בדים לחנויות אופנה למכירה בסיטונאות

בדים למכירה לסיטונאות עדיפים במקרה הזה על פני רכישה של בדים בחנויות רגילות, בגלל המחיר, האפשרות לשלוט על איכות הבד ולקבל נתונים טכניים ומקצועיים מאנשים שמבינים עניין והיכולת להזמין כמות בד גדולה יותר בהתאמה אישית.

עבור חברות לעיצוב אופנה או מוצרי בד אחרים, מעצבי אופנה עצמאיים או מעצבי אביזרים ואקססוריז, ספקי בדים למכירה לסיטונאות הם אנשי קשר קבועים וחשובים. בדים למכירה לסיטונאות עדיפים במקרה הזה על פני רכישה של בדים בחנויות רגילות, בגלל המחיר, האפשרות לשלוט על איכות הבד ולקבל נתונים טכניים ומקצועיים מאנשים שמבינים עניין והיכולת להזמין כמות בד גדולה יותר בהתאמה אישית.

חברת כותנה*כותנה מתמחה בעיצוב וייצור של מוצרי טקסטיל איכותיים המוצעים גם למעצבים, מתפרות וליוצרים בבד שמעוניינים לרכוש מוצר איכותי במסגרת מכירת בדים בסיטונאות לחנויות אופנה מובילות בארץ ובעולם. 

בדים למכירה של כותנה*כותנה

החברה מתמחה בייצור בדים איכותיים העשויים מ100% כותנה מצרית סרוקה וצבועים בטכניקה אקולוגית מהם ניתן לתפור מוצרי בד שונים. בנוסף, ניתן למצוא בכותנה*כותנה כלי מיטה איכותיים לילדים, מבוגרים ולתינוקות.

אלו כמה מהבדים שמציעה החברה למכירה:

בדי סינגל: בדי הסינגל מוצעים בשישה צבעים באופן קבוע וניתן להזמין גם צבעים מיוחדים. המחיר נקבע לפי משקל הבד ורוחב הבד שנמכר בגלילים של 20-25 קילוגרמים. 

בדי סינגל פסים: בדים מפוספסים בצבעים מגוונים. מחיר הבד נקבע בחישוב לפי מטר או לפי קילוגרמים. הבד נמכר בגלילים במשקל של 20-25 קילוגרמים.

בדי ריב: בד ריב הוא בד רך, גמיש ואלסטי מאד, הוא מוצע על ידי החברה בשמונה צבעים שונים כאשר ניתן להזמין צבעים מיוחדים לפי הצורך. גם במקרה הזה המחיר נקבע על פי משקל הבד. הבד נמכר בגלילים במשקל של כ-20 קילוגרמים. 

בד פרנצ טרי: בד איכותי ויפיפה שנמכר על ידי החברה לפי גרוד.

לצד בדים למכירה מסוגים אלו, שמוצעים למעצבים, מתפרות ועסקים בתחום הטקסטיל, ניתן להזמין ולעצב כלי מיטה ומצעים ייחודיים לכל גיל.

בדים היפואלרגניים איכותיים

כל הבדים שמציעה החברה הם בדים היפואלרגניים איכותיים מאד. אם אתם רוצים להציע ללקוחות שלכם מוצרים איכותיים, זהו הבד הטוב ביותר לשימוש. בד היפואלרגני מבטיח חשיפה מינימלית לגירויי עור ולפגעי מזג אוויר. הבד נושם, מבודד קור וחום ולא יוצר גירויים בעור, גם כאשר מדובר באנשים בעלי עור רגיש. כדאי להשתמש בבדים היפואלרגניים בעיקר כשמדובר בבדים המשמשים לייצור מצעים לתינוקות, אשר רגישים יותר לגירויים בעור.

בדים למכירה בסיטונאות מספקים יתרון למעצבים, תופרים או כל אדם אחר שזקוק לכמות גדולה של בד, להשיג במחיר טוב במיוחד את הבדים הטובים והאיכותיים ביותר. חברת כותנה*כותנה עובדת לצד לקוחותיה העוסקים במלאכת העיצוב והתפירה כדי לספק את הבדים האיכותיים, היפים והטובים ביותר לכל מטרה, במחיר אטרקטיבי ככל האפשר.

 

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

מסכות רב פעמיות , ניתנות לכביסה ולשימוש חוזר.
מכירה סיטונאית בלבד - 500 יח׳ ומעלה.

מסכת בד , 100% כותנה או 100% במבוק אורגניים.
מונע זיהומי נשימה, מגן על הלובש ועל סביבתו ,ניתן לכביסה ולשימוש חוזר, היפו אלרגני, מונע מגע רוק לידיים ולסביבות הפה.
צבעים אפשריים- לבן ( במלאי ) או כל צבע / הדפס אחר

פנו אלינו לפרטים נוספים:

טלפון לכמויות מעל 500- מנשה 052-5952633
טלפון לכמויות קטנות יותר- לידור 050-5555020.

 

 

You have successfully subscribed to the newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Cootna*Cootna | מצעים לתינוקות, לילדים ומבוגרים will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.