למה לקנות בדים בכותנה כותנה?

חברת כותנה כותנה בע”מ פועלת מזה 39 שנים באמצעות מפעליה לייצור טקסטיל בגליל ובירדן, המונים כ- 220 עובדים, ומתמחים בייצור איכותי של מצעים ושמיכות לתינוקות, ילדים ומבוגרים, וכן בגדי תינוקות וילדים – מבדים אקולוגיים טריקו 100% כותנה מצרית סרוקה. רוב הייצור של החברה מופנה לייצוא אולם בין לקוחותינו בארץ ניתן למנות את רוב מותגי התינוקות והילדים וכמעט את כל רשתות השיווק למצעים. אנו מציעים מכירת מצעים בסיטונאות – הבדים שלנו עוברים תהליכי כביסה אנזימית להבטחת רכות מרבית וחיי מוצר ארוכים, גם אחרי כביסות רבות.

מכירת מצעים בסיטונאות – רק אצלנו

אם אתם עוסקים בתחום הטקסטיל, אתם בוודאי מודעים לכאב הראש שמתלווה לניסיונות למצוא ספקים וקבלני משנה במחירים סבירים. עד שכבר מוצאים אותם, צריך לרדוף אחריהם בשביל כל שאלה או צורך קטן. חשוב שתדעו שישנו פתרון ואנחנו ב”כותנה כותנה” נוכל לספק לכם אותו, בשמחה וביעילות המרבית.

אנו מציעים שירותי מכירת מצעים בסיטונאות עבור בעלי מותגים המעוניינים לעצב ולייצר באמצעות שירותי סיטונאות. נשמח לעמוד לרשותכם תוך שימוש במיטב חומרי הגלם, הציוד והידע. עיצוב המוצרים נעשה בתיאום מלא מול הלקוח ולאחר מכן אנחנו דואגים לייצור, להדפסה, לתפירה ולגימור המוצר. לכל לקוח שלנו מותאמת קולקציה ייחודית על ידי מחלקת העיצוב שלנו ופרטי הקולקציה לא ניתנים להפצה, ונשמרים בסודיות מלאה בחברתנו.

מוצרי טקסטיל ובדים בסיטונאות

פריטי טקסטיל מיוצרים משלל חומרים אבל אין עוד חומר גלם בעל יתרונות כמו שלכותנה מצרית יש. מדובר קודם כל בפתרון הטוב ביותר בכל מה שקשור לביגוד ומצעים עבור ילדים, תינוקות וגם מבוגרים בעלי עור רגיש. ישנם אנשים שמגע עם חומר מסוים עשוי ליצור גירוי בעורם. על מנת לדעת שמדובר בדבר האמיתי ולא בזיוף או סוג חומר אחר, החברות והיצרנים המתמחים העושים שימוש בכותנה מצרית ידאגו שתופיע חותמת או תווית שתצהרנה על כך.

חווית השירות

השירות שחברתנו מעניקה הוא הדבר החשוב ביותר עבורנו. מנכ”ל החברה, מנשה מולאים, דואג לעקוב באופן אישי אחר כל הזמנה והזמנה. מנשה דואג לשמור על קשר אישי עם כלל לקוחותינו, גם חברות גדולות וגם בתי עסק קטנים יותר. אנו מודעים לתסכול והעומס שיכולים להיווצר כאשר מנסים למצוא חנויות בדי כותנה, חנויות מכירת מצעים בסיטונאות, ספקים וקבלני משנה אמינים והוגנים מבחינת מחיר. חשוב לנו להעניק חוויה אלטרנטיבית ומספקת עבור כל לקוח וזו ההתחייבות שלנו.

בדי כותנה איכותיים ומכירת מצעים בסיטונאות רק בכותנה כותנה.

צרו עמנו קשר, נשמח לעמוד לרשותכם!

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה