הדפסה על בדים

הדפסה על בד מאפשרת לכל חברה ולכל מותג להוסיף לבדים שבאמתחתם כיתובים שונים, תמונות שאר רעיונות אשר מהווים את עיצוב החולצה, המכנס, המצעים או כל פריט אחר העשוי מבד. בד להדפסה הינו חומר גמיש ביותר הוא יכול להוות את הרקע המושלם גם להדפסת חומר פרסומי על גביו. הדפסת חומר פרסומי על בד יכולה לשמש אתכם בתצוגות שונות, אמצעי פרסום מעולה למשיכת קהל ולקוחות פוטנציאליים. אחד הבדים שסופגים בצורה הטובה ביותר את צבעי ההדפסה הוא בד הקנבס. כמובן שניתן לבצע הדפסה גם על בד טקסטיל ממנו מייצרים בגדים לתעשיית האופנה.

הדפסה על בד למיתוג ושיווק העסק

הדפסה על בד לצורכי מיתוג ושיווק הם כלי מעולה עבור כל חברה או בית עסק המעוניינים לקדם את עצמם. כך ניתן ליצור מדים אחידים עבור העובדים או להפיק חולצות ממותגות שאפשר לחלק לקהל בתור מזכרת. את ההדפסה ניתן לעשות בעזרת הדבקה, לייזר, הטבעה וכן שיטות נוספות.

על אילו חומרים ניתן לבצע הדפסות ?

  • הדפסה על שמשוניות
  • הדפסה על קנבס
  • הדפסת כרזות
  • הדפסה על טקסטיל או סאטן
  • הדפסה על בד רשת
  • הדפסה על בד דגל
  • הדפסה על חולצות

.

הדפסה על בד אצל המומחים של כותנה*כותנה

כל אדם שמכיר את תעשיית הטקסטיל בארץ שמע על חברת כותנה*כותנה בע”מ, המחזיקה באחד מן המפעלים הוותיקים והמצליחים בישראל. מאחורינו יותר מארבעה עשורים במהלכם סיפקנו מצעים , טקסטיל לבית,כריות נוי וכו ,מכותנה אקולוגית בסיטונאות. אנו מייצרים מוצרי טקסטיל אקולוגיים ואורגניים אשר לא פוגעים בסביבה, כמו כן נשמח להציע לכם בדים היפואלרגניים אשר מסייעים בהתמודדות עם קרדית האבק ובקטריות אחרות היוצרות אלרגיות. אנו מתמחים גם בייצור בגדים וכלי מיטה עבור ילדים ותינוקות.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה