ייצור מוצרי טקסטיל ומצעים בישראל בהשוואה ליבוא מסין

אם ייערך סקר בקרב הציבור בישראל, הרוב המכריע יטען בנחרצות כי הייצור התעשייתי בסין הוא המשתלם ביותר ליזם, ובמיוחד כשמדובר במצעים וכלי מיטה. (סדינים , שמיכות, ציפיות וכ”ו).

טענה זו מושרשת כה עמוק בתודעת היזם הישראלי, עד כי אינו טורח כמעט לבדוקה לעומק.

ואם כך לגבי כלל התעשייה, אז על אחת כמה וכמה בתעשיית מוצרי הטקסטיל והמצעים.

נכון??

לא נכון!!!

שינויים בתעשיית הטקסטיל בישראל

אמנם מאז סגירתה של מצבעת הבדים “נגב טקסטיל ” בשדרות, המצבעה האחרונה שפעלה בארץ, תעשיית הטקסטיל נפגעה קשות. התפתחות זו גרמה לתלותם הבלעדית של כל יצרני האופנה והטקסטיל לבית, ובעיקר יצרני המצעים, ביצרני הבדים בחו”ל, עם כל המגרעות והמעלות שבכך.

שינויים אלה גרמו אמנם להוזלה משמעותית במחירי הבדים, אך בדומה לייצור בסין, היקשו מאוד על אפשרויות ייצור בסדרות קטנות וייחודיות. היצרן הסיני ומקבילו הישראלי, רוכשים אותם חמרי גלם, באותם מחירים, ותחת אותם מגבלות. המרכיב העיקרי בתחרות בין הישראלי לסיני הוא בשכר העבודה. עלות שעת עבודה בישראל, כמעט כפולה מהעלות בסין, ולכן, לכאורה, כדאי יותר לייבא מסין.

בקביעה זו יש התעלמות מוחלטת מכלל המרכיבים שיש להביא בחשבון, שאת חלקם אפשר לכמת בכסף ( עלויות המימון , פיקוח ובקרה על הייצור במרחק אלפי קילומטרים מישראל , ומול ספקים שלא תמיד דוברים אנגלית , עמלות לסוכנים,הובלה לישראל, העלויות הדרקוניות של שחרור המטען בנמלי ישראל , מכס ,אגרות נמל, הובלה יבשתית ועוד ) , וחלקם , הגם שלא ניתנים לכימות בכסף, משפיעים נחרצות על ההחלטה אם לייצר בישראל או בסין.(אפשרת פיקוח על הייצור מקרוב,הכנסת שינויים נחוצים תוך כדי הייצור, ייצור בכמויות קטנות בהרבה מהנדרש בסין , ובמיוחד אפשרת הזמנות חוזרות באספקה מהירה).

בנוסף לעיל , אל לנו להתעלם מתמורות הייצור בכחול לבן של טקסטיל לשוק התעסוקה הישראלי , בעיקר באזורי פיתוח.

מנשה מולאים, בעל חברת “כותנה*כותנה בע”מ” , יצרן של מותגים מובילים בארץ בתחום הטקסטיל, (בגדים, מצעים,תיקי בד,כריות נוי , בובות וכן כל מה שאפשר לעשות עם בדים). עם ניסיון של למעלה מ-40 שנות ייצור בישראל, מציע את שרותיו בייצור קו ייחודי לכל יזם/מותג ישראלי.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

מסכות רב פעמיות , ניתנות לכביסה ולשימוש חוזר.
מכירה סיטונאית בלבד - 500 יח׳ ומעלה.

מסכת בד , 100% כותנה או 100% במבוק אורגניים.
מונע זיהומי נשימה, מגן על הלובש ועל סביבתו ,ניתן לכביסה ולשימוש חוזר, היפו אלרגני, מונע מגע רוק לידיים ולסביבות הפה.
צבעים אפשריים- לבן ( במלאי ) או כל צבע / הדפס אחר

פנו אלינו לפרטים נוספים:

טלפון לכמויות מעל 500- מנשה 052-5952633
טלפון לכמויות קטנות יותר- לידור 050-5555020.

 

 

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Cootna*Cootna | מצעים לתינוקות, לילדים ומבוגרים will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.