מה זה מצעי גרסי ולמה שווה להשקיע בהם?

מצעים למיטה הם לא דבר שרובנו חושב עליו במונחים של השקעה ולכן גם אנו לא ששים להוציא סכומי כסף נכבדים על מצעים. אך זוהי הנחה שגויה ומצעים למיטה הם אחת מההשקעות החשובות ביותר שתוכלו לבצע במהלך חייכם אם אתם רוצים לא רק לישון כמו שצריך אלא גם ליהנות מכל היתרונות הבראיותיים של השינה אז יש לכם צורך לישון טוב כמו שצריך, לא מדובר על מוצר מותרות אלא על משהו הכרחי לכל אחת ואחד מאיתנו על מנת להיות רגועים, בריאים ושלווים ולכן החלטנו לכתוב לכם על מה זה מצעי ג’רסי ולמה שווה להשקיע בהם.

שינה טובה על מצעי גרסי

מה סוג המצעים המומלץ ביותר?

זוהי שאלת השאלות ולכל חומר גלם יש יתרונות משל עצמו אך מעל לכל הטרנדים והחידושים ישנו בד אחד שנמצא בפסגה כבר מאות שנים ושמו הפך לשם נרדף לאיכות ותו תקן בעולם המצעים והבדים, אנחנו כמובן מדברים על מצעי ג’רסי למיטה העשויים מבד ג’רסי איכותי ומפנק.

בד הג’רסי (או כמו שיש הכותבים גם בד הג’רזי) מגיע מקבוצת איים בתעלת לה מאנש (בין אנגליה לצרפת) והוא הגדול והמפורסם ביותר מבין האיים, עיקר פרסומו הגיע אליו מגידולי הכותנה המרובים אשר גדלים בצורה ייחודית בזכות האקלים הבלעדי השורר באי וגם מגידול פרות חלב אשר מיועדות בעיקר לעשיית גלידה קרמית במיוחד.

האי ג'רסי
האי ג’רסי

מצעי ג’רסי הפכו במרוצת השנים לתו תקן איכותי ובסיסי בייצור של מצעים למיטה ששווה להשקיע בהם, הסיבות לכך הן התכונות הייחודיות לבד זה אך גם העובדה כי יש רבים המתבלבלים בין בד ג’רסי לבד טריקו שלו תכונות דומות עזרה לבד להפוך לנפוץ. עיקר ההבדל בין בדי ג’רסי לטריקו טמון בעובי הבד וביציבות שלו.

למה מצעי הג’רסי הם מצעים ששווה להשקיע בהם

דיברנו בכלליות על היתרונות של מצעי הג’רסי ועכשיו נוכל לפרט לכם על התכונות של הג’רסי:

  • רכות
    בעבור שינת לילה איכותית וטובה אנו צריכים להרגיש בנוחות מירבית, אחת הדרכים להשיג נוחות שכזו היא באמצעות רכות מצעי המיטה אשר המגע הנעים שלהם על עורנו יסייע לנו לא רק להירדם מהר יותר אלא גם לישון שינה עמוקה ואיכותית יותר. הקסם האמיתי של מצעי הג’רסי הוא שככל שתכבסו את המצעים יותר ככה הם יעשו נעימים ורכים יותר, רק נזכיר שכבר מראש מדובר על אחד הבדים הרכים ביותר בעולם הבדים.

  • אלסטיות
    להחליף מצעים במיטה זה סיוט של כל אדם בוגר ולכן חשוב לנו שהמצעים שלנו יהיו אלסטים ויאפשרו מתיחה רבה על מנת להקל עלינו בהחלפה המצעים. לא נשכח כי האלסטיות הזו מתבטאת גם במגע הבד ושפרת את חווית השימוש במצעים העשויים בדים אלסטיים. מצעי ג’רסי יכולים להימתח עד 25% מאורך הבד מבלי להשפיע על איכות הבד או להראות סימני מתיחה.

  • בידוד
    במדינה שלנו חם מאוד במרבית ימי השנה ועל מנת לחסוך בכסף ולרחם על כדור הארץ עדיף לישון ללא מזגן, זה נשמע כמו דבר סותר כי לישון בדירת חדר בתל אביב באוגוסט בלי מזגן זה סיוט, אז הפתרון הוא במציאת מצעים למיטה שמצד אחד יספקו לנו בידוד בימי החורף ויעזרו לחום להישאר עמנו מתחת לשמיכה אך שבימים הקיץ ידעו להיות מאווררים מספיק. מיותר לציין שזה אחד מסימני ההיכר של מצעי הג’רסי.
מה זה מצעי ג'רסי

עוד לא דיברנו בכלל על המגוון העצום של צבעים, סגנונות ודוגמאות בהם תוכלו להתאים לעצמכם מצעי ג’רסי בזכות העובדה כי אנו מייצרים מצעים בסיטונאות ומשתמשים במפעלים שלנו על מנת להבטיח איכות ללא תחרות והתאמה מלאה לצרכים שלך.

אז אם אתם רוצים להתפנק, לפנק ולהשקיע במצעי המיטה המושלמים ביותר לאקלים הישראלי אתם לא צריכים לעשות דבר מלבד ללחוץ על כפתור צור הקשר שלנו, או במידה ואתם אנשים שמעדיפים לשוחח מעט אז נשמח לדבר עמכם אם תחייגו אלינו ל052-5952633

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה