ייצור מוצרים מיוחדים מטקסטיל

כותנה*כותנה נרגשים להזמין אתכם ליהנות מהשירות החדש שלנו – ייצור מוצרים מיוחדים מטקסטיל. מהיום אנחנו מציעים לכם שלא להסתפק רק במוצרי טקסטיל מוכרים כמו כלי מיטה או מגבות, אנחנו נספק לכם את כל הדרוש כדי לייצר מוצרים ייחודיים ומיוחדים אשר עשויים מטקסטיל. בעזרת צוותי פיתוח מנוסים והמכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר בעולם, מפעל הטקסטיל שלנו משנה את פניו ומציע לכם להצטרף אל המהפכה.

ברשותנו שני מפעלי טקסטיל, כאשר מפעל טקסטיל אחד שלנו ממוקם ממש כאן בארץ ואילו השני מעבר לגבול בירדן השכנה. הקירבה של מפעלים אלו מאפשרת לכם שליטה מלאה על שלבי הייצור השונים, והדבר חשוב שבעתיים כאשר מדובר על ייצור מוצרים מיוחדים מטקסטיל, ואפילו תוכלו לבקר במפעל כדי לבחון מקרוב את התוצרים. כחברה אשר מייצרת מוצרי טקסטיל כבר עשרות שנים אנחנו מבינים את החשיבות של בחינת המוצרים ושל בקרת איכות קפדנית ואת כל הניסיון שלנו אנחנו מביאים גם אל המוצרים החדשים שאתם ממציאים ואנחנו מייצרים בעבורכם.

אילו מוצרים מיוחדים מטקסטיל אפשר לייצר בכותנה*כותנה

בעיקרון אנחנו לא מגבילים אתכם בשום דבר כאשר מדובר על המוצרים המיוחדים שאתם רוצים לייצר מטקסטיל, אך בהחלט נספק לכם הצעות והערות כדי לשפר ולייעל את הרעיונות שלכם. להלן כמה מהאפשרויות שתוכלו לייצר אצלנו בכותנה*כותנה:

  • ייצור צעצועים מבד
  • פיתוח של מוצרי טקסטיל
  • ייצור סאמפלים מטקסטיל
  • ייצור מוצרי תינוקות מבד
  • פיתוח מוצרי שיווק מבד
  • ייצור מוצרים מבד
  • ייצור מגבות ממותגות

 

כפי שאתם יכולים לראות טווח האפשרויות העומד בפניכם הוא רחב ומכיל כל דבר שאפשר לחלום עליו. כחברה אשר המומחיות שלה היא בייצור של מצעים וכלי מיטה אנחנו מודעים היטב לחשיבות של בחירת סוג הבד המתאים לכל פרויקט של פיתוח מוצרי טקסטיל ואנחנו מציעים לכם לבחור בין בדים איכותיים כמו בדי ג’רסי, כותנה מצרית ואפילו בדי במבוק. כמו כן יש לנו ניסיון עשיר בייצור של מוצרי הלבשה לתינוקות ולילדים ובעבורו ייצור מוצרי תינוקות מבד, כמו למשל ייצור של צעצועים מבד, הוא שלב טבעי בהתפתחות שלנו וכבר יש לנו המון רעיונות שנוכל להציע לכם.

מוצרים מיוחדים מטקסטיל

הפתיעו את הלקוחות עם ייצור מוצרים מבד

לא משנה מה המוצר שאותו אתם רוצים לייצר, אנחנו נספק לכם את הכלים המתקדמים ביותר כדי לשדרג את התכנון ולהגיע למוצר הסופי האיכותי ביותר. לאורך הדרך נייצר בעבורכם טקסטיל סאמפלים כדי שתוכלו לבחון את ההתקדמות ולהעיר את הערותיכם, נשב איתכם לישיבות סיעור מוחות ובחינה של רעיונות נוספים לייצור מוצרים מבד שיסייעו למאמצי השיווק שלכם ובסופו של דבר גם נספק את המוצרים הטובים ביותר ישירות אליכם.

פיתוח מוצרי שיווק מבד הוא טרנד שחוזר בימים אלו למרכז העניינים ויותר חברות בוחרות בדרך זו כדי להפתיע ולרגש את לקוחותיהם. בשנים האחרונות תחום השיווק נעשה תחרותי יותר ויותר ובזכות הפיתוחים הטכנולוגיים גם מאמצי השיווק השתנו ושינו עורם. דווקא החזרה למוצר פיזי עם ערך רומנטי ורגשי גבוה כמו ייצור צעצועים מבד טומנת בחובה את הפוטנציאל השיווקי הגבוה ביותר. פיתוח מוצרים מבד זה לא רק גימיק שיווקי, זוהי דרך אמיתית ובטוחה לייצר מוצר שיווקי שיישאר אצל לקוחותיכם לאורך זמן רב ויספק החזר השקעה איכותי ביותר.

צוות העובדים שלנו ערוך בכל עת כדי להתחיל לעבוד על פיתוח מוצרי הטקסטיל שלכם וכל שנשאר לכם לעשות כעת זה ליצור איתנו קשר כדי שנוכל להתחיל לעבוד. לפרטים נוספים חייגו אלינו ל – 052-5952633 או שילחו לנו הודעה בעמוד צור הקשר באתר שלנו.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל