איך לכבס מצעי כותנה?

איך לכבס מצעים, מדוע המכונה לפעמים פולטת ריח רע? ובאיזו תוכנית כביסה מומלץ להשתמש עבור מצעי כותנה? הנה כל המידע שאתם צריכים בכדי להיכנס בלילה למיטה נעימה, מריחה טוב ועוטפת. איך לכבס מצעי כותנה, כל הפרטים לפניכם:

אין ספק, כל אחד מאיתנו שאי פעם התנסה בכיבוס של מצעי כותנה, מכיר את הפעמים שבהן הכביסה פשוט לא נקייה מספיק. מעבר לכך שלא תמיד הניקיון עולה בקנה אחד עם הציפיות שלנו, לפעמים גם נוצרים סיבים כדוריים על הבד, מה שהופך אותו לפחות נעים עבורנו. אם חשבתם שחובה לכבס מצעי כותנה בחום גבוה בכדי לנקותם כמו שצריך, ובכן יש לנו חדשות בשבילכם, מספיקות 30-40 מעלות עבור כיבוס של מצעי כותנה. מה עוד יהיה כדאי לדעת? הנה המידע שלכם:

לכבס מצעי כותנה כמו במלון

מצעי כותנה, כביסה וכל מה שחשוב לדעת בין לבין

לפני שנדבר על מצעי כותנה ועל האופן שבו כדאי לכבס אותם, כנראה בשלב כזה או אחר יצא לכם לשאול את עצמכם: למה הכביסה מסריחה וכיצד ניתן להיפטר מריח רע מהמכונה שלכם? ובכן, קודם כל חשוב לזכור – אם סיימתם להשתמש במכונת הכביסה, אתם חייבים להשאיר אותה פתוחה.

הכוונה, כמובן, היא למכסה של  המכונה שצריך להישאר פתוח כל עוד היא רטובה מבפנים. באופן הזה ואם תשאירו את המכסה פתוח, אתם תוכלו בעצם לייבש את המכונה ולהוביל לכך שהיא לא תעלה ריחות לא נעימים. כמובן, במקביל חשוב תמיד גם לבדוק שלא נשארה פסולת במכונה.

למה מכונת הכביסה מסריחה? בדקו שלא נשארה פסולת במכונה

זכרו, אם יש בביתכם כלב או חתול, כמעט תמיד הפרווה של הברנשים האלו מגיעה למכונת הכביסה, ולרוב היא גם תצטבר שם עד שתחליטו להסירה ולנקותה. ריח רע ממכונת הכביסה יכול גם להגיע כתוצאה מהצטברות של פרווה של בעלי חיים, ככה שיש לשים לב לזה ולנקות את המכונה לפחות אחת לשבוע-שבועיים מאותה פרווה שמצטברת.

מדריך כיבוס מצעי כותנהובבואכם לכבס את מצעי הכותנה שלכם, שימו לב שאין צורך לבחור בתוכנית הכביסה הכי ארוכה ועם המעלות הגבוהות ביותר. במקרים מסוימים, מעלות גבוהות במכונת הכביסה בהחלט יכולות לגרום לנזקים בלתי הפיכים במצעים, ככה שאין שום צורך לטפס מעל 40 מעלות.

הסירו כתמים ממצעי כותנה לפני הכנסתם למכונת הכביסה

אם ישנם כתמים ספציפיים שאתם מעוניינים להסיר מהמצעים, כמובן שיהיה כדאי לעשות זאת בנפרד ולפני הכביסה במכונה. אתם תוכלו לנסות להסיר את הכתם בעזרת מסיר כתמים ייעודי, שלא פוגע במצעי כותנה. רק לאחר שהסרתם את הכתם או את רובו, יהיה מומלץ להכניס את המצעים למכונה עצמה.

ואולי הכי חשוב, הקפידו להבדיל בין מצעי כותנה מסוגים שונים. ישנה כותנה מסוג מצרי, כותנה ארוכת סיבים ועוד. בין אם אתם רוכשים מצעי כותנה מסוג כזה או אחר, יהיה חשוב להתאים את סוג הכביסה לסוג המצעים בהצלחה! לכל שאלה או הזמנת מצעי כותנה אל תהססו ליצור עימנו קשר.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה