יתרונות הבד וקנייה בסיטונאות

כותנה מצרית נחשבת כיום לאחד מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, הרבה בזכות תנאי הגידול שלהם היא זוכה. הבדים שמיוצרים מבד כותנה מצרית עמידים ואיכותיים ביותר, מאווררים ונותנים תחושה נעימה על העור. סוג הכותנה הזה מומלץ עבור כל אחד שנהנה מתחושה רכה ומלטפת על פני העור שלו ומתאים במיוחד לתינוקות וילדים בעלי עור רגיש הסובלים מגירויים כתוצאה מבדים ומצעים איתם הם ישנים.

בד כותנה מצרית

הסיבה שבגללה הכותנה המצרית נחשבת לאיכותית כל כך היא צפיפות האריג הטובה שנוצרת. את הכותנה המצרית מגדלים במשך זמן רב יותר מכותנה רגילה, מה שמשדרג את התכונות שלה ומשנה אותן. הכותנה שמגודלת לאורך זמן רב יותר, נעשית רכה, גמישה וחזקה יותר. ברגע שהכותנה המצרית עוברת את תהליך העיבוד עד לכדי אריג, מקבלים תוצאות איכותיות במיוחד. תהליך העיבוד הוא לרוב טבעי וללא תוספות של חומרים כימיים.

מדובר בסוג בד חזק מאוד, רך, נושם ואוורירי, מה שעוזר לשימור איכותו לאורך זמן רב. בד כותנה מצרית מתאים במיוחד לייצור מצעים ופריטי טקסטיל נוספים. עבור ילדים מדובר בפתרון מעולה שמקל על עורם הרגיש ולא מעורר אלרגיות וגירויים כאשר הם באים אתו במגע. הבד מבודד חום וקור ביעילות ויחד עם זאת מאפשר לנשום.

מכירת בדים לסיטונאים

רכישת בד כותנה מצרית מכותנה*כותנה

חברת כותנה*כותנה מספקת שירות עבור בעלי מותגים שרוצים לעצב ולייצר מוצרים במיקור חוץ. החברה מעסיקה עובדים מנוסים ועושה שימוש בציוד החדשני והמשוכלל ביותר, באמצעות מיטב חומרי הגלם. החברה עובדת בתיאום מלא מול הלקוח לאורך כל התהליך החל משלב הייצור, הגזירה, ההדפסה, התפירה וגימור המוצר. הקולקציות מותאמות אישית לכל לקוח וצרכיו, על ידי מחלקת העיצוב. כל פרטי הקולקציות שמיוצרים על ידי כותנה*כותנה נשמרים בסודיות.

חברת כותנה*כותנה הוקמה ופועלת מאז 1974. החברה מחזיקה שני מפעלים, אחד בגליל ואחד בירדן, שבהם מועסקים כ- 220 עובדים. החברה מייצרת מצעים ושמיכות לתינוקות, ילדים ומבוגרים, בנוסף לבגדי ילדים ותינוקות. הבדים המיוצרים אצלנו הם אקולוגיים טריקו 100% כותנה מצרית סרוקה, כאשר ישנן רמות שונות של בד כותנה מצרית שנקבעות בהתאם לצפיפותו של האריג ואופן ייצורו.

למה בד כותנה מצרית עדיף על בדים אחרים?

פריטי טקסטיל מיוצרים משלל חומרים אבל אין עוד חומר גלם בעל היתרונות שלכותנה מצרית יש. מדובר קודם כל בפתרון הטוב ביותר בכל מה שקשור לביגוד ומצעים עבור ילדים, תינוקות וגם מבוגרים בעלי עור רגיש. ישנם אנשים שמגע עם חומר מסוים עשוי ליצור גירוי בעורם וגם לגרום להתקף אלרגיה שיפגע בשגרת יומם, בד כותנה מצרית מפחית את הסיכון למקרים כאלו.

על מנת לדעת שמדובר בדבר האמיתי ולא בזיוף או סוג חומר אחר, החברות והיצרנים המתמחים העושים שימוש בכותנה מצרית ידאגו שתופיע חותמת או תווית שיצהירו על כך.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה