טקסטיל כחול לבן

בשנים האחרונות אנו חווים כמה שינויים אשר חלקם טובים וחלקם פחות טובים לעולם הטקסטיל הישראלי, הראשון והחיובי מבין השניים הוא שקמות יותר ויותר יוזמות (ובעקבותיהן יותר ויותר צרכנים) אשר מחפשים לרכוש סחורה תוצרת כחול לבן, סחורה ישראלית אשר מיוצרת ומשווקת פה בארץ ורכישה שלה תורמת רבות לשוק הישראלי לצמוח ולגבור על כל מיני קריאות לחרמים ושאר גינויים שמערבבים פוליטיקה ואת החיים שלנו.

מפעלי טקטסיל בישראל

השינוי השני הוא השינוי הפחות נעים, אך זה שינוי גלובלי והוא אינו ייחודי לשוק הישראלי, והוא כמובן המעבר של הרבה מאוד מתפרות ומפעלי טקסטיל (עם דגש על מתפרות ובתי טקסטיל סיטונאות) מישראל אל מחוץ לגבולות המדינה על מנת לחסוך בהוצאות ועלויות ולמעשה להגדיל רווחים מבלי לעלות את המחיר הסופי לצרכן.

טקסטיל וסיטונאות בארץ

כבר כתבנו על כך שהקונספציה כי הייצור בסין הוא זול יותר הינה קונספציה לא מדויקת אשר טמונים בה קשיים רבים וכי באם אתם מחפשים לייצר מצעים וכלי מיטה בצורה איכותית ולקבל תמורה מפנקת אך לא רוצים לייצר עכשיו כמות עצומה ומעדיפים לייצר מוצר איכותי אך במהדורה מצומצמת עדיף לכם לעשות זאת בארץ ולא בסין. אך בניגוד למקובל לחשוב ישנן עדיין מתפרות מקצועיות בארץ אשר מסוגלות לייצר מצעים איכותיים ומפנקים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר שיש וכל זה על ידי ידיים ישראליות ובייצור כחול לבן.

מתפרות בישראל

אנו בכותנה*כותנה גאים מאוד בעובדה כי יש לנו שני מפעלי טקסטיל הפועלים כבר קרוב ל-40 שנה בארץ ובירדן ובכך אנו גם תורמים לחיזוק קשרי הסחר עם שכנינו, גם מעניקים תעסוקה לעובדים כחול לבן, גם תורמים לשוק העבודה המקומי אך יותר חשוב מכל אלו – אנו מסוגלים לחסוך לכך את כל הבלאגן של לעבוד מול ספקי משנה, לייצר תחת המותג שלך כל מוצר טקסטיל בהתאם לצרכים שלך ותנאי הייצור האיכותיים ביותר על מנת שהמוצר הסופי שתקבלו יעמוד בתנאים המחמירים ביותר ויעניק את המגע והאיכות הטובה ביותר למי שעומד ליהנות ממנו.

מתפרה שעובדת בשבילך

בעשורים האחרונים, בעקבות מגוון נרחב של סיבות אשר לא נכנס אליהן כרגע, קרנו של ענף הטקסטיל הישראלי ירדה. אם בשנות ה-60 תחום הטקסטיל היה מהתחומים החזקים והבולטים במשק הישראלי נוצר מצב שבעקבות פתיחת שווקים מרחבי העולם ותופעת הכפר הגלובלי התחרות הגדולה פגעה רבות בענף הטקסטיל הישראלי והמון מתפרות נאלצו לסגור שעריהן. אנו בכותנה*כותנה גאים במתפרה המתקדמת שלנו אשר מציעה את השירותים המתקדמים ביותר בעולם אשר מלווים בבקרת איכות דקדקנית וחסרת פשרות.

אנו עובדים באופן שוטף עם כמה מהמותגים המובילים ביותר בארץ ומספקים בעבורם את שירותי המתפרה ובית הטקסטיל באופן קבוע ובכך אנו מסייעים לשמור על הגחלת של ענף הטקסטיל בארץ.
כמובן שהיינו שמחים באם היו יותר מצבעות ובתי טקסטיל ברחבי הארץ על מנת לייצר טקסטיל כחול לבן איכותי כפי שהיה כאן לפני כמה עשורים אך עד אז אנו שמחים להעמיד לשרותכם את המתפרה ומפעלי הטקסטיל שלנו על מנת שתוכלו להציע ללקוחותיכם או לעובדיכם את המוצרים המפנקים והאיכותיים ביותר.

טקסטיל סיטונאות כחול לבן

במידה ואתם מחפשים חברה שתדע להציע לכם את המוצרים האיכותיים ביותר ואת המצעים המפנקים ביותר וכל זאת בייצור כחול לבן אז אתם במקום הנכון ובדרך הנכונה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור עמנו קשר באמצעות האתר או באמצעות הטלפון 052-5952633 ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לשרותכם בדרך לשינת לילה מפנקת ואיכותית עם המצעים של כותנה*כותנה

 

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל


בחנות העודפים שלנו ברמת השרון ניתן להשיג עודפי ייצור של רוב המותגים הישראליים עבורם אנחנו מייצרים.

פנו אלינו לפרטים נוספים:
יש לתאם פגישה מראש. יפית 052-6406953

  שמיכות לתינוק טריקו סיטונאי בדים