האם מצעי ג’רסי הם עדיין הטובים ביותר?

פעם לא היו לנו את כל סוגי הבדים שיש לנו היום, היה לנו רק את הכותנה המצרית וכותנת ג’רסי. מעבר לכך רוב הבדים היו כבר שונים לגמרי מבחינת התכונות שלהם – למשל משי. אבל בשנים האחרונות אנחנו רואים שהמודעות לסיבים שמרכיבים את המצעים ואת המגבות שלנו הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהמיתוג של המוצרים. אז יצאנו לבדוק האם מצעי ג’רסי הם עדיין הבחירה הטובה ביותר למיטה שלך או שמה אחד מהילדים החדשים בשכונה הוא הכוכב האמיתי.

מצעי ג’רסי איתנו כבר שנים ארוכות

לאורך שנים רבות בהיסטוריה מצעי ג’רסי איכותיים היו רק כאלו שנוצרו מכותנת ג’רסי שמקורה היה באי ג’רסי שבין צרפת לאנגליה. בזכות המיקום הגאוגרפי והאקלים הייחודי השוררים באי הפכו הגידולים בו, וגם החלב של הפרות שם, לסימן מסחרי בין לאומי אשר מסמל איכות שאין שנייה לה. ואכן, מצעי ג’רסי צעדו במשך שנים רבות בטופ העולמי של המצעים והרבה מזה מגיע מהעובדה שהמגע הקטיפתי שלהם שורד לאורך שנים וגם בזכות העובדה שמצעי ג’רסי מסוגלים להימתח עד 25% אחוז מגודלם המקורי.

גם קלות התחזוקה והטיפול של מצעי ג’רסי סייעו לכך שהמצעים הפכו לבחירה מועדפת לא רק אצל העשירים ובעלי היכולת הכלכלית, אלא הם הפכו לסנסציה עולמית ולסמל למצעים המושלמים. עד היום קיימים אנשים רבים שלא מוכנים להתפשר על שום סוג של מצעים אחרים והם נשארים נאמנים למצעי הג’רסי. אך האם בד הג’רסי הוא באמת המוצלח ביותר גם היום?
שורה התחתונה התשובה תהיה כנראה שלא, בד הג’רסי לא מוצלח יותר מבדים אחרים אך בהחלט שיש לו תכונות שאין לאף אחד מהמתחרים שלו. התשובה הארוכה יותר כבר תגיד את מה שנגיד בהרחבה בחלק הבא – זה משתנה בין אדם לאדם.

בחירה במצעי גרסי היא בחירה במצעים מושלמים

התחרות של בדי ג’רסי

גם אנחנו בעצמנו בכותנה*כותנה חוטאים באהבה רבה לבדי ג’רסי, ויעידו על כך המוצרים הרבים שאנחנו מייצרים במפעל הטקסטיל שלנו מחומר הגלם הזה. אבל, אנחנו תמיד בעד לבדוק מה החלופות הקיימות בשוק וכך לצד מצעי ג’רסי לילדים גילינו כי לחלופות יש תכונות לא פחות טובות משל הג’רסי.

בואו ונשווה למשל את מצעי הג’רסי למצעי במבוק – הבמבוק נחשב לאחרונה לכוכב העולה בשמי תחום כלי המיטה. מדובר על בד שמיוצר באופן אורגני ומספק כמה תכונות מדהימות שאין לבדי ג’רסי, אז איך יודעים מה טוב יותר? האמת היא שאין באמת דרך אחת לקבוע שמצעים כאלו טובים יותר מאשר מצעים אחרים, זה פשוט משתנה מאדם לאדם.
למשל מצעי ג’רסי לילדים הם בחירה מדהימה לילדים כי הם נוחים, נמתחים ואפשר לכבס אותם בקלות כך שאין צורך להילחץ עם הילד מרטיב או מזיע בלילה. אבל מצעי במבוק מומלצים יותר בעבור תינוקות, בזכות העובדה שהם היפו-אלרגניים ומונעים התפתחות של פטריות ועובש.

אז כמו שאפשר להבין מההשוואה בין הג’רסי לבמבוק – לכל מצעים יש יתרונות וחסרונות. אין באמת סוג אחד שעדיף על פני כולם בצורה משמעותית, לכן חשוב לבדוק מה מתאים לכם ולא ללכת עם מה שכולם קונים רק כי זה הטרנד. הצוות שלנו בכותנה*כותנה עובד עם בדים וטקסטיל כבר למעלה מ-40 שנה וביכולתו לייעץ ולהסביר על ההבדלים ולסייע בבחירת חומרי הגלם המושלמים ביותר בעבור ייצור סיטונאי של מצעים למותג שלך.

 

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה