הכן מיטתך לקיץ

הקיץ כבר כאן ועמו הלילות החמים וחסרי המנוחה של הסתובבות חסרת מעצורים במיטה, מי מאיתנו לא מכיר את התחושה בה הוא מתעורר מזיעה או פשוט מחום? את תחושת המחנק של האוויר העומד מבלי לנוע? או את טרטור המאוורר הפועל כבר שנים וטרם שבק חיים?
על מנת להקל על שינת הלילה שלכם ולסייע לכם לשוב ולהירדם החלטנו לכתוב את המאמר הזה, מאמר אשר ישמש כמדריך לעיצוב החדר אך גם למעט מיינדפולנס והנאה ממגע הקטיפה של מצעי הג’רסי החדשים שלכם.

יצירת חלל נקי

סט מצעים כותנה 100% למיטת הורים

המשפט הקצר הזה מכיל בתוכו כל כך הרבה משמעויות, קודם כל מבחינה פיסית, על מנת להקל על המוח להירגע חדר השינה צריך לשדר שלווה ומינימליזם, אל תעמיסו צבעים עזים או המון תמונות על הקירות, השתדלו לא לערום ערמות של בגדים (נקיים או מלוכלכים) בפינות החדר או על הכיסא. ייצרו חלל נקי, כזה שנעים להיכנס אליו ועוזר לכם להגיע למקום השלו והרגוע.
גם מבחינת האלמנטים שפחות רואים חשוב לייצר חלל נקי, הכוונה היא לאבק ולכלוך אחר המצטבר בחדר השינה ואנו לא מבחינים בו. רק זכרו כי במשך כל הלילה אתם נושמים את האוויר בחדר השינה, אנחנו לא אומרים לקנות מכשיר טיהור אוויר במאות שקלים, רק לנקות ולשאוב ולהחליף מצעים בתדירות תכופה יותר.

בחירת כלי המיטה

מרבית האנשים חושבים על בחירת כלי המיטה כמשימה עיצובית בלבד אך לא מודעים לחשיבות של סוג הבד ואיכותו על איכות השינה. אז נכון, אנחנו הראשונים שנעמוד בתור למצעים מהממים ביופיים אך גם נשאל ונברר על טיבם ולא נתייחס אך ורק לחזותם.
בין המאמרים השונים אצלנו באתר תוכלו למצוא מגוון הסברים על ההבדלים השונים בין כותנה מצרית, כותנה סרוגה, מצעי הג’רסי, כותנה אורגנית.

חלל נקי מפלאפונים

עכשיו אנחנו הולכים על חבל דק… רבים לא יאהבו את שנגיד בעוד רגע קל, אבל חשוב שתקראו את זה ותפנימו למען שנת הישרים הבאה שלכם. אל תכניסו את הפלאפון לחדר השינה.
הקרינה שהפלאפון פולט מפריעה לאיכות השינה ולא בריאה לכם באופן כללי, בטח ובטח כאשר הטלפון מחובר לחשמל ולרוב מונח ממש לצד ראשנו. שימו את הפלאפון לטעינה בסלון ואם אתם רוצים שעון מעורר, ההמצאה הזו קיימת עוד מלפני הפלאפון.

בנוסף לעניין הקרינה יש חשיבות גם לתאורה היוצאת מהפלאפון, לרוב אם הפלאפון נמצא לידינו נציץ בו ונקרא הודעות או שטויות בפייסבוק, חוסר היכולת להחמיץ פרט מידע כלשהו מונעת ממוחנו להירגע ולהגיע למצב מוכנות לשינה, מה שמאריך את נדודי השינה. גם האור היוצא מהפלאפון דורש מהעין והמוח להתאמץ ומומלץ להימנע מחשיפה לצג המכשיר כחצי שעה לפני השינה.

ניקוי ראש

כשאתם נשכבים במיטה נסו להתרכז בנשימות גופכם, פנו את הראש ממחשבות והשקיעו את כולכם בלהרגיש את גופכם השכוב על המיטה. נשמו עמוק והרגישו את האוויר שממלא את הריאות ויוצא החוצה. נסו לדמיין כיצד אתם מכבים את חלקי גופכם לאט לאט לאחר יום ארוך ומתיש. אם כל אלו לא יעבדו נסו לדמיין עצמכם במקומות מרגיעים ושלווים אשר לא מתקשרים אצלכם ללחץ היום יום.

כותנה כותנה – מתמחים בשינת לילה טובה

כחברה המתעסקת עם טקסטיל המיועד לחדר המיטות אנחנו קנאים לשינה שלנו ולשינה של לקוחותינו, זו הסיבה המרכזית לעובדה שיש לנו מפעלי טקסטיל וחקלאים עמם אנו עובדים בשיתוף פעולה ארוך שנים. חומרי הגלם מהם אנו מכינים את המצעים שלנו הם הטובים ביותר שיש, במפעל שלנו אנו מסוגלים לעקוב בקנאות אחר האיכות של כלי המיטה שיוצאים מאצלנו ואנו גאים להיות חברה מובילה בתחום.

צרו עמנו קשר לפרטים נוספים ותתחילו לישון כמו שצריך

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה