שינה טובה זה מצעי ג’רסי

ידוע לכל שעל מנת שנוכל לתפקד כמו שצריך אנחנו צריכים קפה טוב וחזק בבוקר, יותר חשובה מכך היא בעצם השינה של הלילה שחלף. על מנת שתוכלו ליהנות מקפה הבוקר שלכם בצורה המושלמת אנו ננסה לסייע לכם לישון טוב יותר ובצורה בריאה יותר.

הכנה לשינה

יש כמה כללים ברורים וחשובים שמדובר אודותם רבות במהלך השנים והם יסיעו לכם לישון ולהתכונן לשינה בצורה המיטבית.

  • חדר השינה מיועד לשינה, הימנעו מלבצע בו פעולות כמו צפייה בטלוויזיה.
  • הימנעו ממסך הפלאפון חצי שעה לפני השינה.
  • דאגו לשקט וחושך בחדר השינה.
  • אם יש לכם בעיות שינה, לפני שאתם מנסים כדורי שינה, נסו להוריד אפליקציות של מיינדפולנס.
  • מיטה נוחה- לאו דווקא המזרן עצמו כי חשוב לא פחות גם המצעים.

 

מצעי ג’רסי

לפני שנסביר למה דווקא המצעים הללו הם המומלצים לשינה טובה ואיכותית נסביר כי מצעים באופן כללי נוטים להישכח ממוחנו כשאנו חושבים על שינה איכותית, רוב האנשים יבזבזו שעות בחיפוש אחר הכרית הטובה או המזרן הנכון בעבורם אך לא יתייחסו למצעים באותה החשיבות וחבל. רק חישבו שבשנה הקרובה תבלו כשליש ממנה במיטה ואתם רוצים שהמצעים יהיו מתאימים לצרכים שלכם.

מצעי הג’רסי עשויים ממאה אחוז כותנה איכותית, יש המשווים את המצעים הללו לחולצת הטישירט המושלמת שכן היא נוחה ויושבת באופן מושלם. העובדה שמגע הבד הוא מגע נעים ומוכר מסייעת לגופנו להרגיש בטוח וכך לישון בצורה שלווה יותר. תוסיפו לכך שמצעי הג’רסי מפורסמים בהיותם נושמים ונוחים לכביסה וייבוש ויש בפניכם מוצר מנצח שחובה בכל ארון מצעים.

מצעי גרסי

חום ולחות הם לא אוייבים, ניתן לשלוט עליהם עם המצעים הנכונים.

מזג האוויר בארץ נוטה להיות חם ומהביל, כך גם הלילות ולא רק הימים, על מנת שלא תתעוררו בלילה מזיעים ורטובים חשוב לשים לב עד כמה הבד נושם. צורת התפירה הייחודית של מצעי הג’רסי מאפשרים לבד לא רק לנשום אלא מסייעים בקירור הגוף באמצעות תפרים מיוחדים וצורה ייחודית אשר מאפשרים לאוויר לחדור ולצאת מבעד למצעים.

חשוב לזכור שלמרות שלמזרן ולכרית יש חשיבות גדולה הם לא באים במגע ישיר עם עורכם, בניגוד למצעים, לכן חשוב שהמצעים שלכם יהיו איכותיים ונעימים למגע. אחד הגורמים המרכזיים לכך הוא סגנון האריגה של הבד, צפיפות אריגתית גבוהה לא מעידה על רכות (בניגוד למה שרבים חושבים), החשיבות היותר מכרעת נעוצה בסוג הבד ובצורת האריגה מאשר בצפיפותה.

מקור החומר חשוב לא פחות

מומחי טקסטיל וקניינים מהגדולים בעבר צוטטו לא פעם ולא פעם אודות חשיבות מקור הבד, הטענות כי בדים או אריגות שנעשו בפקיסטן איכותיות פחות מאשר כאלו הנוצרו בצרפת הן לא קונספציה שגויה. ישנה חשיבות מכרעת לאיכות המייצרים כמו גם לאיכות המוצר. זו הסיבה שאצלנו בכותנה כותנה אנו מייצרים את כל הבדים אצלנו במפעל המיוחד שלנו, הדבר מאפשר לנו שליטה מלאה על תהליך הייצור וכן בקרת איכות קבועה על התוצרים שיוצאים את מפעלנו.

במפעל שלנו מייצרים אך ורק טקסטיל ישראלי משובח, יעידו על כך עשרות לקוחותינו הקבועים שכבר שנים חוזרים ורוכשים את המצעים האיכותיים ביותר. על מנת שגם אתם תוכלו ליהנות משינה טובה על מצעים מפנקים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם לישון כמו שצריך ולקום כחדשים ליום מופלא.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה