנו כמובן מדברים על מצעי ג’רסי שהספיקו בשנות קיומם לבסס עצמם כמצעים האיכותיים והמפנקים ביותר שאפשר לרכוש בסכום כסף שפוי. שלא תבינו אותנו לא נכון, גם אם משווים את מצעי הג’רסי לסוגי מצעים אחרים עדיין לג’רסי יש מקום של כבוד בראש הרשימה. יש אפילו אנשים רבים שנשבעו את חייהם על מזבח מצעי הג’רסי ויצאו למלחמות חורמה למענו. אז החלטנו להצדיע למצעים המועדפים ביותר על הישראלים ולספר לכם על ייצור מצעי ג’רסי שאנחנו מצבעים במפעל טקסטיל השוכן בארץ ישראל.

מפעל טקסטיל כחול לבן לייצור מצעי ג’רסי

אגן הים התיכון היה לאורך ההיסטוריה לכזה המבוסס על ייצור טקסטיל ולא חלפו שנים רבות מהתקופה האחרונה שבה ארץ ישראל הייתה מייבאת מוצרי טקסטיל לרחבי עולם. אך התמורות הטכנולוגיות והשינויים הגאופוליטיים של העשורים האחרונים הביאו לתום עידן. מפעלי טקסטיל רבים סגרו שעריהם והעבירו את הייצור למדינות אחרות שבהן זול יותר לייצר טקסטיל. מדינות כמו סין וטורקיה הפכו להיות המובילות בייצור מצעי ג’רסי ומוצרי טקסטיל, בעוד ייצור הטקסטיל כחול לבן כמעט נעצר לגמרי. למזלנו, שני מפעלי הטקסטיל שלנו (אחד יושב בארץ והשני ממש מעבר לגבול בירדן השכנה) בנו לעצמם מוניטין איכותי ביותר והדרישה למוצרי טקסטיל איכותיים שמיוצרים בארץ לא פסקה אלא גברה.

בינתיים אנחנו לא נחנו על זרי הדפנה והמשכנו לחדש את המפעלים שלנו כך שיוכלו לתפקד גם בעידן המודרני. כיום אנחנו מעסיקים מאות עובדים במתפרה שלנו בארץ ועוד כמות דומה של עובדים במפעלי הטקסטיל שלנו. אנחנו מאמינים כי הדרישה לבדים בסיטונאות שמיוצרים תוך כדי הליכי בקרת איכות קפדניים, והעובדה כי קירבת המפעלים מאפשרת למזמינים לבוא ולראות את ההתקדמות במו עיניהם, לא נעלמה מהעולם. להפך, אנחנו רואים בבירור כי הלקוחות שלנו מסתמכים על העובדה שזמני הייצור והשילוח שלנו קצרים משל המתחרים, אך האיכות של מוצרי הטקסטיל שלנו לא נופלת מזו של האיכותית ממתחרנו.

ייצור בדים בסיטונאות בארץ ישראל תמיד היה חלק מה”אני מאמין” שלנו ואין סיכוי שנסכים להקריב את החלק הזה בנו. אנחנו מתחייבים בפני כל לקוחותינו כי כל עוד הדבר יהיה אפשרי נמשיך לתפעל מפעל טקסטיל בארץ שמייצר מצעים איכותיים וממותגים למגוון לקוחותינו.

ייצור מצעי ג'רסי בארץ

מה ייחודי במתפרה של מצעי ג’רסי

הייחודי הגדול ביותר של המתפרה שלנו הוא בכוח האדם שעובד בה. הניסיון והמקצוענות של העובדים שלנו הם האוצר האמיתי שפועם במפעל הטקסטיל שלנו. מבחינה טכנולוגית וחומרי גלם, אין יותר מידי הבדלים בין כל מפעלי הטקסטיל והמתפרות בעולם. אך אם יש דבר שאף מחשב לא יוכל להחליף זה את תשומת הלב והידע שיש בזוג ידיים עובדות ומנוסות. מצעי ג’רסי דורשים תשומת לב תפעולית כדי שנוכל לייצר מהם את המצעים הנעימים שהתרגלתם לישון בהם. מדובר על מלאכת מחשבת של שתי וערב שדורשת בקרת איכות מתמדת ולשם כך יש לנו את העובדים שלנו.

השילוב הייחודי הזה של מסורת, ניסיון וטכנולוגיה מאפשר לנו להציע לכם את המצעים ומוצרי הטקסטיל הטובים ביותר בעולם. העובדה כי אנחנו מייצרים בדים בסיטונאות מאפשרת לכם להפוך כל מוצר שלנו לממותג בלוגו שלכם ובכך תוכלו להצטרף למאות בתי מלון בארץ ובעולם שהבינו כבר שהמצעים ומוצרי הטקסטיל שלנו הם הטובים ביותר שיש.
אתם לא חייבים שיהיה לכם בית מלון כדי להזמין מאיתנו כלי מיטה, עכשיו לקראת חג הפסח (או באופן כללי כשי לעובדים) אתם יכולים לייצר מצעים ממותגים ומעוצבים שיהיו גם מפנקים וגם בלתי נשכחים כדי להעניק לעובדים או ללקוחות שלכם.

צרו איתנו קשר בכותנה*כותנה עוד היום ונוכל להתחיל ולייצר בעבורכם מצעים ומוצרי טקסטיל איכותיים.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה