התינוק שלך רוצה במבוק

האם חשבת להפסיק לקנות חיתולים ולעבור לחיתולי במבוק? האם חששת מפני המעבר ולא היה לך את מי לשאול? הפסיקי להתלבט! כותנה*כותנה מציעים לך את המדריך המלא לחיתולי במבוק, החיתול שכבש את העולם ומגיע לכבוש את ישראל!

חיתולי במבוק למען איכות הסביבה

אם יש לך ילדים בבית את בטח כבר מורגלת לראות את הררי החיתולים שרק הולכים ומצטברים לגבהים חדשים. אם תזרקי את החיתולים הללו בכל יום ביומו תתחילי להבין פתאום עד כמה אשפה אנו מייצרים שלא לצורך וכאן בדיוק נכנסים לתמונה חיתולי במבוק.

חיתולי הבמבוק מגיעים ממקור טבעי, צמח הבמבוק, אשר הינם 100% אקולוגים וגידולי הבמבוק אף לא מצריכים מגע ידי אדם על מנת להתחדש ולהצמיח עוד ועוד מהצמח המופלא הזה. בנוסף לעובדה כי בניגוד לחיתולים הרגילים אשר עשויים מכותנה (שהינה חומר גלם שנדרש לעבור תהליך עיבוד ארוך ומלאכותי לפני שניתן להפוך אותו לבד) חיתולי הבמבוק אף סופגים יותר נוזלים מאשר חיתולים רגילים.

עוד יתרונות אקולוגים בשימוש בחיתולי במבוק:

  1. הבמבוק קולט פחמן דו חמצני בריכוז גבוה יותר מכל צמח אחר
  2. במבוק הינו ממשפחת הדשאים ולכן גם גדל במהירות רבה יותר לאחר הקציר
  3. הבמבוק לא צריך חומרי הדברה שכם יש לו נוגדנים טבעיים
  4. גידולי במבוק לא מצריכים מגע ידי אדם
  5. הבמבוק מאופיין בכך שמגעו נעים יותר ופחות מגרה את עור התינוק

חיתולי במבוק לתינוקות רגישים

הרבה תינוקות, בעיקר בשלבים הראשונים של חייהם, רגישים מאוד למגע ויכולים לפתח אדמומיות או אפילו אלרגיות בצורה מהירה וקיצונית יותר מאשר אדם בוגר. אחד היתרונות הבולטים בשימוש בבמבוק הינה העובדה כי הבמבוק הינו היפואלרגני, אנטי בקטריאלי, אנטי פטרייתי ונושם מאוד. (כל זה בצורה טבעית ללא צורך בתוספים או בעיבוד מסויים של החומר) זה אומר למעשה שיש הרבה פחות סיכוי לבקטריות, גירויים וריחות אשר יתפתחו תחת החיתול.

בעקבות התכונות הללו הבמבוק גם מאופיין בכך שהוא מעודד זרימת אווירת מלאה ומקסימלית ועל ידי כך גם שומר על טמפרטורות נעימות. כל אלו הפכו את הבמבוק לחומר גלם מועדף ליצור חיתולים בעבור תינוקות עם עור רגיש.

בשנים האחרונות חל גידול מהיר מאוד במספר המשפחות אשר מפסיקים עם החיתולים החד פעמיים וחוזרים לעשות שימוש בחיתולים רב פעמיים, גם בגזרה זו לבמבוק יש יתרונות ברורים על כל חומר גלם אחר (גם על ההמפ שהולך ותופס תאוצה בתקופה האחרונה) בזכות העובדה כי הוא בעל אורך חיים ארוך יותר ויש כאלו אשר שומרים על החיתול בצורה כל כך טובה שמגיע לרמה כזו שניתן להשתמש בהם גם מתינוק לתינוק ואין צורך לרכוש חיתולים חדשים.

חיתול במבוק – בריא יותר לתינוק שלך

לאחרונה החלו לצוץ מחקרים אשר ניסו לבדוק האם חיתול הבמבוק טוב ובריא לתינוקות, להפתעתם של החוקרים הם גילו כי שאלת המחקר שלהם הייתה מאוד רחוקה מהתשובות כיוון שהתגלית שלהם הייתה שלא רק שבמבוק טוב לתינוק הוא טוב יותר בכמה רמות מכל מתחרה אחר.

בחיתולים רגילים ישנם החומרים הבאים אשר לא הופיעו באף אחד מחיתולי הבמבוק שנבדקו:

  • פוליפרופילן
  • פתלטים
  • כלור
  • פּוֹלִיאֶתִילֶן
  • צבע

לזה תוסיפו את העובדה כי חיתולים רגילים נעשים משילוב של כותנה ושבבי עץ אשר דורשים עבודת עיבוד ארוכה ומלאת כימיקלים בכדי להגיע לתוצאה שנמכרת בסופרים בסופו של יום, זאת בניגוד לחיתולי הבמבוק אשר לא מוסיפים לכם כימיקלים כלל וכלל.

אם אתם מחפשים מקום שייצר בעבורכם את חיתולי הבמבוק האיכותיים ביותר בישראל אז הגעתם למקום הנכון! מה אתם צריכים לעשות? להתקשר אלינו 052-5952633 או לשלוח לנו הודעה עם הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה