מדוע מוצרי טקסטיל איכותיים הם מתנה נהדרת לזוג נשוי טרי?

כשזוג צעיר מתחתן, עולה שאלה בקרב אורחי החתונה וכן בקרב מכרים אשר מבקרים אותם אחרי האירוע בפעם הראשונה, מה להביא להם מתנה. רבים בוחרים להביא צ’ק בסכום מסוים, זאת על מנת שיוכלו לכסות את עלויות האירוע. אך יש מי שבוחר להביא להם דווקא מתנה ממשית, שתוכל לשמש אותם במשך זמן רב.

מצעי טקסטיל כמתנת חתונה

יש בכך היגיון, מאחר ואם מביאים לזוג צ’ק, אז הכסף הולך לצורך תשלום על החתונה והם לא יכולים ליהנות ממנו. לעומת זאת, אם רוכשים להם מתנה מסוימת, הם יכולים להיעזר בה. דוגמא לכך, הם מוצרי טקסטיל אשר יכולים להחזיק מעמד שנים רבות, בפרט כשמדובר על מצעים ומגבות.

למשל, אם רוכשים לזוג צעיר שזה עתה נישאו סט מגבות לשימוש באמבטיה, אזי שהם יכולים, הן ממגבות גדולות לכל הגוף, והן ממגבות קטנות לצורך ניגוב ידיים. אפשר גם למצוא סטים שכוללים מגבות נוספות לצרכים אחרים. כשרוכשים סט כזה, חשוב לבדוק לא רק מה הגודל, אלא גם מאיזה סוג בד המגבת עשויה וכן אפשר לבחור עיצוב כזה או אחר שיתאים להם.

מלבד מגבות, אפשר לרכוש לזוג הצעיר גם מוצרי טקסטיל נוספים, דוגמא מצעים. ניתן למצוא מגוון רחב של דוגמאות, אשר נבדלות אחת מהשנייה בצבע, בסוג הבד וכן בגודל המצעים. גם פה, הסט יכלול פרטים שונים, החל מסדין, ציפות לכריות, כיסוי לשמיכה וייתכן שיהיה ניתן למצוא סטים שכוללים מרכיבים נוספים, על פי הצורך.

מדוע משתלם לקנות מצעים וכיצד עושים זאת?

לפני שנציג כיצד רוכשים מצעים לזוג צעיר, נסביר בקצרה מדוע זו יכולה להיות מתנה נהדרת עבורם. יש לכך שלוש סיבות ספציפיות:

ראשית, מוצרי טקסטיל ובפרט מצעים, יכולים להחזיק מעמד שנים רבות, הם יכולים להשתמש בהם גם אם יחליטו יום אחד לרכוש מיטה זוגית חדשה, המצעים יישארו איתם וישמשו אותם.

שנית, זו מתנה בעלת גוון אישי. בפרט אם רוכשים דגם או עיצוב מסוים של מצעים. צריך להדגיש, אפשר גם ליהנות מאפשרות להדפיס על גבי המצעים, דברים אישיים, ייחודיים לבני הזוג.

שלישית, כשמביאים כסף או דבר כללי אחר, יש בכך אלמנט סטנדרטי, לא מקורי. מרבית האנשים עושים זאת. לעומת זאת, רכישת מצעים היא דבר יותר מיוחד. זה מחייב אותנו ללכת אל החנות ולבחור בעצמנו את מה שנרצה לקנות לזוג הצעיר.

על מנת לקנות מצעים לזוג נשוי טרי ובכלל, עלינו לדעת שני דברים מראש:

ראשית, מה גודל המיטה, פחות או יותר, על מנת שנוכל לקנות להם מצעים בגודל המתאים.

שנית, אנחנו צריכים לדעת מה הסגנון האהוב עליהם, בין אם זה מבחינת סוג הבד (בשביל שיהיה להם נוח להשתמש בהם וכן לצורכי ניקיון), עיצוב והצבע של המצעים ואף בכל מה שקשור לאופן בו מניחים אותם, בין אם זה סדין על המיטה או ציפות על הכרית.

 

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה