מעצבים – הכירו את סיטונאי הבדים שלכם

להיות מעצב בישראל זה לא בחירה קלה, לא רק שהלימודים קשים ולפעמים יכולים להיות אכזריים אלא גם לאחר מכן צריך להילחם על מנת לשרוד והדבר קשה שבעתיים למעצבים עצמאיים אשר לא עובדים תחת חברה גדולה. על מנת להקל על המעצבים הצעירים שלנו החלטנו להכיר לכם את סיטונאי הבדים האיכותי בארץ שאם אתם לא מכירים, זה הזמן.

מה מעצבים רוצים מסיטונאי בדים?

כאשר מעצב מחפש ליצור קשרי עבודה עם סיטונאי בדים הוא צריך לעשות עבודת תחקיר קודם לכן על מנת לברר כי הסיטונאי המדובר הוא אכן זה שיוכל לעמוד בדרישות שלכם ובצרכים שלכם. אז לפני שבכלל אתם מתחילים לבצע תחקיר על סיטונאי בדים כזה או אחר אתם צריכים לשבת עם עצמכם ולהבין מה אתם מחפשים מסיטונאי הבדים הבא שלכם?

סיטונאי בדים איכותי

האם אתם מחפשים מישהו שמעל הכל יהיה זול? האם אתם מחפשים מישהו שהבדים שלו מיוצרים בארץ? או אולי אתם הדבר היחידי שחשוב לכם זה איכות הבדים ואתם מוכנים לשלם כל מחיר בעבור זה. כותנה*כותנה היא התשובה לכל התשובות הללו!

מה הופך את כותנה*כותנה לסיטונאי הבדים שלך

  • מעל ל-40 שנה של ניסיון מוכח בייצור בדים סיטונאי ובעיקר כלי מיטה, שמיכות , מצעים.
  • ברשותנו שני מפעלי טקסטיל
  • כל פריט ופריט נעשה באהבה באחד מהמפעלים שלנו בירדן או בגליל
  • הספקה קבועה של בדים ללקוחות בארץ ובחו”ל
  • איכות הבדים הטובה בארץ
  • אצלנו תמצאו את כל סוגי הבדים האיכותיים – כותנה מצרית, ג’רסי, בדי במבוק ועוד
  • ייצור בדים היפואלרגנים
  • ·        100% אהבה בכל מוצר

אצלנו בכותנה*כותנה אנו מתייחסים לכל סיטונאי ולכל לקוח בשירות השמור למלכים, אצלנו תקבלו לא רק המוצר האיכותי והטוב ביותר שתוכלו לדמיין אלא מעל הכל תקבלו שירות איכותי שדואג לכם ומבטיח שתצאו מרוצים לא רק מהאיכות המפנקת ומהתוצר הסופי אלא מכל השלבים שבדרך החל משלב יצירת הקשר ועד שכל הבדים או כלי המיטה יהיו אצלך.

מצעים מושלמים לתינוקות בפרט וכל בני האדם בכלל

אנחנו שמים דגש על האיכות של כל מוצר ומוצר שיוצא מהמפעל שלנו על מנת שאתם תוכלו לקבל את האיכות המפורסמת של כותנה*כותנה, זוהי האיכות שתסייע לכם להעביר לילה של שינה איכותית וטובה שלא רק תעזור לבריאות אלא בעיקר תגרום לכם להתעורר עם חיוך בבוקר.

הבדים שלנו מותאמים לאקלים הישראלי וניתנים לעיצוב על פי רצונכם ועיצובכם. אצלנו תקבלו סיוע בכל התהליך על מנת שהמוצר יצא בדיוק כמו שאתם מדמיינים אותו עכשיו בעיני רוחכם. תוכלו לבחור מבין מגוון הבדים הנרחב שלנו הכולל מצעי ג’רסי, בדי במבוק ועוד.

מצעים בסיטונאות אמינה

הבדים שלנו עוברים תהליכי כביסה אנזימית על מנת להבטיח את הרכות הגבוהה ביותר ואת אורך חיי המוצר הגבוה ביותר גם אחרי שתכבסו ותשתמשו במוצרנו לאורך שנים. אני מבטיחים את האיכות של הבדים שלנו על ידי הקפדה מלאה על כל הדברים החשובים החל משלב גידול היבולים בשדה, דרך הקצירה שלהם והעברתם למפעל ועד לסריגה והצביעה של הבד והפיכתו למוצר מוגמר ואיכותי. כמובן שכל התהליכים שלנו אקולוגים וכי אנו עושים את כל המאמצים על מנת להבטיח כדור ירוק ועתיד ורוד לעולם שלנו.

אז על מנת שגם את ואתה תוכלו להצטרף למהפכת הקטיפה של כותנה*כותנה כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט מאוד ליצור עמנו קשר באמצעות האתר שלנו או פשוט להתקשר אלינו ישירות ל052-5952633 ואתם בדרך הנכונה אל עבר ייצור כלי המיטה הטובים ביותר שידעתם בימי חייכם.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה