עיצוב חדר אורחים בשילוב טקסטיל

עיצוב מוקפד של חדר האורחים מוסיף אווירה נעימה וייחודיות. מומחים לעיצוב מסבירים שכדי ליצור אווירה ביתית ונעימה יותר, מומלץ להשתמש במגוון של פריטי טקסטיל. בחדר שעוצב באופן נכון, עם שילובי טקסטיל משלימים, כיף לארח וגם להתארח.

מצעים איכותיים ושמיכות

חדר אורחים טוב חייב לכלול מיטה נעימה ומזמינה, ובדרך כלל נהוג לבחור לצורך כך ספה נפתחת מאיכות גבוהה. ספה מסוג זה חוסכת הרבה מאוד מקום והיא מאפשרת חוויית אירוח עם לינה או בלעדיה. מטבע הדברים, טקסטיל כאן הוא בהחלט מתבקש וחשוב לבחור מצעים איכותיים שיעמדו לרשות האורחים. 

את המצעים יש לבחור כמובן על פי הגודל ועל פי הצורך – מצעי יחיד, מצעים לזוג וכמובן גם ציפות וציפיות. אנו סבורים שכדאי להשקיע בכיסויים נעימים שמכילים כותנה איכותית, אך יש גם פתרון של טקסטיל סינתטי שיהיה עמיד מאוד, צבעוני ויפה. זה גם המקום לציין שאת הספה המיועדת לאורחים כדאי לקשט על ידי כריות מותאמות. אלה יהיו כריות שונות מאלה המיועדות לשינה וניתן להניח אותן על הספה עצמה ולהשיג חוויה אסתטית נעימה ומשופרת.

עיצוב החלון והרצפה

בחלק ניכר מחדרי האורחים יש חלון נאה, שמשקיף החוצה. אלמנט חשוב שמוסיף תחושה נעימה הוא הווילון. לחדר אורחים קלאסי ניתן לבחור וילון חלק ויפה שניתן להשיג באמצעותו הרגשה של פרטיות וגם לאפשר כניסה של אוויר צח. יש כאלה שמעדיפים וילונות מעוצבים יותר, בעלי דוגמאות יפות ואסתטיות. זה גם עניין של טעם – אך יש גם משמעות לשילוב נכון עם צבע הקיר ועם אופי הרצפה. כדאי שתהיה התאמה והרמוניה כדי שהתוצאה הסופית תהיה הטובה ביותר. 

במידה והחדר גדול יחסית ושטח הרצפה גדול בהתאם, אפשר ואף מומלץ להוסיף מחצלת רכה או שטיחון. הדבר נכון, כמובן, במידה ומדובר בחדר שאין בו שטיח מקיר לקיר או פרקט. שטיח נעים ורך משפר את ההרגשה הביתית ואם מתארחים גם ילדים – הם בהחלט ייהנו ממשחק על השטיח הנעים והרך.

חדר רחצה צמוד

ישנם מקרים שבהם חדר האורחים כולל גם חדר שירותים ואף מקלחת צמודה. במקרה זה, כדאי לעצב נכון את חדר הרחצה באמצעות קישוטים קטנים, תמונות וכמובן – להוסיף גם מגבות רכות. את המגבות שתולים על גבי מתלה יפה כדאי לבחור בהתאם לצורך – מגבות לידיים בלבד או תוספת של מגבות גוף גדולות, בעלות רכות נעימה. יש כאלה המוסיפים גם חלוק רחצה רך ומלטף.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה