בחירת מצעים לתינוקות

אחד הפריטים הראשונים שאנחנו רוכשים לקראת הלידה או מיד לאחריה הם מצעים לתינוק. מצעים לתינוקות הם שונים ממצעים רגילים שאנחנו רוכשים בחנויות העיצוב לבית. הם צריכים להיות רכים ונעימים, עשויים מבדים איכותיים ונושמים ולהיות תפורים בקפידה.

אחד הפריטים הראשונים שאנחנו רוכשים לקראת הלידה או מיד לאחריה הם מצעים לתינוק. מצעים לתינוקות הם שונים ממצעים רגילים שאנחנו רוכשים בחנויות העיצוב לבית. הם צריכים להיות רכים ונעימים, עשויים מבדים איכותיים ונושמים ולהיות תפורים בקפידה. כל חוט סורר וכל בחירה לא נכונה של בד עלולים להביא לסכנה או לגירויים שונים לעור, ולכן צריך להשקיע מחשבה בבחירת המצעים.

סוגי מצעים לתינוקות

בין אם מדובר במצעים לתינוקות או כלי מיטה לילדים המצעים נבדלים זה מזה ברוב המקרים לפי סוגי הבד. כותנה היא הבד הנבחר בכל הקשור למצעים לתינוקות וגם למבוגרים. זהו בד איכותי, צפוף, נושם, מתאים את עצמו לשינויי מזג האוויר ובעיקר נעים ונוח. מצעי כותנה לתינוקות מגיעים היום במגוון רחב של הדפסים ודוגמאות, אך תמיד כדאי לבדוק שמדובר במצעים המכילים 100% כותנה.

מצעי ג’רסי הם מצעים נוספים שמתאימים לתינוקות. בד ג’רסי הוא בד נעים ונוח, קל לניקוי ונושם שאפשר לתפור ממנו שמיכות לתינוק לצד מצעים נוספים, בגדים וכו’. היתרונות של בד ג’רסי כוללים את הרכות הנעימה והגמישות של הבד. גם מצעי ג’רסי מגיעים במגוון רחב של צבעים ודוגמאות.

מצעים לתינוקות מגיעים בסטים או בודדים. אפשר לרכוש סט של מצעי כותנה לתינוקות ולילדים שהעיצוב של כל הפריטים בו תואם או לחילופין לבחור פריטים בודדים שיתאימו זה לזה. בדרך כלל רכישה של כלי מיטה לילדים וגם למבוגרים כסט, פירושה גם מחיר זול יותר. סטים כוללים בדרך כלל את הפריטים הבאים: שמיכה, מגן ראש, ציפית לכרית וסדין.

חשוב לבחור מצעים שנעימים לכם למגע, שיש עליהם הוראות כביסה ושמגיעים ממקור איכותי ומקצועי. כשמדובר בתינוק שלכם או במתנה לתינוק, לא מתפרשים על איכות המוצר, בוחרים את המצעים הטובים, הנעימים והבריאים ביותר שעשויים מבד איכותי.

בנוסף, כדאי לבדוק את תפירת המצעים, להבחין האם יש חוטים שיוצאים מהתפרים או פגמים בתפירה. מצעים שאינם תפורים באופן מקצועי ואיכותי, עדיף להשאיר מאחור, כיוון שהם יכולים בסופו של דבר להזיק לתינוק ולפתוח פתח לסכנות שונות.

מצעים ממותגים כמתנה אישית

אם אתם מחפשים מצעים לתינוקות כמתנה, תוכלו להשקיע במצעים ממותגים. הדפסה על מצעים מאפשרת לכם ליצור עיצוב אישי שמוקדש לכל תינוק. המצעים הופכים למתנה אישית וייחודית שאין לאף ילד אחר, משהו שילך עם הילד הלאה לפחות עד שיגדל ויעבור למצעים בוגרים יותר. אפשר להדפיס על כריות, סדינים או שמיכות לתינוק כל תמונה, אימרה או ברכה שתרצו.

בין אם אתם רוכשים מצעים כמתנה או קונים עבור התינוק שלכם, תוכלו לחסוך לא מעט התעסקות ולרכוש סטים שכוללים שמיכות לתינוק סדינים ומגני ראש. זהו הבסיס לאבזור מיטת התינוק בשלבים הראשונים של חייו.

בחירת מצעים לתינוקות אמנם דורשת הקפדה יתרה ובדיקת איכות, אבל מדובר במתנה שימושית ומספקת שתשמח כל זוג הורים טרי.

לבחור מצעים לתינוק

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

מסכות רב פעמיות , ניתנות לכביסה ולשימוש חוזר.
מכירה סיטונאית בלבד - 500 יח׳ ומעלה.

מסכת בד , 100% כותנה או 100% במבוק אורגניים.
מונע זיהומי נשימה, מגן על הלובש ועל סביבתו ,ניתן לכביסה ולשימוש חוזר, היפו אלרגני, מונע מגע רוק לידיים ולסביבות הפה.
צבעים אפשריים- לבן ( במלאי ) או כל צבע / הדפס אחר

פנו אלינו לפרטים נוספים:

טלפון לכמויות מעל 500- מנשה 052-5952633
טלפון לכמויות קטנות יותר- לידור 050-5555020.

 

 

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Cootna*Cootna | מצעים לתינוקות, לילדים ומבוגרים will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.