מידע לסיטונאים בתחום הטקסטיל

מעל ל-39 שנה מייצרת חברת כותנה כותנה מצעי כותנה איכותיים, כלי מיטה ושמיכות, במפעליה בגליל ובירדן. 220 עובדים שמונה החברה שכל פריט בה, ממצעי הג’רסי האיכותיים ועד לליין מוצרי התינוקות הרכים, נוצר בהרבה אהבה ואכפתיות.

החברה עובדת בשיתוף פעולה מלא עם סיטונאים שרוצים ליהנות ממכירת מצעי כותנה מצרית איכותיים בלי פשרות, בשלל עיצובים ובהתאמה מיוחדת לכל ספק. החברה מעניקה שירותים מקיפים שעוזרים לכל סיטונאי ליצור ליין מצעים לתינוקות, ילדים או מבוגרים בהדפסה מיוחדת ומתוך שלל עיצובים.

למה כותנה כותנה?

הידע והניסיון הרב שצברה חברת כותנה כותנה במהלך השנים בא לידי ביטוי בכל שיתוף פעולה עם סיטונאים בארץ ובחו”ל.

החברה חוסכת לסיטונאים את ההתלבטות, הריצה אחר ספקים, קבלני המשנה שיוצרים את העיצוב וכל פעולה אחרת. מצעי הכותנה מגיעים לסיטונאי כשהם מוכנים למכירה – אחרי שעברו ייצור מלא – מהתכנון דרך בחירת הבד, מהעיצוב ועד לייצור הבד, מגזירה דרך תפירה ועד גימור.

יתרון נוסף הוא האיכות הלא מתפשרת של כל מוצרי החברה. החברה מייצרת מצעים לתינוקות וכלי מיטה לילדים ולמבוגרים העשויים מכותנה איכותית 100%. החברה משתמשת בבדי כותנה מצרית שנחשבים לאיכותיים ולבריאים ביותר. 

הבחירה בכותנה איכותית זו נובעת בין היתר גם מהעובדה שהיא היפואלרגנית ומתאימה לתפירת מצעים לתינוקות וילדים. מצעים אלו צריכים למנוע רגישויות בעור ולאפשר לילדים שינה בריאה בקיץ או בחורף.

למי תצטרפו אם תקנו אצלנו?

אנחנו עובדים עם סיטונאים וחברות בארץ ובעולם. בין החברות שאיתן אנחנו שותפים כאן בישראל תמצאו רשתות טקסטיל לבית, מותגי ילדים המציעים כלי מיטה לילדים ולתינוקות, רשתות שיווק לתינוקות שמציעות מוצרי תינוקות איכותיים ומותגי עיצוב רבים.

בנוסף, עובדים איתנו ספקי בדים ומעצבים שמבקשים לרכוש בדי טריקו וכותנה איכותיים מיצרן מנוסה, גם אלו מיוצרים תוך התאמה אישית.

לקוחותינו בחו”ל רבים ומגוונים מאד. ביניהם נוכל לציין את חברת Lands End, חברה זו היא אחת מהחברות הגדולות והמוכרות לשיווק מוצרי טקסטיל בארצות הברית ובקנדה. החברה מקפידה על איכות המוצרים ודורשת מספקיה סטנדרטים גבוהים של ייצור ועיצוב.

חברה מוכרת לא פחות היא Pottery Barn. רשת חנויות העיצוב ברשותה נחשבת ליוקרתית ומבוקשת מאד בארצות הברית. החברה משווקת מוצרי טקסטיל בחנויותיה ובאמצעות קטלוגים שנשלחים לבתי הלקוחות. כיום היא מציעה גם משלוח לישראל.

חברת Otto היא חברה נוספת איתה אנחנו משתפים פעולה באופן קבוע. החברה האמריקאית משווקת 40 מותגים נבחרים ללקוחותיה ואנחנו ביניהם. גם במקרה זה היא בוחרת כל מותג בקפידה, לפי רמות האיכות הגבוהות ביותר.

עבודתנו עם סיטונאים בתחום הטקסטיל היא צמודה, מותאמת אישית וקשובה מאד. בין אם מדובר בסיטונאי מצעים לתינוקות או מכירת בדים איכותיים לספקים, אנחנו עושים הכל כדי שמערכת היחסים תהיה פוריה, נוחה וטובה לשני הצדדים.

אנחנו תמיד שמחים לפגוש ולהכיר סיטונאים חדשים שמצטרפים למשפחת כותנה כותנה.

סיטונאי בדים

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה