מכירת בדים בסיטונאות – איפה קונים בדים איכותיים

כל מי שעוסקת ועוסק בעולם הבדים והטקסטיל יודע כי למצוא בדים איכותיים במחירים נוחים זו משימת המשימות. יש אומנם המון חנויות ברחבי הארץ שמציעות מכירת בדים בסיטונאות, אך מבחינת האיכות של הבד והאחריות של מנהלי החנויות אין בנמצא מגוון איכותי כמו השפע הקיים. כדי לסייע לכל אלו שמעוניינים בבדים בסיטונאות החלטנו לצאת ולבדוק איפה קונים בדים איכותיים בסיטונאות ולספר לכם על המתפרה המדהימה ביותר בישראל.

איכות מול כמות – מכירת בדים בסיטונאות ממתפרות

הדבר החשוב ביותר שצריך לבדוק לפני שמתחילים במסע לחפש אחר בדים בסיטונאות, זה להבין מה הוא מקור הייצור של הבדים. יש חנויות רבות ברחבי הארץ שפשוט מייבאות כמויות של בדים ומוכרות אותן כמשווק סיטונאי בדים, אך כשנגיע לבחון את איכות הבדים המדוברים אין לנו כל אחריות על טיבן. מכיוון שמשווקים רבים מידי פשוט מייבאים בדים זולים ממקומות כמו טורקיה או המזרח הרחוק, התוצאה היא של מגוון עצום של בדים בעיצובים שונים, אך באיכות משתנה ולא בהכרח שהיא תמיד תהיה האיכות המרבית.

כדי להימנע ממצב שקונים בדים בסיטונאות ולאחר מכן מגלים כי רכשנו חתול בשק, מומלץ לוודא כי סיטונאי הבדים שלכם עובד באופן ישיר עם מתפרה איכותית ומוכרת. מכירת בדים היא לא דבר שמומלץ לעשות מכל אחד שפשוט אומר שיש לו בדים איכותיים, מדובר על מוצרי טקסטיל והשימושים הרבים שנרצה לעשות בהם יוגבלו מאוד אם איכות הטקסטיל לא טובה. לכן אנחנו ממליצים כי הדבר הראשון שתבדקו יהיה מי מייצר את הבדים שהסיטונאי מוכר.

חשוב מאוד גם להבין מה המטרה הסופית שלשמה אנחנו רוכשים את הבדים. אם מדובר על פרויקט היתולי או לימודי, ולא פרויקט שאנחנו מוכרחים לספק תוצר FINE, אז אפשר להסתפק ברכישה של כמות גדולה של בדים במחיר נמוך יותר. הסיבה היא שמהות רכישת הבדים היא לימודית וכנראה הרבה מהבד יתבזבז על תהליכי הניסוי והלימוד. אבל אם מדובר על פרויקט שאנחנו מתעדים להשתמש בו או למכור, חשוב מאוד לבחור בבדים איכותיים.

מכירת בדים בסיטונאות לסיטונאי בדים

סיטונאי בדים שנושא באחריות

לנו בכותנה*כותנה יש את היכולת להבטיח כי כל הבדים שלנו מגיעים באיכות הגבוהה ביותר שאפשר לחלום עליה. הסיבה לכך היא שברשותנו שני מפעלי טקסטיל המייצרים בבלעדיות את הבדים שאותם אנו מוכרים ושבהם אנו משתמשים לייצור מוצרי הטקסטיל המשובחים שלנו. מכירת בדים עבורנו היא הגשמת חלום, זו הדרך שלנו להחדיר אושר לחיים של כל אדם ואדם במדינה. במתפרה שלנו מועסקים רק אנשים ונשים מוכשרים ומנוסים המביאים יחד עימם את חוכמת החיים שלהם ואת הניסיון הרב שלהם בייצור בדים ואת כל הבדים מייצרים על המכונות המתקדמות בעולם.

הבטחנו לכם גם כמה מילים על המתפרה שלנו שכיום היא בין המתפרות הבודדות שעוד נשארו פעילות בארצנו. במתפרה שלנו טווים ויוצרים את כל סוגי הבדים מחומרי הגלם המשובחים ביותר שקיימים. אנחנו מספקים למלונות פאר וללקוחות עסקיים רבים את כל מוצרי הטקסטיל והבדים הנדרשים להם כבר שנים על גבי שנים. ברשותנו קולקציות קבועות ונעימות של בדי כותנה, ג’רסי, במבוק אשר כבר הפכו לשם דבר בעולם סיטונאי הבדים ועכשיו זו ההזדמנות שלכם ליצור איתנו קשר כדי שנוכל להתחיל ולייצר גם בעבורכם מוצרים נעימים ואיכותיים שישדרגו את חיי היום היום. אז בפעם הבאה שאתם מתחילים בחיפוש אחר בדים בסיטונאות, אל תשכחו להתחיל ולחפש מקום שיודע להציע לכם מגוון ואיכות ללא תחרות וצרו איתנו קשר בכותנה*כותנה.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה