מצעים אורגניים לתינוק נגד אלרגיה

בשנים הראשונות של חיי התינוק, המערכת החיסונית שלו רגישה במיוחד. היות והוא חשוף למחלות רבות, עורו יכול להיות מגורה מסיבות שונות: חום, זיעה, יובש ומגע עם אבק הם רק חלק מסיבות אלה. לאור זאת, חשוב מאוד להקפיד על מצעים המיוצרים מבדים אורגניים אשר ימנעו מהתינוק אלרגיה לבדים. במאמר זה נפרט מדוע מצעים אלרגיים הם הפתרון הטוב ביותר לעורו של תינוקך והם אלה שיעזרו לכם ליהנות מלילות שינה רצופים.

אחד מהמוצרים הביתיים הגורמים לבעיות רבות בעורנו ובמיוחד בעורו של ולד הם המצעים למיטה. שימוש במצעים מעוצבים המיוצרים מחומרים אורגניים יפחית את הרגישויות השונות של הרך הנולד. אם בעבר היה צורך לנסות מצעים שונים על מנת ללמוד את תגובתו של התינוק אל הבדים השונים, היום רבים יודעים שמצעים לתינוקות המיוצרים מבדים אורגניים הם הבטוחים והבריאים ביותר לשימוש. במקביל, מצעים אורגניים יבטיחו שלווה ושקט נפשי אצל ההורים הטריים ואף ימנעו מהתינוק לפתח אלרגיות ורגישויות לאבק המצטבר לעיתים על המצעים.

משמעותם של המצעים האורגניים

מצעים אורגניים מיוצרים מבדים טבעיים אשר לא עוברים תהליכי עיבוד וצביעה כימיקלית. מצעים אורגניים צבועים בצבעים טבעיים שאינם רעילים ואינם עלולים לפתח תגובה אלרגנית אצל תינוק בעל מערכת חיסונית מאוד רגישה. לרוב, מצעים אורגניים המונעים הצטברות אבק הם מצעים העשויים מ- 100% כותנה וצבועים באמצעות חומרים שאינם פוגעים באיכותו של הבד. מכאן, שמצעים אלו גם שומרים לאורך זמן על איכותם וצבעם המקורי. אמנם מצעים אלה אינם נחשבים לזולים במיוחד אך אלה בהשוואה לאחרים בשוק יבטיחו שימוש לאורך זמן, כך שקנייה של מצעים אורגניים לתינוק הבכור תוכל לשמש אתכם גם בלידות הבאות.

מצעים אורגניים – קהל היעד

מלבד החשיבות שבקניית מצעים אורגניים לתינוק, מצעים אורגניים מתאימים גם לאנשים מבוגרים. מעבר לעיצובים השונים של מצעים אורגניים המיועדים לתינוקות, חברות שונות מציעות גם עיצובים עוצרי נשימה המתאימים לשימוש של אנשים בוגרים. מצעים אלה מאופיינים בקווים נקיים ושקטים יותר המותאמים למיטה של אדם בוגר.

מה חשוב לבדוק בעת קניית מצעים אורגניים

בעת קניית המצעים אל תתביישו לבדוק שהם מספיק נעימים לכם ורכים למגע. כך למשל, מצעים המיוצרים מכותנה אמורים להבטיח רכות לאורך זמן. עם זאת, חשוב לבדוק בתווית הפנימית של המצעים כי הם באמת מיוצרים מ- 100% כותנה ולא מדובר בחומרים סינטטיים המדמים את הכותנה. שילוב של כותנה עם חומרים סינטטיים נוספים עשוי לגרום לגירויים ואלרגיות בעורו של התינוק. בנוסף, חשוב לבדוק האם צביעת הבד נעשתה בעזרת צבעים טבעיים או שמא חומרים כימיקליים. צבעים שאינם טבעיים לא רק עלולים לגורם לתינוקך גירויים שונים בעור אלא גם עשויים לגרום להצטברותו של אבק.

לסיכום, בחירה נכונה של מצעים לתינוקך יכולה למנוע בעיות בריאותיות שונות, להעניק לך לילות רצופים של שינה טובה, להבטיח שימוש לאורך זמן ולמנוע הצטברות אבק.

מצעים אורגניים נוגדי אלרגייה

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

מסכות רב פעמיות , ניתנות לכביסה ולשימוש חוזר.
מכירה סיטונאית בלבד - 500 יח׳ ומעלה.

מסכת בד , 100% כותנה או 100% במבוק אורגניים.
מונע זיהומי נשימה, מגן על הלובש ועל סביבתו ,ניתן לכביסה ולשימוש חוזר, היפו אלרגני, מונע מגע רוק לידיים ולסביבות הפה.
צבעים אפשריים- לבן ( במלאי ) או כל צבע / הדפס אחר

פנו אלינו לפרטים נוספים:

טלפון לכמויות מעל 500- מנשה 052-5952633
טלפון לכמויות קטנות יותר- לידור 050-5555020.

 

 

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Cootna*Cootna | מצעים לתינוקות, לילדים ומבוגרים will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.