לייבא מצעים מחו”ל או לקנות בארץ

האם כדאי לייבא מצעים מחו”ל או לקנות בארץ – מידע חיוני לסיטונאים

כל בעל חנות שמוכרת מוצרים לבית מתמודד עם השאלה האם לייבא מוצרים מחו”ל או לרכוש אותם אצל סיטונאי כאן בישראל. כשמדובר במצעים, שצריכים להתאים לשימוש בקרב ילדים ומבוגרים כאחד, אנחנו מבצעים לא מעט בדיקות מקדימות לפני ההחלטה החשובה הזו. האם כדאי לייבא מצעים ממותגים לילדים ולמבוגרים מחו”ל או דווקא לעבוד עם ספק בדים ומצעים כאן בישראל? התשובה נמצאת בגוף השאלה.

אפשרות לחוש באיכות – הכי קרוב שאפשר

אם אתם מוכרים מצעים לתינוקות או לילדים או עוסקים בייצור מצעים, בחירת הבדים היא חשובה מאד. הזמנה של מצעי כותנה או בדים לייצור המצעים מחו”ל יכולה להיות במקרים מסוימים כדאית מבחינה כלכלית, אבל לא תמיד עדיפה לטווח הארוך.

כשאתם משווקים מצעים, במיוחד מצעים לילדים ולתינוקות, אתם רוצים לדעת שמדובר בבד נעים, נושם, כזה שמתאים לאקלים המקומי שלנו. רק באמצעות בדיקה מקרוב תוכלו להיות בטוחים שאתם מזמינים את המצעים או הבדים הנכונים שיהיו איכותיים מספיק עבור הלקוחות שלכם. מסיבה זו מומלץ להזמין מצעים דווקא מספקים כאן בישראל.

התאמה לתנאי מזג האוויר בישראל

מצעים איכותיים צריכים להיות עשויים בהתאמה למזג האוויר בארץ. רכישה של מצעי כותנה או כל בד אחר מחו”ל יכולה להוביל לבעיה. יש הבדל מהותי בין מצעים המיוצרים בחו”ל עבור קהל אירופאי או אמריקאי ובין מצעים ששמים דגש על התאמה למזג האוויר החם והלח כאן בישראל.

רכישה של מצעים ממותגים מכל סוג שהוא שאינם מתאימים לאקלים הישראלי יכולה להביא לכישלון צורם. זאת משום שהמצעים האלו יכולים לעורר אלרגיות ורגישויות, בעיקר בקיץ ובעיקר אצל ילדים ותינוקות. כשאתם בוחרים מצעים תוצרת ישראל, אתם יודעים שהוקדשה מחשבה לסוגיית מזג האוויר.

האם יש אישור של מכון התקנים?

עוד שאלה שמעוררת את הדיון לגבי ייבוא מצעים מחו”ל היא שאלת התקן. הורים רבים שמחפשים מצעים לתינוקות ולילדים יחפשו עליהם תו תקן של מכון התקנים הישראלי. תו התקן הזה מוכיח שהמצעים נבדקו ונמצאו איכותיים מספיק לשלב לשינה של ילדים.

מצעים שנרכשים בחו”ל אינם בעלי תו תקן ישראלי ולכן אין חותמת המאשרת שהם מתאימים לאקלים הישראלי. גם סיבה זו מחזקת את העובדה שמצעים תוצרת הארץ עדיפים על אלו שמיובאים מחו”ל.

שאלה של עיצוב

כמו קהלים אחרים בכל רחבי העולם, גם קהל הצרכנים הישראלי מושפע מטרנדים מפה ומעבר לים. ספק ישראלי איכותי, שמכיר את הטרנדים החמים בעולם הטקסטיל, יודע לתרגם אותם לתהליך ייצור מצעים שיתאימו לקהל כאן.

בחירה בספק ישראלי שמייצר מצעים ממותגים ואיכותיים כאן ועכשיו פירושה התאמה לטעם העיצובי של הקהל הישראלי. זאת בנוסף לאיכות שניתן לבדוק מקרוב, לאישורי הבטיחות של המצעים ולהתאמה החשובה למזג האוויר המבלבל והקשה לעיתים כאן בישראל.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

מסכות רב פעמיות , ניתנות לכביסה ולשימוש חוזר.
מכירה סיטונאית בלבד - 500 יח׳ ומעלה.

מסכת בד , 100% כותנה או 100% במבוק אורגניים.
מונע זיהומי נשימה, מגן על הלובש ועל סביבתו ,ניתן לכביסה ולשימוש חוזר, היפו אלרגני, מונע מגע רוק לידיים ולסביבות הפה.
צבעים אפשריים- לבן ( במלאי ) או כל צבע / הדפס אחר

פנו אלינו לפרטים נוספים:

טלפון לכמויות מעל 500- מנשה 052-5952633
טלפון לכמויות קטנות יותר- לידור 050-5555020.

 

 

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Cootna*Cootna | מצעים לתינוקות, לילדים ומבוגרים will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.