סט מצעים מלא למיטת תינוק – כדאי או לא כדאי?

כל אמא יודעת שבכל הקשור למצעים, אף פעם אין לנו מספיק בבית. מצעים לתינוקות מתלכלכים בקצב מהיר, תינוקות פולטים ומלכלכים את הסדינים והשמיכות. בזמן משחק בחדר הם גוררים את השמיכות על הרצפה ולפעמים אנחנו מגלות איך החדר המסודר והמיטה המוצעת בצורה מושלמת זקוקים לסידור והחלפה של מצעים.

סט מצעים למיטת תינוק הוא בחירה יעילה כשמדובר ברכישת כמות גדולה של מצעים. מצעים לתינוקות מגיעים או בסטים יחידים ובודדים של סדין, שמיכה, ציפיות, מגן ראש וכו’ או כל המוצרים יחד בתוך סט מצעים אחיד, בעל דוגמה אחידה.

בודד או בסט – מה כדאי?

כשמדובר במצעים לתינוקות מומלץ לרכוש סט מצעים אחד לפחות שיהיה אחיד ומצוייד בכל הפריטים הדרושים למיטת התינוק. סט מצעים אחיד ייתן לחדר מראה מגובש ומעוצב יותר ויחסוך לאם הטרייה לחפש את כל הפריטים בנפרד וגם לשלם עליהם בנפרד.

לצד סט מצעים לתינוקות שמגיע עם כל הפריטים הדרושים, אפשר להכין מלאי של סדינים למיטת תינוק ושמיכות להחלפה במידת הצורך. הסט המאובזר יהיה הסט העיקרי למיטת התינוק וכאשר הוא מתלכלך מחליפים במצעים אחרים. כדי ליצור בכל זמן מראה אחיד בחדר כדאי לרכוש שני סטים ולהחליף ביניהם.

רכישת סטים של מצעים עדיפים על פני רכישת פריטים בודדים גם מבחינת המחיר. כאשר אנחנו רוכשים פריטים בודדים כמו שמיכה לתינוק או סדינים אנחנו משלמים מחיר גבוה יותר מאשר אם היינו רוכשים סט מלא שכולל את כל הדברים באריזה אחת. לכן, מומלץ לעשות חישוב לפני שבוחרים את הפריטים ולוודא שאכן כדאי לרכוש בנפרד. לרוב תגלו שהמחיר יוצא יקר יותר ממחיר הסט.

סט מצעים לתינוקות – מה הוא אמור לכלול?

סט מצעים לתינוקות נחלק לשני סוגים – סט חורפי וסט קיצי. סט חורפי כולל בדרך כלל שמיכה עבה, סדין ומגן ראש. סט מצעים קיצי כולל בדרך כלל שמיכה קיצית או ציפית דקה לשמיכה לצד הסדין ומגן הראש. במקרים רבים מוספים לסט עוד מוצרים כמו צעצוע רך בעיצוב דומה לעיצוב המצעים, ציפית לכרית קטנה ועוד.

כאשר בוחרים סט מצעים למיטת תינוק חשוב מאד לוודא שהסט עשוי מבדים איכותיים ולא סינתטיים. בדים סינתטיים יכולים לגרום לפריחה ולתחושה לא נעימה של התינוק, שהעור שלו רגיש במיוחד בחודשים הראשונים. סט העשוי מ-100 אחוזים כותנה, מטריקו רך ומבדים נעימים אחרים עדיף על כל סט מבד סינתטי, גם אם המחיר של האחרון זול יותר.

אם אתם מתכוננים לקראת בואו של תינוק חדש ורוצים להבטיח שהלילות שלו יהיו רגועים, נעימים וחמימים, לא כדאי להתפשר על איכות המצעים שאתם בוחרים. בחירת סט מצעים אחיד, שיש בו את כל הפריטים הדרושים לאבזור מיטת התינוק ושעשוי מחומרים נעימים ובריאים לתינוק, תחסוך לכם כסף ותבטיח לילות נעימים של שינה טובה ובריאה.

להזמנת מצעים היפואלרגניים איכותיים לתינוקות חייגו אלינו במספר: 052-5952633

סט מצעים לתינוק

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה