סוגי שמיכות לתינוקות

שמיכות לתינוקות. סוגיה שמאתגרת לא מעט הורים לעתיד שמתכוננים לקראת הלידה הצפויה ואוחזים בידיהם רשימת ציוד ארוכה ומפותלת. המצעים שאנחנו בוחרים להניח במיטת התינוק או בעריסה חשובים במיוחד, כיוון שהם יעזרו לנו להטוות את הרגלי השינה של התינוק בחודשים הראשונים ויספקו לו את החום הנעים שיאפשר לו לישון בשקט.

לא פעם שואלים אותנו איך בעצם מבדילים בין כל הסוגים השונים של שמיכות לתינוקות. יש כל מיני קריטריונים לבחירת השמיכה הנכונה, אך יותר מהכל אנחנו מתייחסים לאיכות, לנוחות ולבטיחות של התינוק. 

כשמדובר בבחירת שמיכה לתינוק חשוב להקפיד על סוגי בד איכותיים וטובים, כאלו שלא ייצרו אצל התינוק גירויים ורגישויות. אז אילו שמיכות לתינוקות אפשר וכדאי לקנות ואילו בדים הם הטובים ביותר למצעי התינוק.

בדים אורגניים – למה הם חשובים ולמה כדאי לבחור בהם?

הדבר החשוב ביותר לגבי שמיכות לתינוק הוא סוג הבד. כדאי לבחור שמיכות מבד אורגני כמו כותנה או ג’רסי. כותנה מצרית 100%, ללא תוספת של חומרים סינטטיים, היא הבחירה הכי טובה למצעים לתינוקות. 

לצד הבחירה ב-100% כותנה, שמונעת רגישויות, מסננת בצורה הנכונה את הלחות, החום והקור ויוצרת את הבידוד הכי טוב ורכה מספיק כדי לאפשר לתינוק שינה נעימה ובריאה, חשוב לבחור במצעים ובעיקר שמיכה לתינוק שלא עברה צביעה סינטטית. הצביעה של הבד בחומרים כימיים יכולה להזיק לתינוק וליצור רגישויות.

אלו כמה סוגים של שמיכות לתינוק שאפשר לבחור בשקט:

  • בדי ג’רסי הם בדים מצוינים לתפירת שמיכות מבד אורגני. אלו בדים רכים מאד, נעימים למגע, מחממים בחורף ומצננים אך עדיין שומרים על נועם וחום בקיץ. עבור תינוקות קטנים זו בחירה מצוינת. בדי ג’רסי רכים ונפלאים לעיטוף התינוק. 
  • בדי כותנה מצרית – אולי הבד הכי טוב למצעים מכל הסוגים ובין היתר שמיכות לתינוקות. כאמור כותנה מצרית היא כותנה איכותית מאד, שאין בה עירוב של חומרים לא טבעיים. 
  • בד טריקו – בדי טריקו מצוינים למצעים וגם לשמיכות. הם רכים, עוטפים את התינוק היטב ונעימים מאד. חשוב לבדוק שמדובר בבד טריקו איכותי וטבעי ככל האפשר.

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים שמיכה לתינוק?

לצד סוג הבד, חשוב לבדוק את תו התקן של השמיכה. חשוב לוודא שמדובר בתוצרת איכותית, שמגיעה ממקור שנבדק ואושר. 

השמיכות של כותנה כותנה, מוכרות היטב וזוכות לתו תקן לפי כל הסטנדרטים. במסגרת זו אנחנו יוצרים בקרת איכות קבועה ומוודאים שהשמיכות עשויות מהבדים האיכותיים ביותר, שהתפירה היא תפירה מקצועית ומוקפדת ושהבדים נצבעו בצבעים ידידותיים לתינוקות ולילדים. 

אם אתם מחפשים שמיכה לתינוק שהיא נעימה, נוחה ובטוחה לשימוש, אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון השמיכות שמחכות באתר שלנו – העשויות מבדי כותנה מצרית 100%, אורגניים ובטוחים לשימוש.

שמיכות אורגניות לתינוק

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

מסכות רב פעמיות , ניתנות לכביסה ולשימוש חוזר.
מכירה סיטונאית בלבד - 500 יח׳ ומעלה.

מסכת בד , 100% כותנה או 100% במבוק אורגניים.
מונע זיהומי נשימה, מגן על הלובש ועל סביבתו ,ניתן לכביסה ולשימוש חוזר, היפו אלרגני, מונע מגע רוק לידיים ולסביבות הפה.
צבעים אפשריים- לבן ( במלאי ) או כל צבע / הדפס אחר

פנו אלינו לפרטים נוספים:

טלפון לכמויות מעל 500- מנשה 052-5952633
טלפון לכמויות קטנות יותר- לידור 050-5555020.

 

 

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Cootna*Cootna | מצעים לתינוקות, לילדים ומבוגרים will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.