מה כל כך מיוחד במצעי ג’רסי?

מצעי ג’רסי הם מצעים רכים שמסוגלים להימתח בצורה מרשימה יותר מגודלם המקורי. פעם היו מייצרים מצעי ג’רסי רק מצמר שהיה מגיע מהאי ג’רסי, שהוא חלק מאיי התעלה בין אנגליה לצרפת, אבל היום הג’רסי נהיה נפוץ ברחבי העולם וביחד עם זאת הרכב מצעי הג’רסי השתנה במרוצת השנים וכיום מצעי ג’רסי עשויים משילוב של צמר ג’רסי, כותנה ולפעמים גם עם בדים סינטטיים. המצעים האיכותיים שאנחנו מייצרים במתפרה שלנו הם חלקים, רכים ונעימים למגע. המשקל שלהם לא כבד מידי, אך גם לא קל מידי והם מושלמים למזג האוויר הישראלי.

על החומרים שמרכיבים מצעי ג’רסי

בעת תהליך הייצור של מצעי ג’רסי משלבים פנימה כמה סוגים של בדים וחומרי גלם כדי להעניק לתוצר המוגמר עוד כמה תכונות איכותיות שישדרגו את חוויית השימוש מהמצעים וכלי המיטה. בואו ונראה מה הם חומרי הגלם העיקריים שנוהגים להכניס במפעל טקסטיל אל תוך המצעים ונבין גם מה הם מעניקים לתוצר המוגמר.

  • כותנה – הכותנה נודעת בזכות היכולת שלה להימתח ולחזור למצבה הטבעי בלי להיהרס, אך עוד דבר שמעניקה הכותנה למצעי ג’רסי זה האטימות.
  • צמר – הצמר מעניק תכונות דומות למדי לכותנה אך הוא הרבה יותר מחמם ונהוג להשתמש בו למצעי חורף.
  • ויסקוזה – המראה של הויסקוזה מזכיר את של המשי אך למעשה מדובר על חומר שמיוצר במעבדה והשימוש בו יורד עם הזמן בשל זיהום האוויר שנוצר בתהליך הייצור.

מצעי ג’רסי נעשים בסריגה ועל ידי כך הם מקבלים תכונות גמישות ששיטות רקמה אחרות לא מסוגלות לייצר. באופן עקרוני קיימים שני סוגים של מצעי ג’רסי שנמצאים בשימוש נרחב במתפרות ומפעלי טקסטיל. הסוג הראשון הוא הג’רסי הרגיל שנעשה בסריגה אחת על ידי סט מחטים אחד והתוצאה היא בד חלק בצד אחד והרבה פחות חלק בצד השני. לעומת זאת קיים עוד סוג של מצעי ג’רסי הנעשה בסריגה כפולה, ולכן שמו ג’רסי כפול, שהוא למעשה שני בדי ג’רסי שמחוברים יחדיו להענקת בד חלק ונעים מכל הצדדים והכיוונים.

כל מה שמיוחד במצעי גרסי

איך מרגישים מצעי ג’רסי

משתמשים בבדי ג’רסי לא רק ליצירת מצעים, אלא גם ליצירה של חולצות ועוד המון מוצרי טקסטיל נוספים. היתרונות הרבם של בדי הג’רסי הופכים אותו לחומר נהדר לשימוש בתדירות יום יומית ולהלן כמה מהתכונות הבולטות של בד זה.

  • נמתח – בזכות צורה הסריגה של מצעי ג’רסי מדובר על מוצר שמסוגל להימתח ולחזור לתצורתו המקורית בדומה לספנדקס.
  • רכות – אין הרבה בדים רכים ונעימים יותר מאשר בד הג’רסי ולכן הוא היה לנפוץ כל כך, פשוט כי נעים להרגיש אותו קרוב.
  • אטימות – בדי ג’רסי אטומים למעבר אור ואוויר. הם אומנם לא הבחירה המושלמת למצעים אווריריים, אבל אם אתם רוצים לשמור על מיטה חמימה או קרירה אז מדובר על בחירה מופלאה בעבורכם.
  • סופג – לא סתם נהוג להכין מבדי ג’רסי מנדפי זיעה, מדובר על בד שמסוגל לספוג נוזלים בכמות מכובדת ומרשימה.

איפה קונים מצעי ג’רסי בסיטונאות

כשמחפשים מצעי ג’רסי בסיטונאות חשוב מאוד קודם כול לחפש מקום שלא רק מסייע בעיצוב ובלוגיסטיקה, אלא מקום שיש לו מתפרה משל עצמו כדי שאפשר יהיה לבצע בקרת איכות באופן תדיר ולקבל את הסחורה במהירות. הרבה מהחברות שמציעות מצעי ג’רסי בסיטונאות עושות זאת ממפעלי טקסטיל השוכנים בסין, טורקיה או מדינות כאלו ואחרות. אבל אצלנו בכותנה*כותנה אתם מקבלים גישה ישירה לשתי המתפרות שלנו שאחת מהן נמצאת ממש כאן בארץ והשנייה יושבת בירדן.

לפרטים נוספים על ייצור מצעים וכלי מיטה לארגון שלך או לכל מטרה אחרת, צרו איתנו קשר.

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל

חדש בישראל ובלעדי לחברת כותנה*כותנה

בדי במבוק

קו מוצרי טקסטיל ייחודיים ואיכותיים, המופקים מצמח הבמבוק.

אנו מוכרים בסיטונאות בלבד
מינימום 300 פריטי לבוש מדגם ( צבעים ומידות שונות ) /מינימום 100 פריטים של מצעים. 
לעודפי ייצור ומוצרים עם פגמים קלים, במחירים אטרקטיביים נא לפנות לטלפון
052-6406953.

ליחידים או רכישת פריטים בכמות קטנה יותר אנו מזמינים אתכם לפנות ישירות לחנות המפעל 

 למוצרים טקסטיל ועיצוב הבית:   
www.bambooco.co.il
במבוקו 15% הנחה