כלי מיטה לילדים, תינוקות ומבוגרים

כלי מיטה לתינוקות, לילדים ולמבוגרים

חברת כותנה*כותנה בע”מ מייצרת ומייצאת כלי מיטה מעוצבים לתינוקות, לילדים ולמבוגרים, מזה 38 שנים, במפעליה שבגליל ובירדן, המונים יחד כ220 פועלים. אנו נחסוך עבורך את הלבטים וההתרוצצויות אחרי ספקים וקבלני משנה ואת העלויות המשמעותיות הכרוכות בכך. נעצב ונייצר תחת המותג שלך כל מוצר, בהתאם לעיצוב שלך, תוך שימוש במיטב חומרי הגלם, הציוד והידע. אנו מייצרים מצעים ושמיכות לתינוקות, ילדים ומבוגרים, וכן בגדי תינוקות וילדים – מבדים אקולוגיים טריקו 100% כותנה מצרית סרוקה באיכות מעולה.

חברת כותנה*כותנה בע”מ מספקת שרותי ייצור מלאים בקבלנות משנה, החל מעיצוב המוצרים, הדפסה על מצעים בהתאם לבקשת הלקוח, עיצוב הבדים וייצורם, גזירה תפירה וגימור וכן בהכנת כלי מיטה מעוצבים באופן בלעדי בעבור לקוחותינו על פי צרכיהם ודרישותיהם.

רבים לא מודעים לחשיבות איכות המצעים ומתייחסים לכך כאל פונקציה של מחיר בלבד, המחקרים האחרונים בתחום מוכיחים כי ככל שהמצעים איכותיים יותר ולא מכילים כימיקלים ושאריות חומרי הדברה כך גם השינה המתקבלת הינה איכותית יותר ומספקת את הגוף בצורה הבריאה ביותר בעבורו.
אל תתפרשו על איכות כשמדובר על המיטה שלכם, אצלנו בכותנה כותנה מבטיחים לכם איכות חסרת פשרות במחירים הנוחים ביותר בשוק.

כלי מיטה מעוצבים

העובדה כי אנו מתמחים בגידול וייצור של מוצרי טקסטיל איכותיים בכמויות סיטונאיות מאפשרת לנו לא להתפשר על האיכות ומאפשרת לכם ליהנות ממצעי המיטה הטובים ביותר בעולם, ויותר מזה אתם מוזמנים לעצב את המצעים על מנת שיהיו ממותגים בעבור חברתכם כמתנה ללקוחות או לעובדים.
לחברתנו ניסיון של שנים רבות בייצור עצמי של מצעי הטקסטיל המפנקים ביותר אשר מיוצרים באהבה רבה ועם הרבה תשומת לב לפרטים הקטנים כדי שגם אתה וגם לקוחותיך תוכלו ליהנות משינת לילה ארוכה וטובה ולהינות מהבוקר שלמחרת כמו שמעולם לא נהנתם.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום ונעמוד לרשותכם בכל שאלה

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה