מצעי ג’רסי אורגניים לתינוקות

בשנים האחרונות מצעי תינוקות מבד הג’רסי כבשו בסערה את עולם כיסוי המיטה והמצעים, החומר ממנו עשויים המצעים השתנה במרוצת השנים מכותנה בלבד לשילוב של כותנה עם אריגים נוספים אך עד היום המצעים הטובים ביותר והאיכותיים ביותר בתחום עשויים ממאה אחוז כותנה סרוקה.

ההיסטוריה של הג’רסי בקצרה

עוד מימי הביניים האי ג’רסי, אי השייך לבריטניה אך נמצא בסמיכות לנורמנדי, היה מפורסם בכותנה שלו ובמפעל לייצור טקסטיל אשר הוקם שם והפך לשם דבר ברחבי העולם, בעיקר בעבור בגדים תחתונים. מי שהפכה את הבדים הללו לנחלת הכלל היא לא אחרת מקוקו שאנל שהחליטה שהבד הנעים למגע הזה ראוי למקום של כבוד יותר מאשר קיבל עד אז והכניסה אותו לקולקציות שלה, מה שסייע לתפוצת הבד לצמוח ולהפוך לשם שני לבדים איכותיים ונעימים למגע.

התכונות של הג’רסי

בד הג’רסי הוא למעשה כותנה סרוקה המשולבת עם צמר וסיבים סינטטיים, התכונות שלו מקבילות ודומות לתכונות של בד הטריקו אך בתצורה עבה יותר ונעימה יותר. ישנה אפשרות של שילוב בד הג’רסי עם חומרים אחרים כמו למשל מודל אשר יהפוך את הבד לקליל ואוורירי יותר אשר יתאים יותר למזג האוויר הישראלי החם והלח. הבד עצמו הינו גמיש ומאפשר מתיחה של עד כ25% מאורכו, הבד עצמו אינו נפרם ולכן אין צורך ברמת גימור של אוברלוק או זיגזג ומעל הכל הוא פתרון מושלם בעבור תינוקכם.

מצעי תינוקות מבד ג'רסי

מצעי תינוקות מבד ג’רסי

כשאנו מדברים על מצעי מיטה לתינוקות מבד ג’רסי חשוב להדגיש כי ההמלצה הראשונה שלנו תהיה להשתמש במצעי ג’רסי העשויים מכותנה אורגנית, הסיבה לכך היא שהכותנה האורגנית גדלה בתנאים טובים יותר ולא משתמשים בגידולה בחומרי הדברה מזיקים וכימים מה שהופך את התוצר לפחות אלרגני ויותר טבעי.
הבחירה בבד הג’רסי בעבור מצעי תינוקות מאפשרת ליהנות מכל התכונות הטובות של הג’רסי שציינו קודם אך מעל הכל העובדה כי הבד הינו רך למגע ולא מכיל עקבות של חומרים מדבירים מבטיחה כי גם הילדים הרגישים יותר יוכלו להתפנק על המיטה וליהנות משינת לילה טובה.

תחזוקה ואורח חיים ארוך

מצעי ג’רסי העשויים מכותנה אורגנית הם מהמצעים שמחזיקים מעמד הכי הרבה זמן מבלי להיהרס, הסטטיסטיקות מדברות על יותר ממאה כביסות פר סט לפני שמתחילים בכלל לראות דהייה בצבע או פגיעה מינורית באיכות הבד. העובדה כי המצעים הללו נעימים למגע ומחזיקים מעמד לאורך תקופה ארוכה מבטיחים לתינוקכם שנת לילה מושלמת וחלומית.
כאשר אתם עומדים בפני רכישת מצעים חדשים, במיוחד כאלו המיועדים לתינוקות, חשוב מאוד לערוך תחקיר על המצעים שאתם עומדים לקנות, הסיבה העיקרית היא שחשוב לוודא את מקור הכותנה והאם אכן מדובר על כותנה אורגנית (תבדקו את הטיקט), בדקו את המחיר על מנת לוודא שאתם קונים מצעים אורגניים (אם זה זול מידי וטוב מידי מכדי להיות אמיתי ישנה סבירות שזה לא באמת בד אורגני)  והכי חשוב תשאלו ותתעניינו כי אחרי הכל מדובר לא רק על השינה של הילד שלכם אלא גם על השינה שלכם.

לפרטים נוספים ומענה על שאלות הקשורות לפעוטות ותינוקות אנא צרו עמנו קשר ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לרשותכם, להשיב על השאלות ולהסביר את היתרונות והחסרונות של הפריטים אודותם אתם מתלבטים.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה