חיתולי במבוק לתינוק – מה זה ולמה זה טוב

נתחיל שניה בלעשות סדר במונחים ובהגדרות, כשאומרים חיתולי במבוק לתינוק הכוונה יכולה להתפרש לשני דברים – חיתולים אשר נועדו לספוג את הצרכים או חיתולי טטרה אשר כידוע לכם השימוש בהם שונה לחלוטין. כשאנחנו מברים על חיתולי במבוק לתינוק אנחנו למעשה מדברים על חיתולי טטרה במבוק.
לא שאנחנו נגד חיתולי רב פעמיים לתינוק פשוט זה לא הכוונה ורצינו שתדעו זאת.

חיתולי במבוק לתינוק – מה זה?

חיתולי טטרה הוא למעשה חיתול רב פעמי אשר משמש לכל מיני פעולות חיוניות ויום יומיות בחיי התינוק, למשל ספיגה של נוזלים ופליטות, כגגון העושה צל לעגלת התינוק, ככיסוי למשטחי החתלה ולמעשה חיתולי טטרה הפכו להיות חלק בלתי נפרד מכל רשימה של ציוד הכרחי לתינוקות ולכן החלטנו לקחת את המוצר הזה ולשכלל אותו.
איך שיכללנו את חיתולי הטטרה? פשוט מאוד, לקחנו את חומר הגלם הטוב ביותר שקיים כיום בעולם הטקסטיל, בדי במבוק, והחלטנו לייצר מהם חיתולי במבוק לתינוק כי הבנו שלתינוק שלך מגיע יותר מבד כותנה.

חיתולי במבוק לתינוק

חיתולי טטרה במבוק מהווים כיום את החידוש הטכנולוגי החם ביותר בעולם הטקסטיל ויש לכך סיבות רבות, דיברנו בעבר הרבה על ליין מוצרי הבמבוק שלנו ולכן לא נרחיב יותר מידי על התכונות הנפלאות של בדי במבוק אלא רק נציין כי כאשר לוקחים בד במבוק ומייצרים ממנו כל דבר, כמו למשל טטרה במבוק, התוצאה המתקבלת שומרת על התכונות הטובות של חומר הגלם.

זה אומר שחיתולי במבוק לתינוק מסייעים לשמור על הטמפרטורה של התינוק על ידי כך שהבד עצמו עשוי בצורה של צינור חלול המאפשר לאוויר להתחלף ולעור התינוק להישאר רענן בכל עונות השנה. לא רק זה, חיתולי במבוק לתינוק גם מאופיינים בתכונות היפו-אלרגניות אשר לא מאפשר לחיידקים להתפתח סביבו ולכן אתם יכולים לדעת  בוודאות שכל עוד המערכת החיסונית של ילדכם הפעוט עוד לא התפתחה ועורו רגיש במיוחד לגירויים ואדמומיות – חיתולי במבוק הם הפתרון המושלם בעבורו.

טטרה במבוק – בואו להכיר את העולם של מחר

אנחנו לא יודעים להגיד לכם אם בעוד 20 שנה המכוניות שלנו יוכלו לטוס באוויר ולדלג על פקקים, אנחנו כן יכולים להבטיח לכם כי בדי במבוק לא רק שיישארו עמנו גם בעוד 20 שנה אלא שכנראה שהם יהפכו לנפוצים עוד יותר מאשר היום.

בדי במבוק (וכיוצא מכך כל המוצרים שמיוצרים מהם) הם הבדים האקולוגים ביותר בשיש כיום, העובדה כי הבמבוק לא צריך שום עזרה של בני אדם על מנת לגדול חזרה לגודלו בתוך תקופה קצרה בשילוב עם העובדה כי מטעי הבמבוק מסייעים ליציבות כל הקרקע באזור בו הם נמצאים הופכים את הבמבוק לגידול אקולוגי חשוב שניתן להשתמש בו במאמצים להשבת יערות הגשם למצבם.

אצלנו בכותנה*כותנה אנו מייצרים את כל הבדים שלנו אצלנו בשני המפעלים שלנו על מנת להבטיח ללקוחותינו את האיכות הבלתי מתפשרת שהם רגילים אליה, אם אתם מחפשים את המצעים וכלי המיטה הטובים ביותר בעבור הלקוחות שלכם אז הגעתם למקום הנכון ונשמח אם תסתכלו על המוצרים הנפלאים שלנו שמוצעים במחירים נפלאים.

על מנת לבצע הזמנה כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור עמנו קשר באמצעות האתר שלנו או יותר טוב מזה, פשוט תתקשרו אלינו ל-052-5952633 ואחד מהנציגים שלנו ישמח לסייע לכם בכל דבר ולהשיב על עוד שאלות באם יש לכם. אז למה אתם מחכים? בואו ליהנות ממוצרי הטקסטיל הטובים בארץ !

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה