צביעת בדים

צביעת בדים במפעל טקסטיל כותנה*כותנה

מאז ומתמיד תחום הטקסטיל היה אחד מהתחומים החזקים בתעשייה. הביקוש לבגדים, מצעים ובדים עבור קישוט פנים הבית ועוד, תמיד היה גבוה וכנראה גם יישאר גבוה בעתיד. בשנים האחרונות, התפתח התחום לכיוון ייצור אקולוגי-אורגני, כאשר חברת כותנה*כותנה בע”מ היא אחת החברות המובילות לייצור מוצרי טקסטיל, הממוקמת בגליל ובירדן, הפועלת כבר 38 שנים. המפעל מייצר מגוון מוצרי טקסטיל אורגניים לשימוש עצמי ולרכישה סיטונאית.

התמחות בייצור בדים לסיטונאים

סוגי הבדים למכירה בסיטונאות קיימים במפעל הטקסטיל שלנו בכמה אופציות מגוונות :

  • בד סינגל הנמצא במלאי בעשרות צבעים וכן מותאם גם לאופציה של צביעת בדים בהתאמה אישית
  • בד סינגל פסים היכול להיות מותאם לרוחבי פס שונים לפי דרישה, ריב 1X1 המתאפיין בגמישות רבה ובחזרה לצורתו המקורית גם לאחר מתיחה, 
  • בד פרנצ’ טרי הנמכר לפי גרוד.

כמובן שכלל הבדים של חברת כותנה*כותנה בע”מ מיוצרים מ- 100% כותנה מצרית סרוקה, המודפסת בשיטת צביעת בדים אקולוגית וידידותית לסביבה. כל המוצרים במפעל הטקסטיל מיוצרים באיכות הגבוהה ביותר כך שאין חשש לכדוריות בד העלולות להצטבר על גבי הבד לאחר כביסה, במקרים בהם מוצרי הטקסטיל אינם באותה האיכות המצויה בסטנדרטים שלנו.

המתפרה המהימנה של כותנה*כותנה בע”מ ממוקמת בשני מוקדים הנמצאים בגליל ובירדן וכוללת כ- 220 בעלי מקצוע אמונים המייצרים בקפידה את מגוון מוצרי הטקסטיל הרחב המוצעים ללקוחותינו והמופצים בכל הארץ, לשלל סיטונאים.

צביעת בדים איכותית ומקצועית

אנו משתמשים בטכנולוגיית צביעת בדים משוכללת ואיכותית המותירה את מוצרי הטקסטיל שלנו רכים ונעימים למגע לטווח שימוש ארוך. כמובן שחומרי הגלם המעולים מהם אנו יוצרים את הבדים, הם ברמה הגבוהה ביותר ומאפשרים הטעמת גוונים באופן חזק ובולט המשמר את הצבע המקורי.

אופן הייצור של חברת כותנה כותנה בע”מ מתבסס על מוטו של Private Label עבור כל אחד מהמותגים המיוצרים במפעל הטקסטיל, על מנת לשמור על כלל איכות השירות המנחה של החברה המקפיד על רמת השירות הטובה ביותר ואת המוצר הטוב ביותר בשוק. ייצור וצביעת הבדים המתבססים על מתודולוגיה אקולוגית מאפשר למגוון מוצרי הטקסטיל שלנו לשמור על הסביבה וכמובן על בריאות הלקוחות שלנו, עם בדים אורגניים נטולי כימיקלים.

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון מוצרי הבד והטקסטיל שלנו הכוללים מצעים, ביגוד וכלי מיטה בשלל עיצובים מוכנים וכאלה בהתאמה לדרישות וצרכי כל אחד מלקוחותינו. לרכישה ופרטים על משקלי גלילים ומחירים פנו אלינו ותנהו ממוצר מעולה ושירות אדיב.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה