טיפים לניקוי בדים ומצעי כותנה

ישנם מספר טיפים שיכולים לעזור לכם בניקוי בדים ומצעי כותנה וצריך לדעת כיצד לעשות זאת בזהירות.

בדים הם מוצר שנשחק עם הזמן ואף תופס לכלוך. בבית ממוצע משתמשים באופן נרחב בבדים רבים, החל מווילונות, ספות בד, מצעים ועוד. לרוב הבד חשוף לאוויר ולכן אבק, פיח ושאריות אוכל ומשקה חודרים אל סיבי הבד וקשה לנקותם, אף עם כביסה יסודית. נוסף על כך בדים הם מקום המחיה של קרדית האבק, שהיא גורם אלרגני ראשון במעלה לאנשים מסוימים, ולכן יש לדעת כיצד לנקות בדים באופן יסודי, להיפטר מכתמים ומקרדית האבק. יש כמה טיפים שיכולים לעזור לכם בניקוי בדים ומצעי כותנה וצריך לדעת כיצד לעשות זאת בזהירות כדי לא להרוס את הריפוד וכדי להימנע מהספגת הכתם פנימה.

ניקוי ספות בד בדרך יעילה

יש כמה אפשרויות לניקוי ספות בד בדרך ביתית:

  • שאיבה – אפשר לשאוב ספות בד עם שואב אבק, אך יש לשים לב שהראש של שואב לא מחודד או צר כדי שלא יפגע בריפוד. שאיבה יכולה להוציא פירורים, אבק או גופים מוצקים אחרים. 
  • מטלית יבשה – לניקוי ספות בד במקרה של כתם שרק נוצר, עדיף לנסות ולספוג אותו עם מטלית יבשה וחשוב לא לשפשף כדי לא להספיג את הכתם עמוק לתוך הבד.
  • מגבונים לחים – בכל בית יש מגבונים לחים ואלה יכולים להסיר בקלות כתמים, אם הם לא נספגו לתוך הבד. לניקוי ספות בד עדיף להשתמש במגבונים ללא בישום, שכאן אלה יכולים להיות דביקים או להשאיר ריח לא רצוי.
  • ניקוי עדין עם חומר ניקוי – אם נשפך על הספה נוזל שומני, יש לספוג אותו במהירות ולמהול מעט חומר ניקוי במים. לשפשף בעדינות בתנועה סיבובית ולאחר מכן להסיר את חומר הניקוי והמים עם מטלית לחה בעדינות, כדי לא להספיג את שאריות הכתם אל עומק הבד.

בדים נקיים לבית יפה ואסתטי

כל אחד יכול לנקות לבד בדים, בין אם מדובר בריפודים קבועים כמו וילונות או ספות ובין אם מדובר במצעים. אפשר לנקות בצורה יעילה מצעי כותנה ומומלץ לבצע זאת לפחות פעם בשבועיים, כדי לנקות ולאוורר את המצעים. היות ואנו ישנים על המיטה היא סופגת הרבה לכלוך ויש להקפיד לנקות אותם באופן שוטף במכונת כביסה בתכנית מתאימה. רצוי לכבס מצעים לחוד, כדי לא להרוס אותם בחום גבוה מדי או לגרום להם לשנות גוון.

שמירה על מצעים נקיים ומאווררים הם תנאי לבית היגייני ומאוורר. ניקוי וילונות, ניקוי ספות בד, ניקוי שטיחים ואף מצעים מכותנה הם תנאי ראשון לנשימה קלה, להגנה בפני זיהומים ולשמירה על בריאותכם.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

מסכות רב פעמיות , ניתנות לכביסה ולשימוש חוזר.
מכירה סיטונאית בלבד - 500 יח׳ ומעלה.

מסכת בד , 100% כותנה או 100% במבוק אורגניים.
מונע זיהומי נשימה, מגן על הלובש ועל סביבתו ,ניתן לכביסה ולשימוש חוזר, היפו אלרגני, מונע מגע רוק לידיים ולסביבות הפה.
צבעים אפשריים- לבן ( במלאי ) או כל צבע / הדפס אחר

פנו אלינו לפרטים נוספים:

טלפון לכמויות מעל 500- מנשה 052-5952633
טלפון לכמויות קטנות יותר- לידור 050-5555020.

 

 

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Cootna*Cootna | מצעים לתינוקות, לילדים ומבוגרים will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.