בוחרים במוצרי כותנה, בוחרים הכי טוב

כאשר מדובר בילדים שלנו אנחנו נעשה הכל על מנת להעניק להם את הטוב ביותר. הרצון שלנו להעניק להם את המיטב בא לידי ביטוי במזון איכותי בו אנו מזינים אותם, בחוגי העשרה שירחיבו את האופקים שלהם ואפילו בבגדים בהם אנו מלבישים אותם. אחד החומרים האיכותיים ביותר מהם מיוצרים כיום בגדים ומוצרי טקסטיל שונים הינו בד הכותנה אשר במגע עם העור מעניק מגע רך ונעים וזה בדיוק המגע שנרצה עבור הילדים שלנו – גם כאשר מדובר בבגדים שהם לובשים וגם במצעים עליהם הם ישנים בלילה.

חולצות בית ספר

בהדרגה חזרה אל בתי הספר המסורת היפה של התלבושת האחידה. למרות שמדובר בתלבושת אחידה אין מדובר בתלבושת שאנחנו אולי זוכרים כהורים, אלא בחולצת בית ספר המגיעה בצבעים שונים והופכת את כל האינדיבידואלים לקבוצה אחת מגובשת בכותלי בית הספר.

עבור הילדים שלנו חולצות בית הספר הינן שריקת הפתיחה לתחילת הלימודים והם מאד נרגשים ללכת אל החנות, לבחור צבעים לחולצות, לגלות שעלו במידה מהשנה שעברה ולחכות בציפייה ליום הראשון ללימודים להשוויץ בחולצות החדשות. חולצות להדפסה לבית הספר ניתן למצוא כמובן בשלל מידות, צבעים ואפילו בחולצות המיועדות לבנים ואלו המיועדו לבנות. לצד בחירת הצבעים נזכור לשים דגש לחולצות מכותנה.

מצעים לילדים שלנו

בתור אנשים מבוגרים אנו חיים בשגרה קדחתנית לעתים, ועל כן אנחנו מחפשים פרצות ביום יום שלנו על מנת לפנק את עצמנו. אחת הדרכים להתפנק מגיעה דווקא בסוף היום כאשר אנחנו נכנסים אל חדר השינה שלנו ואל המיטה המפנקת שלנו. לא מעטים אלו אשר חובבים גדולים של מצעים והימצאותם של מצעים מפנקים ונעימים הופכים את חווית השינה לשיא של היום. אם חשבנו שמצעים הם נחלתם של הקהל הבוגר בלבד, כדאי שנחשוב שוב.

כיום ישנו סקטור שלם של מצעים לילדים אשר מציע מגוון רחב של מצעים בצבעים שונים, טקסטורות והדפסים של כוכבי השעה שמטרתם להפוך את חווית השינה לחוויה נעימה ובידורית עבור הילדים שלנו. כאשר מדובר על מצעים לילדים שלנו כדאי לשים לב לחומרים מהם הם עשויים שכן יש להם השלכה ישירה על טיב השינה.

חולצות לחגים ומועדים מיוחדים

לצד חולצות להדפסה לבית הספר אשר הינן בגדר התלבושת האחידה במוסדות החינוך השונים, ישנם מועדים וחגים הדורשים גם הם תלבושת ייחודית. במקרים כאלו לרוב רוכש בית הספר את החולצות ברכישה קולקטיבית ואז זוכה למחיר נוח יותר.

כולנו זוכרים את הטקסים השונים בבתי הספר אשר מצריכים תלבושת ייחודית כדוגמת חולצה לבנה על מנת ליצור תחושת חגיגיות. גם כאשר מדובר על חולצות המשמשות את ילדנו בבית הספר חשוב להעניק תשומת לב לאיכות הבגד ולזכור שהם נמצאים שעות רבות בבית הספר ועל כן חשוב שיחושו בנוחת ובמגע נעים עם גופם. חולצות מכותנה מעניקות מגע רך ונעים לעור ועל כן כדאי לבחור תמיד בהן.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה