מצעים לתינוקות ולילדים

מצעים לילדים ולתינוקות – הטוב ביותר עבור הילדים 

אנו תמיד רוצים את הטוב ביותר עבור ילדינו, מוצרים אשר יפנקו אותם ויתנו להם תחושה שמשקיעים בהם ואוהבים אותם. לא רק נושא התחושה חשוב כאן אלא גם נושא האיכות. מצעים איכותיים יחזיקו לאורך זמן, לא ידהו, לא יקרעו ויהיו בטיחותיים יותר עבור התינוק מבחינת החומרים מהם הם עשויים. בשל הרגישות הגבוהה של התינוקות חשוב כי הפריטים בהם הם משתמשים לא יפגעו בבריאותם ולא יסכנו אותם בשום צורה.

בנוסף, אם לאחד מחבריכם נולד תינוק הרי שמצעים לתינוקות יכולים לשמש בתור מתנה נהדרת עבור הזוג. זוהי מתנה פרקטית ושימושית אשר תפנק הן את ההורים והן את ילדם החדש. מתנה נהדרת זו תוכלו לרכוש בחנות של כותנה*כותנה.

      שמיכות ומצעים לתינוקות

מצעים היפו-אלרגניים לתינוקות של כותנה*כותנה

המצעים של כותנה*כותנה פותחו בשיטה מיוחדת של צביעה אשר הופכת את הבדים לאנטי אלרגניים.

אל תהליך הצביעה של הבדים מתווספים חומרים המונעים ממזיקים שונים כמו קרדית האבק ובקטריות שונות להצטבר על המצעים וליצור אלרגיה אצל ילדים ומבוגרים. כל המצעים שתמצאו בכותנה*כותנה עוברים תהליך זה המבטיח כי תקבלו מצעים נקיים, רעננים ונטולי מזיקים היוצרים אלרגיות שונות. איכות הבדים הינה גבוהה במיוחד לכן ניתן לייבשם במייבש ללא חשש להתכווצות או לדהייה של הצבע המקורי.

מצעים לתינוקות כיפיים ונעימים

 

חברת כותנה*כותנה בע”מ מייצרת ומייצאת מצעים לתינוקות, מצעים לילדים ולמבוגרים בסיטונאות (סדינים, שמיכות, כריות), מזה 38 שנים, במפעליה בישראל ובירדן, המונים כ220 פועלים. אנו נחסוך לך את הלבטים, החיפושים, ההתרוצצויות אחרי ספקים וקבלני משנה ואת העלויות הגבוהות הכרוכות בכך. אנו נייצר תחת המותג שלך כל מוצר טקסטיל, בהתאם לעיצוב ולתכנון שלך, תוך שימוש במיטב חומרי הגלם, הציוד והידע. הבדים שלנו אקולוגיים ומותאמים לסובלים מאלרגיות.

חברת כותנה*כותנה בע”מ מספקת שרותי ייצור כוללים, בקבלנות משנה – (מיקור חוץ PRIVET LABEL), החל מעיצוב המוצר בתאום עם הלקוח, עיצוב הבד, גזירה תפירה, גימור ואריזה.

להזמנות: חייגו למספר 052-5952633 או מלאו פרטים באתר

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

מתייבש במהירות, סופג יותר, אנטי בקטריאלי, היפואלרגני,
שומר על טמפרטורת הגוף, 100% אורגני 

  סדיני במבוק

פנו אלינו לפרטים נוספים במספר 052-5952633 או בטופס יצירת קשר. 

 

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Cootna*Cootna | מצעים לתינוקות, לילדים ומבוגרים will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.