בחירת מתנות מיוחדות לעובדים

ראש השנה הוא בראש ובראשונה ה-חג של המתנות.  טבעי, מתבקש ומקובל להעניק בו מתנות, בין אם אתם מארחים ובין אם אתם מתארחים. אין ספק כי מתנה שימושית היא בעלת ערך מוסף. בניגוד לקישוט שכבודו במקומו (הבולט) מונח, מתנה שימושית היא, אכן, נמצאת בשימוש ובכך היא מתקבלת בברכה ובהערכה מיוחדת.

על מנת לבחור מתנה שימושית, רצוי לייחד מחשבה על אודות העובדים, מה עשוי לשמש אותם ולהתקבל בעיניהם מתנה שהושקעו מחשבה וגם, אכן, כסף ברכישתה.

עם מתנות שימושיות נמנים מוצרי טקסטיל שונים, כגון מגבות, חלוקים, מוצרי עיטוף איכותיים ( המתאימים במיוחד לעובדים שזה עתה נולד להם תינוק), מרבדים, וילונות דקורטיביים ועוד.  אחד המאפיינים הייחודיים של אחדים ממוצרי הטקסטיל שמקובל ונהוג להעניק אותם, מגבות, ניתנים לשדרוג ולהעשרה באמצעות רקימת שם או הקדשה אישית, מה שמעצמים את האפקט הרגשי שהם יוצרים.

בחירת מתנות לעובדים

מתנה שימושית לעובדים ולתינוקותיהם…

באחרונה מרבים להעניק למשפחות שזה עתה נולד להן תינוק מוצרים ייחודיים וייעודיים לתינוק עשויים מבד במבוק איכותי, שאותו מפיקים מצמח הבמבוק. יש לו מצרף של תכונות ההופכות אותו למוצר שימושי, איכותי ובטיחותי ביותר: ניתן לכבס אותו פעמים רבות (הוא מתייבש מהר), הוא סופג באופן מושלם,  היפואלרגני ואנט בקטריאלי ובכך מונע גירודים וזיהומים פוטנציאליים שעלולים להיווצר במגע בד לא איכותי עם גוף התינוק. כמו כן הוא שומר היטב על חום הגוף.

מוצרי טקסטיל שימושיים בכלל ולעובדי מפעל או חברה בפרט עשויים להית מצעים, תיקים, בובות דקורטיביות שמתאימות לילדים ולמבוגרים וכיוצאים באלה מוצרים. ניתן למתג אותם עם הלוגו של החברה המעניקה ובכך להפוך אותם ללא כל מאמץ והשקעה ייעודית לאמצעי שיווקי אפקטיבי.

מתנה עם ערך מוסף

מתנות משולבות לעובדים עשויות לכלול מארז מוצרי מזון, לרבות יין וממתקים, מגנטים עם לוגו של החברה, מחזיקי מפתחות, דיסק און קי ממותג ואביזרי מחשבים וסלולאר.  תהיה המתנה שתיבחר אשר תהיה- אין כל ספק כי רכישת כמות גדולה של מתנות בכלל ואותה מתנה בפרט עשויה להוזיל את עלות כל יחידה באופן משמעותי. הזמנה מבעוד מועד מאפשרת לספקים להכין אותה, במיוחד כאשר הבקשה כוללת מיתוג והקדשות שונות.

ראש השנה ופסח הם חגים שבהם מקובל, כאמור, להעניק מתנות גדולות וחגיגיות יותר מאשר בחגים אחרים. ייחוד זמן לחשיבה ולתכנון המתנות לעובדים תאפשר למנהלים וליושבי-ראש ועדיהם להעניק מתנה מושקעת, מכובדת ומרגשת.

הציפייה לשי לחג היא ציפייה טבעית, ולכן כדי לענות על הציפיות או לפחות לא לגרום למקבלים אותן אכזבה, גם אם מטעמי נימוס וכבוד הם לא יביעו ולא יפגינו אותה, חשוב לרכוש מתנה מכובדת.

היצע עשיר ומגוון של מוצרי טקסטיל העשויים מחומרי גלם איכותיים ובטיחותיים (בעיקר לתינוקות) עשוי לסייע למי ששוברים את הראש ומתקשים למצוא מתנה שתהיה לא רק יפה אלא בעיקר שימושית. חג שמח.

 

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה