שומרים על איכות, גם עם מכירה בסיטונאות

לרוב, המילה “סיטונאות” מעלה הקשרים לא בהכרח חיוביים. רבים סבורים כי הכמות הגדולה המוצעת למכירה, באה על חשבון איכות המוצר ועל חשבון השירות הניתן. אנו, חברת כותנה*כותנה, שמחים להוכיח לכם אחרת עם מניפה רחבה של מוצרים איכותיים הנמכרים כבר 39 שנים ובאיכות חסרת פשרות! אנו מוכרים לבתי עסק גדולים וקטנים בסיטונאות, כאשר הייצור מותאם אליכם באופן אישי.

האיכות שלנו בונה את המותג שלכם

אם גם אתם עומדים מאחורי בית עסק, לבטח אתם מודעים היטב לעובדה שקשה מאד לבנות מוניטין ושם. לעתים, הדרך לבסס עצמכם כמובילים בתחומכם היא פשוט לבחור בטוב ביותר. אנו שמחים להציע לכם שלל מוצרי טקסטיל המבוססים על החומרים האיכותיים ביותר, בין היתר עם 100% כותנה אקולוגית. מוצרים איכותיים הופכים את הלקוחות שלכם מרוצים יותר, זאת מאחר ושביעות הרצון שלהם גבוהה ומשמרת אותם אצלכם.

כעסק, האינטרס הברור שלכם הוא לרכוש בסיטונאות, כאשר המוטיבציה היא מחירים נוחים יותר. דרכנו, אתם גם מקבלים מחיר נוח, כאשר המחיר גם מגלם בתוכו את כל החווית השירות שאנו מבקשים להעביר אתכם: הייצור שלנו נעשה בהתאם למותג שלכם, כך שאנו נוכל למתג את המוצרים על פי דרישתכם, לשלב הדפסות שונות, איתנו אתם שולטים על בחירת הבד ואתם גם יכולים להזמין כמות גדולה של פריטים מבלי להמתין ממושכות – כך שהשקת הקולקצייה שלכם לא מתעכבת בגלל עניינים לוגיסטים.

בדים בסיטונאות - טקסטיל

גם כשקונים בסיטונאות, היחס האישי נשמר

אנו מאמינים כי מוצר איכותי כולל גם שירות אישי ואיכותי. הצוות שלנו זמין לבקשותיכם דרך קבע, תוך שאנו שומרים אתכם על קשר רציף וישיר בכל שלב ושלב. כותנה*כותנה מחזיקה בצוות מקצועי ייחודי שתפקידו לאתר את הצורך ולהתאים פתרונות מתאימים. אנו נשארים קשובים לכם ועובדים בכפוף לבקשותיכם.

אז מה הופך אותנו למיוחדים בתחומנו? לרוב, רכישה בסיטונאות דורשת מכם להתאים עצמכם אל עיצובים קיימים. אנחנו לעומת זאת, שמחים להציע לכם בדים ומוצרי טקסטיל בסיטונאות בהתאמה אישית עם שלל הדפסות ועיצובים. כל מוצר שלנו הינו תוצר של השילוש שאנו מאמינים בו: רכות, איכות ועיצוב! המוצר הבא? שלכם!

צרו עמנו קשר, נשמח לעמוד לרשותכם!

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה