טיפים לבחירת מצעים לילדים

כשמדובר על כלי מיטה לילדים חשוב לוודא שהבד הוא איכותי. היום אפשר למצוא בדים למכירה שהם היפואלרגניים, מה שאומר שהם מונעים רגישויות וגירויים שונים בעור שיכולים לבוא בגלל מגע עם בד שאינו איכותי.

כשאנחנו בוחרים מצעים לבית אנחנו לא פעם מתרכזים במראה שלהם – הדוגמה שמתאימה לרהיטים ולצבעי החדר, התוספות הנחמדות שיוצרות מראה מעוצב ואסתטי וההדפס שנבחר, אולי בזכות האהבה הגדולה של הילד לדמות מסויימת או שלנו לסגנון מסוים. כשבוחרים מצעים לילדים חשוב לבדוק כמה דברים נוספים, שיבטיחו שהילדים שלנו יישנו במקום מוגן ונעים. קבלו כמה טיפים לבחירת מצעים לילדים שלכם:

בדקו את סוג הבד:

כשמדובר על כלי מיטה לילדים חשוב לוודא שהבד הוא איכותי. היום אפשר למצוא בדים למכירה שהם היפואלרגניים, מה שאומר שהם מונעים רגישויות וגירויים שונים בעור שיכולים לבוא בגלל מגע עם בד שאינו איכותי. ילדים חשופים יותר לגירויים בעור ולכן כדאי להקפיד על כך.

בד שהוא 100% כותנה וצבוע בצביעה אקולוגית ללא חומרים כימיים מסוכנים, הוא הבד הטוב ביותר עבור הילדים שלכם ועל כך לא כדאי להתפשר. חפשו את הסימון לסוג הבד וודאו שמדובר בבד איכותי.

הדפסה על מצעים – רק במקום איכותי:

לא מעט ספקי בדים למכירה או כלי מיטה מציעים הדפסה של תמונות או אפליקציות ספציפיות. אם אתם רוכשים מצעים לילדים על סמך ההדפס, חשוב לוודא שמדובר במקום איכותי שמדפיס על הבד בשיטות מתקדמות שמונעות גם הן גירויים בעור וכן בלאי של הבד. תמיד זכרו שהדפסים על מצעים לילדים עלולים להפוך ללא רלוונטיים כעבור זמן קצר, בייחוד אם מדובר בהדפס של דמות אהובה.

הקפידו לבדוק תפירה מקצועית של המצעים:

תפירה של מצעים לילדים חייבת להיות איכותית ומקצועית. חשוב לסקור את המצעים ולוודא שאין חוטים שיוצאים החוצה, אין פרימה, תפרים משוחררים, כפתורים שעומדים להתנתק וכו’. התפירה צריכה להיות מקצועית, חזקה ואיכותית ככל האפשר.

חישבו לטווח הארוך:

רכישת מצעים איכותיים מאד יכולה להיות הוצאה לא קטנה, גם כאשר מדובר על כלי מיטה לילדים שהם קטנים ופשוטים יותר. דווקא בגלל שמדובר בהוצאה כספית, כדאי להשקיע לטווח הארוך ולרכוש מצעים רק ממקור איכותי. הקפידו לרכוש מצעים שיש להם תו תקן, שעשויים מבדים טובים ואיכותיים, שנתפרים בקפידה ושההדפס עליהם הוא הדפס איכותי שלא ירד כעבור כמה כביסות – כל הבדיקות האלו יבטיחו לכם שתוכלו להנות מהמצעים במשך שנים רבות ולהעביר אותם מילד לילד, בהתאם לסוג המיטה שאתם משתמשים בה.

חברת כותנה*כותנה מציעה מגוון רחב של כלי מיטה לילדים ולמבוגרים, העשויים מ100% כותנה מצרית בטכניקה של הדפסה אקולוגית. הכי איכותי, הכי בריא והכי משתלם לטווח הארוך.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה