5 מתנות מומלצות לאם ולתינוק

לידת תינוק היא הזדמנות חגיגית ומרגשת להעניק מתנה שיש לה ערך מוסף לאם ולתינוק גם יחד. יש מוצרים רבים המיועדים לרווחת האם והתינוק גם יחד. מתנות מועילות ושימושיות.  ניתן למנות רבות מהן, להלן חמש  מומלצות במיוחד:

  1. בגדים ומוצרי עיטוף לתינוק. שמיכה, כותונת, ובגדים השומרים על חום הגוף, עשויים מבדי טטרה אווריריים, נושמים בעלי מגע רך ונעים, עשויים 100% כותנה, נוחים וקלים לכיבוס, שומרים על המרקם והאיכות גם לאחר כביסות תכופות. חלק בלתי נפרד מאיכותם של המוצרים מהווים גם מצעים לאם, מצעים לתינוק, מה שנותן מענה מושלם. כך תערב שנתם של האם ושל התינוק. 
  2. משטחי פעילות לגירוי חושי הם מצע מפנק- תרתי משמע- איכותי ובטיחותי לתינוק. משטחי הפעילות מעניקים ערך מוסף, מאחר שהם שתועלתם לא מתמצה רק בהיותם מצע רך להניח עליו את התינוק אלא מספקת לו אפשרויות לגירוי חושי, במגע, בראייה ובהעשרת העולם החזותי שלו. משטח הפעילות מגרה לפעילות ומאפשר אותה. היא כולל גם משחקים פשוטים וקלים.
  3. מנשא לאם (שבו היא נושאת את התינוק). המנשא מהווה מעין עריסה ניידת, שהאם הולכת אתה לכל מקום. התינוק צמוד אליה, חש אותה, ובכך היא מעניקה לו את הביטחון הקיומי שהוא כה זקוק לו. המנשא נוח לנשיאה ולנסיעה, מאפשר מרחב ראייה גדול לתינוק, מקל על האם ומשאיר את שתי ידיה פנויות.
  4. סינר לתינוק מגן פליטה. כל הורה התנסה, בוודאי, בשלבים הראשוניים של אכילת התינוק, שבהם הוא מפזר אוכל על סביבתו. סינר עם מגן מאפשר לקלוט את שארית הפליטה בתוך הסינר ובכך משאיר את סביבתו של התינוק נקייה. 
  5. אמבטיה עם מגבות ומטליות רחצה. אמבטיה יכולה להיות ודאי מתנה שימושית, והמגבות והמטליות מעשירות אותה, כשהן מוצעות בעיצוב שובה עין.

מצעי גרסי לתינוקות

איכות ובטיחות הם תנאים הכרחיים תמיד וכאשר מדובר במוצרים שמיועדים לתינוקות בפרט. כאשר רוכשים אותם בחנות מקוונת של רשת ייעודית למוצרים המיועדים לאם ולתינוק, יכולים להיות בטוחים כי כל מוצר טבוע בחותם ובחותמת של שתיהן. 

 ניתן ללא קושי להוסיף עוד מוצרים, אשר כל אחד מהם כשלעצמו עשוי להיות מתנה יפה ומרגשת לאם ובעיקר שימושית ביותר עבור התינוק. 

בנוסף, ניתן להרכיב חבילת פינוק לאם ולתינוק הכולל מגוון מוצרים, ובתוספת כרטיס ברכה אישי מדובר במתנה מרגשת. טיבן וטבען של מתנות לאם ולתינוק שהן מתנות שימושיות שאינן מתכלות, וניתן להשתמש בהן גם עבור התינוקות שייוולדו בעתיד (עזרת השם והטבע…).

ידע מקצועי, ניסיון מצטבר, מאמץ מתמשך להשיג ולהציע ללקוחות את מרב ואת מיטב המוצרים החיוניים והשימושיים לאם ולתינוק הופכים את חנויות של רשתות ייעודיות למוצרים אלה,  למקום טבעי, מתבקש ומועדף לרכישתם.

 

המאמר באדיבות יוקה בייבי חנות למוצרי תינוקות

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה