מצעי ג’רסי לילדים שאוהבים פינוקים

כותרת המאמר אולי מדברת על ילדים שאוהבים להתפנק, אבל בואו נודה בזה לרגע – אנחנו אלו שאוהבים לפנק את הילדים שלנו. האושר שצף בתוכנו כאשר אנחנו דואגים שלילד שלנו תהיה שנת לילה איכותית והתחושה המדהימה הזו שעולה בנו בעודנו צופים בו ישן וחולם היא בלתי ניתנת לתמחור. אחד מהדברים שהכי מסייעים לילדינו להירדם ולישון כמו שצריך הם המצעים שבהם נכסה את המיטה, אנחנו רוצים להציע לכם לבחון את האפשרות של מצעי ג’רסי שיהפכו כל לילה לחלומי.

מצעי ג’רסי יהפכו את רוטינת השינה לקסומה

שמענו לא פעם ולא פעמיים מהורים לילדים קטנים על כך שהם פשוט מסרבים ללכת לישון, כל עוד הם יכולים הם ינסו למשוך את שעת השינה ולדחות את הקץ הבלתי נמנע. אנחנו לא באמת מאשימים אותם, המחשבה שמשהו גדול הולך להתרחש ושהם יפספסו אותו כי ילכו לישון יכולה לגרום לא רק לילדים לרצות להישאר ערים. אבל גילינו כי מצעי ג’רסי הם התשובה לבעיה הזו. אתם בטח שואלים את עצמכם כרגע, איך יכול להיות שמצעים למיטה יפתרו בעיה פסיכולוגית שכזו. אז בואו ונגלה לכם שמצעי ג’רסי לא פותרים את הבעיה הזו, מה שהם עושים זה להפוך את ההליכה לישון לאירוע שווה וכייפי בפני עצמו.

עד לפני כמה שנים היינו מתמחים בייצור מצעים סיטונאי מחומרים כמו כותנה מצרית, שהם חומרים נהדרים ללא ספק וכבודם במקומם מונח, אבל מהרגע שהתחלנו בייצור של מצעי ג’רסי לתינוקות נכחנו לגלות כי התוצר הסופי מסייע לתינוקות להירדם ומשם התחיל שינוי במחשבה שלנו. העובדה כי מצעי ג’רסי הם אווריריים ונושמים הייתה ידועה לנו ואף היוותה בסיס מהותי בבחירה הראשונה שלנו בבד הג’רסי. אך משראינו כי מצעי ג’רסי לתינוקות מקלים במיוחד עומסי החום הרבים שהם חלק בלתי נפרד מהאקלים הישראלי הלח והחם, וכי על ידי כך התינוקות מסוגלים להירדם בקלות רבה יותר, הבנו שהשלב הבא הוא בייצור מצעי ג’רסי לילדים.

מיד לאחר ההבנה הזו, התיישבנו בחדר אחד, מומחי ייצור מצעים ומומחי בדים, והתחלנו לעצב ולתכנן את ייצור מצעי הג’רסי לילדים שאנחנו מציעים לכן ולכם. התוצר המדובר הוא באמת ובתמים ייחודי ברמת הפינוק שהוא מאפשר להורים להעניק לילדיהם. אם אתם לא מאמינים לנו, אתם מוזמנים לנסות מצעי ג’רסי גם למיטה שלכם כדי שתוכלו לחוות את השלמות הזו בעצמם.

שינה קסומה עם מצעי ג'רסי

הרכות שבמצעי ג’רסי כמו שמעולם לא חוויתם

דמיינו שאתם אחרי יום עבודה ארוך, כזה שהיה נדמה שלא עומד להיגמר גם כשמחוגי השעון כבר התקרבו לסוף היום. שבתם הביתה רצוצים ומעט מעוכים ומיד התחלתם בבישולים והכנות לקראת ארוחת הערב. לא הספקתם עדיין להירגע ולחלוץ נעליים וכבר אתם עטים על סירים ומחבתות כשברקע הטלוויזיה צועקת בקולי קולות. אחר כל זה עוד ניקיתם, סידרתם והתרחצתם. כל כולכם כבר עמוק במחשבות על יום המחר ואז מגיעה השעה לישון. אתם מתייצבים בחדר השינה ומצעי ג’רסי רכים ומלטפים ממתינים שרק תניחו את גופכם העייף עליהם. כיוון שמצעי ג’רסי רק הולכים ומשתבחים אחרי כל כביסה וכביסה החוויה המדהימה הזו שאתם חווים כרגע רק עומדת להתעצם עם השנים. אבל עזבו את זה רגע, בואו נחזור לרוך שאתם נמצאים בתוכו עכשיו כאשר אתם במיטתכם המכוסה מצעי ג’רסי חדשים ואיכותיים.

אחרי שגופכם כבר נירגע והתמסר למגע המצעים אתם כבר מוכנים לשכוח מכל מה שעבר עליכם במשך יום שלם. אם אתם חוששים שהמחשבות על יום המחר יטרידו אתכם, רק נגיד שמרגע שתשכבו על המצעים המדהימים שלנו יהיו לכם בערך חמש דקות לחשוב את המחשבות האלו כי אחרי הזמן הזה לא תוכלו לחשוב על כלום מלבד כמה נעים לכם.

צרו איתנו קשר בכותנה*כותנה עוד היום כדי לברר על ייצור מצעים בעבורכם ובעבור לקוחותיכם.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה